Hamilelikte yumurtlama testleri nasıl sonuç veriyor ?

evet canım haklısın, ama serklaja rağmen erken doğum yüzünden bebeğini kaybeden arkadaşları görünce ister istemez evham yapıyorum..
bir de dr bana çok evham yapıyorsun,çok araştırıyorsun dedi ve 3 gün sonra bebeklerimi hiç bir belirti yokkken doğurup kaybettim..Mezara gömdüm ya..senağlama senağlamaBu acıya nasıl katlandım,nasıl hala dik durabiliyorum bilmiyorum ,ama tekrar aynı şeyi yaşamamak için elimden geleni yapmak istiyorum..bazıları diyor ki serklaj çözüm olmayabiliyor..daha da hassaştım bu konuda sanırım.. artık olabilcek en kötüleri de düşünüp ona göre önlem almak istiyorum..her hafta bebeklerimin mezarına gidip mezar taşını temizliyorum..onlarla hiç bir zaman bir fotoğrafım olmayacak,hiç bir zaman okula gönderemeyeceğim..Hiç bir zaman mezarlarına gidip dua etmekten başka bir şey gelmeyecek elimden..sadece ağlamaktan ve onları özlemekten başka..

bu yüzden böyle bir ruh hali içindeyim işte..ilk bebeklerim mezarda..Allah aynı acıyı göstermesin...

pıhtılaşma sorununu biliyordum da preeklampsi de olduğu aklımdan çıkmış..Canım inşallah en kısa zamanda hamile kalıp ennnnn az sorunla atlatırsın bu durumu...çok iyi bir takip lazım...

benim kuzenin eşinde de pıhtılaşma yüzünden hamileliklerinde sorun çıkıyordu..ama en sonunda bebeğini kucağına aldı...:) darısı başımıza inşallah canım

canım olanları kafandan sil at diyemez kimse sana ama hayallerini diğer bebeklerinde yaşayacaksın inşallah.senin yaşadıkların hepimizinkinden daha acı..geçen gün evi toparlarken bebişimin usg ni gördüm okadar ağladım ki. senin ağlaman çok normal.ama iyi düşünmeye çalış hep korkuyla yaşanmaz. işlerin yolunda gitmez allah korusun. olumsuz örneklere bakacağına olumlu örneklere bak...

canım ben artık çıkmak zorundayım malum yarın mesai var. yine konuşuruz... lütfen iyi şeyler düşün. elinden geleni yap gerisi allahın takdiri. rabbim bi daha sana o acıları yaşatmasın inşallah.

işte preseedle onarılmış tek tüple hamile kalan arkadaş,sonra yine tek tüple ve tek yumurtalıkla hamile kalan arkadaş,sonra tüpleri kapalı olduğu için mikro ile hamile kalan ve 2 yıl sonra doğal yoldan mucize gibi hamile kalan arkadaş..bunlar bana umut veriyor...:1rolleyes::asigim:
Allah inşallah alnımıza yazmıştır anneanne ve babanne olmayı...

canım ben artık çıkmak zorundayım malum yarın mesai var. yine konuşuruz... lütfen iyi şeyler düşün. elinden geleni yap gerisi allahın takdiri. rabbim bi daha sana o acıları yaşatmasın inşallah.

amin canım..seninle sohbet etmeyi özlemişim..çok sağol,bana iyi geldi,..iyi gecelerŞeniz

Arkadaşlar,bu saate dek sitedeki ovulasyonla ilgili hemen hemen herşeyi okudum sayılır..

Az evvel başka bir marka ovulasyon testini denedim..Üzerine damlatılarak yapılandan...Daha önce silik de olsa belirgin olan çizgi nerdeyse yok denilecek anca ışıkta çok iyi bakınca seçilebilecek kadar açılmış bir çizgimsi bişey gibi göründü...

genellikle hamilelik oluşursa yumurtlama testi de hep çift çizgi sonucu veriyor diye okudum..Benim 2.çizgi koyulaşmadı,aksine iyice silikleşti...

Sanırım hamileliği tutturamadık :çok üzgünüm:

benim midem bulanıyor...ikizlerime hamileyken bile bulanmamıştı...kesin psikolojik hamileyim ((
yumurtlama testi de negatif çıkıyor iyice (

1- Ovulasyon testleriniz hamile olduğunuzu henüz bilmeden evvel yumurtlama sonrası nasıl çıkıyordu

ben 15. gün yumurtladım tahminim ve 20. günüme kadar test yaptım 15 ten sonrası negatifti

2- Yumurtlama olduktan sonraki günlerde ve hamileliğinizi öğrendikten sonra nasıl çıkıyordu ?

tesadüfü 30. gün yaptım iki çizgi hiç olmadığı kadar netti
33.34.35. günler yaptım ve kontol çizgisinden bile daha koyu daha kalın ve netti test çizgisi
36. günümdede gebelik testim direk net çift çizgi çıktıyerimseniben
öğleden sonrası ise keseyi gördüm çok şükür:Saruboceq:

darısı sizlere:Saruboceq:

Çok sağol bitanem.içim rahatladı...Hayırlısı olsun inşallah.Bebeğin sağlıkla gelsin

Çok sağol bitanem.içim rahatladı...Hayırlısı olsun inşallah.Bebeğin sağlıkla gelsin

canımsın çok teşekkür ederim
darısı sizlere inşallah :Saruboceq:
bende umutsuz vakaydım ama Allah çok büyük bir mucize oldu
o ovulasyon testi çift çizgi çıktıkça test bozuk veya benim yumurtam çatlamadı deyip durdum

canım ya
inşallah bide görürüz o mucizeyi
inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…