hamilemiyim? fikirlerinize ihtiyacım var

aymuel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
392
2
meraba arkadaşlar bu ay klomen kullandım ve sonrasında çatlatma iğnemi oldum.bugün iğnenin 8.ci günü evde test yaptım açık pembe çizgi belirdi 2 dakika sonra.diğer topiklerde çatlatma iğnesi yanlış pozitif sonuç verebiliyor diyorlar kan testi yapmaya korkuyorum yarın cesaretimi toplarsam yapıcam.kızlar sizce hamilelik olabilirmi?

canım bende çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra test yapmıştım pozitifti yanılmıyosam 9. gün yaptığımda pozitifti ama daha sonra yaptıklarım negatifti yani hamile değildim
ama seni üzmek istemem inşallah sen hamilesindir...

canım test için erken degilmi henüz adetin geçmemiş bile inşallah hamilesindir de bizde güzel haberini alıp seviniriz allah gönlüne göre versin canım bende klomen kullandım hamile kaldıgım ay zaten 6 aydan fazla vermiyor dr lar

aslında kendimi umutlandırmak istemiyorum ama ne yapıyım elimde değil

kızlar kan tahlili yaptırdım 13.46 ordaki kız pozitif dedi ama değer çok düşük.adetime daha 6 gün var.ondanmı düşük çıktı.hadi kızlar bana söyleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…