Hamilelikteki sivilceler sonraki haftalarda geçer mi

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
Slm kızlar epeydir msj yazmıyordum sadece hamile oldugumu haykırmıştım sonra hep yazılanları okuyorum ama benin sivilcelerle başım dertte bende pkos vardı zaten cildim yağlıydı hamilelikte baya sivilce çıktı küçük küçük ama alnım dolu sizde de böyle olan var mı sonradan geçiyor mu bu arada 12+1 hamileyim

yok yok geçmiyor ben 35inci haftamdayım suratım mısır tarlası gibi hergün bi yenisi ekleniyor vücudun pis kanı atamadığı için oluyor sivilceler bide oğlum olacak güzelleşirsin demişlerdi nerdeee öyle çirkinimki sabah bi kalktım yine nur topu gibi bi sivilcem olmuş hem sadece yüzümde olsa yine iyi sırtımda ve göğüs bölgemdede küçük küçük dolu isirik gibi seni üzmek gibi olmasın ama böyle hele adet günlerini vücudun biliyor o günlerde dahada kötü oluyorsun

semabugun biraz depresif uyanmış galiba,diğer başlıklarayazdıkları da haklı olsa da bıraz agresif.neyse en iysi sen bize bikaç hafta sonra yaz durumunu:) geçmiş mi geçmemiş mi öğreniriz.

canım benim başım derte onlarlada ondan öyleyim siz bakmayın bana karamsarım bu konuda artık çok sıkıldım bide güzelleşme meselesi beni deli ediyor

X