Hamilemiyim bilmiyorum yardım

Prolakdin 98 yuksek bir deger ve dogurganligi dogrudan etkiliyor benim 48 di doktor yuksek dedi dostinex verdi kullandim bir aya dustu doktorunu deyis istersen cunku prolakdin sut hormonu yuksek olunca vicut kendini hamile saniyor yumurtlamada sorun oluyor bi bakdir tekrar

Kızlar bugün tüp bebek transferimin 8. Günü gece baya bir kahverengi akıntım olmuş yoğun baya akmış hala devam ediyor normalde regli olmadanda kahverengi alıntıyla başlar 1 yada 2 gün önce kırmızı kana döner adet günümde yaklaştı tedavi görmüş olmasaydım 1 yada 2 gün içinde olurdum bu adet belirtisimi tutunmanınmı

Tekrar gidip verdim 32ye düşmüş. Normal dedi

Hanımlar bir şey soracağım öncelikle kusura bakmayın ilişkiden sonra boşaltının penisin üstünde kalması normal mi?

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…