Hamilemiyim başından geçen varmı lütfen

Aman aman çok şükür değerinde ki artışta güzel olmuş. Kese için ne kadar geç gidersen o kadar iyi kese gözüktü kalp atışı duyulmadı stresini yaşamak istemiyorsan tabi. Ben yaşamak istemediğim için 6 haftayı bir kaç gün geçince gitmiştim. Biz şimdi gece 12 itibariyle 9+2 olduk teyzesi çok şükür doktor 10. Hafta da çağırdı ama ben 12. Haftada gideceğim 😂 çok bulantım vardı ama çok şükür benim 1 hafta sürdü inşallah senin de tez zaman da biter hemen 💝
Görüyor musun miniği seninde mideni bulandırmış. İnşallah tez zamanda biter dediğin gibi.Neyse çok şükür yarabbim nasip etti ya onun derdi bile güzel dimi ☺️☺️ Tavsiyeni dikkate alıcam valla aynen, erken gitsem ne olcak sanki her şey olacağına varır diyerek artık saldım 😂 Miniğine sevgilerimle ❣️❣️

Görüyor musun miniği seninde mideni bulandırmış. İnşallah tez zamanda biter dediğin gibi.Neyse çok şükür yarabbim nasip etti ya onun derdi bile güzel dimi ☺️☺️ Tavsiyeni dikkate alıcam valla aynen, erken gitsem ne olcak sanki her şey olacağına varır diyerek artık saldım 😂 Miniğine sevgilerimle ❣️❣️
İnşallah kesinlikle mide bulantısı derdi bile güzel geliyor insana ☺️ Bence öyle ben öyle yaptım stresten başka bir şey değil çünkü ☺️ Bizden size sevgilerrr ♥️♥️

Merhaba teşekkür ederim pazartesi tekrar kan vericm inşallah insanlar psikoloji bozmaktan baska bir işe yaramıyor malaesef, 😊

İnşallah kesinlikle mide bulantısı derdi bile güzel geliyor insana ☺️ Bence öyle ben öyle yaptım stresten başka bir şey değil çünkü ☺️ Bizden size sevgilerrr ♥️♥️
Kizlar bende 4 gozle gebe kalmayi bekliyorum adetime daha 13 gun var ama dun kasigimdan bacagima sanci girmeye basladi sizce gebe kalmis olabilir miyim bide en son adet bitimimde akintiyla beraber kan geldi neden sizce

Hamilesin iz hayırlı olsun benim çok çok silik bir çizgiydi doktora gittiğimde de 22 idi değerim 😂herkez bir laf etti doktorum kafana takma hamileliğini yaşa dedi bende yaşadım 6 yılın üzerine mucize gelmişti şayeeet ❤️

Hamilesin iz hayırlı olsun benim çok çok silik bir çizgiydi doktora gittiğimde de 22 idi değerim 😂herkez bir laf etti doktorum kafana takma hamileliğini yaşa dedi bende yaşadım 6 yılın üzerine mucize gelmişti şayeeet ❤️
Evet hamileymişim ama lekelenme lerim oldu 5. Haftada o yüzden düşük riskim var ilaç kullanıyorum suan 8 haftalık oldum 10 gündür de durdu kanamam çok şükür inşallah sağ salim kucağıma alabilirim Allah ın izniyle 🤗🙏

X