Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim değilmiyim anlayamadım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mirmirsu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
38
10
27
Yardımcı olursanız sevinirim .
Adetim 3 gün gecikti 3 kere kan testi yaptırdım ilki 0.00 çıktı ikincisi 0.02 çıktı sonuncusuda 0.03 çıktı.
dünde bende kahverengi çamur gibi bi akıntı geldi sonrasında koyu kırmızı ara ara kanamalarım başladı sol kasığımdada ara ara ağrı oldu.
Nedeni nedir normalde hiç gecikme yaşamam 5 aylık evliyim.

Kuzum kan testin maalesef negatif muhtemelen adetin gecemekli olarak baslamis.uzulme rabbim buyuk daha cok yeni evlisin.moralini yuksek tut calismalara devam canim.

Kuzum kan testin maalesef negatif muhtemelen adetin gecemekli olarak baslamis.uzulme rabbim buyuk daha cok yeni evlisin.moralini yuksek tut calismalara devam canim.
kan testimi adet günümde yaptırdım sonradan değişme ihtimali yoktur dimi yok çok şükür bugünüme ama her kafadan bi ses çıkıyor yok üstüne görüyosundur falan diye o yüzden kafam allak bullak oldu.

Ha bak o olabilir.ozaman bence en mantiklisi imkanin varsa tatlim.kadin doguma bi git hem muayene eder hemde testini tekrarlar.belkide gec yumurtladin ondan cikmadi testte.aklinda soru isareti kalmamasi icin bence hemen git doktora.insallah hamilesindir ve ustune g
ormussundur tatlim

Teşükkür ederim yardımız için kimseyle konuşmaya gelmiyo bu konuları falan ben burayı hep takip ediyodum ama bugün üye oldum daha iyide yapmışım

acaba idrar testini nezaman yapsam kesin net sonuç alabilirim

Elinde testin varsa ilk sabah idrariyla yapabilirsin canim.ama en kesin sonuc kanda cikar tatlim.dedigim gibi gec yumurtlayip gec dollenme olduysa idrarda cikmayabilir.beklemesi cok zor biliyorum Allah im ginlune gore versin insallah

Elinde testin varsa ilk sabah idrariyla yapabilirsin canim.ama en kesin sonuc kanda cikar tatlim.dedigim gibi gec yumurtlayip gec dollenme olduysa idrarda cikmayabilir.beklemesi cok zor biliyorum Allah im ginlune gore versin insallah
amin inşallah çok teşekkür ederim bilgileriniz için

amin inşallah çok teşekkür ederim bilgileriniz için
Acele etme canım aman dim acele etme kendi kendini yer durursun emin ol bunu bebeğin de hisseder varsa . Şimdiye kadar kş sonuç yok gibi ama olsun geç döllenme ise du bakalım bekle belki de bebişin tutunmaya çalışıyor rahat bırak yaaa bebeği Şaka bir yana herşeyin hayırlısı olsun gerçekten üst üste idrar testi acayip kafa yoruyor bekle sabırla lütfen

zaten beklemekten başka bişey gelmez elden ama hastayım ilaç kullanıcam ağrı kesici bile içemiyorum

Kızlar merhaba ben adet oldum bugün 5. Günüm bitiyor artık ama normalden çok fazla kasığımda ağrı baş dönmesi ve koku hassasiyeti mide bulantısı var ben değil eşim dedi sende bi anormallik var diye üstüne görme olayı nasıl oluyor ben bildiğin adet gününde adetimi oldum fakat olduğum günden beri sürekli sol kasıkta ağrı baş dönmesi mide bulantısı sizce nedir benim gibi bu durumu yaşayan var mı acaba

Üstüne görme olayını ben yaşamadım ama yaşayanlar normal adete göre hafif geçtiğini hatta lekelenme şeklinde geçtiğini yazıyorlar . Normalide odur doktorların dediği gibi . Üşütmüş olabilirsin 2 ay önce bendede olmuştu . Sen her ihtimale karşı test yap için rahat olsun

Hayırlısı inşallah teşekkür ederim bilgilendirme için randevu aldım 5 Aralık ta doktora gidicem inşallah

Evde bir test yap yine de için rahat olsun . Şimdiden geçmiş olsun inş herşey normaldir
Malesef test yok evde olumsuz görmek istemediğim için almıyorum artık beklicem doktor günümü canım bu arada kandiliniz de mübarek olsun Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Malesef test yok evde olumsuz görmek istemediğim için almıyorum artık beklicem doktor günümü canım bu arada kandiliniz de mübarek olsun Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah
İnşallah hamişsindir ama zannetmiyorum. Hevesin kırılsında normal kanaman varsa imkansız sonuçta yumurtalıklar temizleniyor canım .[/QUOTE]

Hamile değilmişim kızlar kasık kasılması olmuş bunlar hep stresten neyse çok şükür başka bir problem yok bu ayda kaynanam lar geliyormuş 2 hafta kalırlar bu ayda bebiş hayal oldu hayırlısı inşallah

Aman gelsinler canim kapini dinleyecek halleri yokya :) calismalara devam 2017 nin son ayi hepimize ugur getirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…