hamilelikte saç boyamak tehlikeli..

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar. hamileyken aklınızda bulunsun sakın ama sakın saçınızı boyamayın ve saç boyanan kapalı ortamlarda bulunmayın bebeğinizin zehirlenme olasılığı çok yüsek.lütfen dikkat edin!!!
sevgilerimlea.s.a.s.a.s.

evet kızlar ablamın bebeği karnında ölmüştü saç boyadı diye

hmmmmm vallahi benim Doktorum 3 aydan sonra boyayabilirsin dedi bende boyadim hic bisey olmadi Allaha sükür saglikli...artik doktorlara bisey danismayada korkuyoruz hepsi ayri telden caliyor

ama en iyisi boyamamak bence çünki saç boyasınında içinde kimyasal zararlı karışımlar var bunun benzerleri olark çoğu temizlik ürünlerinide örnek gösterebilirz.tşkkrlr

Yaa bende böyle biliyordum ama komşumuz saçlarını boyattı çocuğuda sağlıklı doğdu.Ama ben böyle bir riski asla alamazdım.Nasıl bir cesaret anlamıyorum...

bende boyattim 4 aylikken ama kesinlikle Doktorume danisarak yaptim ki onlar bilgililer
insan bile bile bebeginin hayatini tehlikeye atarmi..kesinlikle hayir ama doktorlara güvenmiyelimde kime güvenelim

arkadaslar ıyı guzelde sırf guzellık ugruna bebegımızın hayatını rıske atmaya deger mı?dr.ne derse desın 9 ay dısımızı sıkmak en ıyısı,dr.ızın verse bıle Allah korusun bıde aksının olacagını dusunun,ozaman kım vercek bunun hesabını?bebesımız dogsun sonra guzel guzel cıkarız karsılarına kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hamile bayanlar için organik boya öneriyorlar. İçeriğinde hiç bir kimyasal madde yok. Ama dikkat!!! bazı uyanık geçinen kuaförler organik boya yapıyoruz diyip, arka odada kimyasal karışımlar hazırlıyorlarmış. Organik boya bile düşünüyorsanız güvendiğiniz bir kuaföre gidin mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…