Hamilemiyim gerçekten yardim...

A

angell2008

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi angell2008
Kızlar son adet tarihim 9 ekim 2 yıldır bebek istiyoruz 4 kasımda doktor ilaç tedavisine başlayacaktı 3 kasımda kahverengi bir lekem geldi çoğalmadı akıntım geldikçe 1 damla kadar geliyor doktora bahsettim ertesi gün ilaca başlamadan beta hcg yapalım dedi sonuç 19,53 doktor gebesin dedi yarin tekrarlıyacak testi ama kahverengi akıntım hala geliyor ara ara ama çok az gün boyu 4-5 damla kadar böyle hamiş kalan varmı yada değeri düşükken birden yükselen bana az geldi biraz sonuç ama daha önce hep yaptırırdım 0.00 çıkardı kafam karışık inanın sevinemedim daha lütfen bilgilerinizi paylaşın.

• Konu Sahibi angell2008
geç döllenme olmuş olabilir değer ondan düşüktür dinlen yükselir bence burada kumuştum değeri sanırım 17 gibi bişeydi birkaç gün içinde 147 oldu öyle hatırlıyorum içini ferah tut bebeğin seninle darısı başıma isteğen herkese

• Konu Sahibi angell2008
canım umarım hamişsindir hamilesin fakat değerin düşük ama böle çok arkadaş var değeri düşükken hamiş olan bence sende hamişsin bakalım testlerini tekrarla katlanırsa zaten sorun yok canım... güzel haberilerini bekliyoruz...

• Konu Sahibi angell2008
arkadaşım bence de hamilesin yoksa değer bu şekilde çokmazdı ancak lekelenmelerine dikkat et dinlen Allah korusun meleğini bulmuşken kaybetme bu arada değer günden güne katlanıyor zaten geç döllenme olduysa ancak yükselecektir

• Konu Sahibi angell2008
Teşekkür ederim arkadaşlar bugün benim doğum günüm ama aklım yarında aslında testi yaptıralı 2 gün oldu bugün yani 548 saat geçtiği için tekrarlanabilir ama eşim doğum günüm olduğu için bi aksilik olursa üzülürüm diye götürmedi ona kalırsa hamileyim rüyasında görmüş hem okadar yaptırdık test hiç böle olmadı hep 0 dı diyor bilmiyorum hayırlısı artık siz yazdıkça seviniyorum içim biraz olsun rahatlıyor çok saolun rabbim isteyen herkeze verir inşalllah.

• Konu Sahibi angell2008
48 saat olacak arkadaşlar yanlış yazmışım kusura bakmayın kafa yokki!!!

• Konu Sahibi angell2008
Canım benimde ilk değerim 20,41 idi bana 1 hafta sonra tekrarla deiler 1 hafta sonraki sonuç 1772 olmuş arkadaşların dediği gibi geç döllenme olmuştur ama kahve akıntına dikkat et meleğine bişey olmasın hayırlı haberlerini bekliyoruz.

• Konu Sahibi angell2008
Canım benimde ilk değerim 20,41 idi bana 1 hafta sonra tekrarla deiler 1 hafta sonraki sonuç 1772 olmuş arkadaşların dediği gibi geç döllenme olmuştur ama kahve akıntına dikkat et meleğine bişey olmasın hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Çok teşekkür ederim canım sen ilk tahlilini adetine kaç gün kala yaptırmıştın yazarsan sevinirim inan yazılanlar umut oluyor bana hepiniz saolun.

• Konu Sahibi angell2008
hamile olabilirsin de kimyasal gebelik de olabilir.
2 günde bir bak bakalım sonuçlarına ne olacak canım..

Arkadaşlar testi tekrarladım 23.22 çıktı artmış ama katlanmamış kahverengi akıntım kesildi ağrımda yok ama doktor tutunamıyor düşecek dedi çok üzgünüm...

Arkadaşlar testi tekrarladım 23.22 çıktı artmış ama katlanmamış kahverengi akıntım kesildi ağrımda yok ama doktor tutunamıyor düşecek dedi çok üzgünüm...

sen o doktoru umursama onlara nkalırsa yaşamayacağız.dua et.allah isterse neden düşsün aldırma.dualarım sana ve bebişine..

hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım stres yapma bol bol dua et taktiri Allaha bırak

X