Hamilemiyim ki ?

İnşallah hamilesindir. çizgi zaten biri koyu biri silik çıkar. ama negatif olan testleride bir hata olmuştur. seni umutlandırmak istemem tabii. ama bence hamile olma olasılığın çok yüksek....

Son düzenleme:
birde yazını okuyunca kendimi gördüm sanki ben hamileliğim süresince televizyon izlerken bir programın sonunu görmemişimdir oturup izlemeye başlayınca nasıl uyuduğumu farketmezdim birde bakardımki uyanmışım ve program çoktaaan bitmiş. inanmazsın oturduğum yerde bile uyuyordum. ilk yaptığın test pozitifse (hafif silik olabilir) iyi haberler bekle bence...

Son düzenleme:

ayy canım hamilesin dimi şimdi
3 tane yaptım üçünndede silik ama belli oluoyr yanii
salı günü gideceğim doktora çok heycanlıyımm

İnşallah hamilesindir. çizgi zaten biri koyu biri silik çıkar. ama negatif olan testleride bir hata olmuştur. seni umutlandırmak istemem tabii. ama bence hamile olma olasılığın çok yüksek....

İnşallah tatlım ya bi yandanda umutlanmak istiyorum öyle kaptırdım ki kendimi şimdiden beşik oyuncak kıyafet bakmaya başladım bile bebişime

ben şu an hamile değilim canım. keşke olsam. belki kızım olurdu. 2 oğlum var ama hamileliklerim çok uyuyarak geçiyordu. ne ağır ve tatlı uykulardı onlar.(yukarıda yanlış yazdım galiba eski günler aklıma gelince heyecanlandım kusura bakma) erkek çocuğu çok uyutur kız çocuğu insanı hareketli yapar diyorlar. bende bebek istiyorum belki kız olur diye ama eşim hamileyken kilo alıyorsun sağlığın bozulur deyip istemiyor. bebek istiyorsan biraz zayıfla diyor bende ona zayıflarsam birdaha doğurmam diyorum. anlaycağın kafam çok bulanık bu günlerde. bu arada sana dua edicem İnşallah hamilesindir ve bebişine kavuşursun.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim tatlım
bu bebek benim için dönüm noktası olucak hayatım ona göre şekillenecek yani bi açıdan
2 çocuğun var ve 3. istiyosun ben cesaret edemem buna ya annelik seni pek yormuyor anlaşılan
bu arada yaşın kaç canım
olsun verirsin kilo ne olcakki yani doğumdan sonra

ben aslında 2 çocuk yeterli diyordum hep önceleri ama şu an bir kızım olmasını o kadar çok istiyorum ki çevremdekilerin kızlarını görüyorum ve annelerine yakınlıkları bir arkadaş gibi olmaları o kadar özeniyorumki erkekler belli yaştan sonra dışarıdan eve gelmiycekler. en azından evde bana arkadaş olur. tekrar erkek olabileceği ihtimali %50 olmasına karşın belki kız olur düşüncesi var hep içimde. kızlar anne ve babaya daha düşkün oluyorlar. ben 24 yaşında evlendim şu an yaşım 34. biraz geç kaldım ama arkadaşlarım 35-36 yaşlarında doğurdular. 5 sene sonra hiç doğuramam. bu arada sen doktora gittinmi bebişin varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…