Hamilelikte Kocalari Davranislari

evet benim eşimde ilgili sağolsun ama fazla ilgili.
sürekli internette o çocuk gelişimi kitabı senin bu benim ,çocuk klasik müzik dinleyince daha zeki oluyormuş.
Folik Asitini iç,iyormusun, onu yeme bunu içme gibi sürekli ihtar ediyor ben de kendimi özürlü gibi hissediyorum.
Ama yine de her konuda gerçekten bendan daha fazla ilgili.

benim eşim her zaman çok ilgiliii
hamileliktede aynıı hatta daha çok abarttı bazı şeyleri
mesela ilaç saatlerimi arar hatırlatır...
günde 10 defa arar canın bişey istiyomu
yada bi yerin ağrıyomu diye....
masaj yaparrr akşamlarııı ayaklarımı bile yıkıyooo:asigim::asigim:

benim eşim bana herzaman ilgiliydi.şuan da da öyle. biz öyle aman aman yapmıyoruz şuan cünkü daha cok yeni ve kendimiz bile inanamıyoruz.ultrasonda görmedende galiba olayın ciddiyetini kavrayamayacağız.ama ben memnunum bu durumdan. yani coğu arkadaş gibi bende abartırım. ilk hamileliğim artı bu apayrı bi olay doya doya tadını çıkaracağım. eşimde bana bir sürü öğütler veriyor.şimdiden bütün tencerelerimi dolap üstlerinden indirdi. cıkıp oralara uzanmayayım diye dolabın altlarına koydu. bakalım ilerde neler yapacak:roflol:

valla ben ilk hamileligimde acemiydim hiçç nazlanmıyodum her işi yapıyodum 45 dk. yol bile yürüyodukk... nazlanmıyodum .. ama bidaha kalım nazlancam dedim kii fırsat kalamdı ister istemes öle olduu çok zorlandım eşimde sag olsun bana çok yardım ettii... benim eşim ailesinde küçük kardeşine çok düşkündüü .. ama oglumuz dogunca ona verdii btüün sevgisini.. oglum anneannesine gitse hemen pc de onun resmini severiz o olmayınca çok sıkılırız onu özleriz tel.. açarıs daha gideli bi kaç saat olmasına ragmen .. benim eşim çok iyi bir baba allahım onu başimizdan eksik etmesin..

canım kocam bugun benımle doktora geldı koşuşturdu..serum takılırken elimi tutu ama yüzünü çevırdı bakamadı..canım benım yaa....cok şükür şikayetımızı yok..ama gurbetet yasıyoruz...tabıkı olsun o kadar...

benim esim tabi ki üstüme düsüyor ilgileniyor ama öyle abartip da beni bunaltmiyor...
zaten öyle olmasini istemem...
ve sonucta hamileligi ben yasiyorum o neden stres olsun ki...

benim eşimde evlendigimden beri ve nişanlılıgımızdada çok ilgiliydi.ama hamile oldugumu ögrenince sanki biraz daha arttı ilgisi.en ufak bişeyde yere basma,karnını ört üşütme,sürekli karnımı öper canın bişey istiyomu,miden bulanıyomu şylemi böylemi derken kafamın etini yiyo:):):)ama ben mutluyum böyle.bende azcık nazlanıyorum tabee.hamile kalmışım bi defa;olsun o kAdAR.hee bi de benm kocişimde banyoyu ıslak bırakır.çoraplarını banyoya atmaz banyo kapısının önüne atar.ama erkek işte huy cıkmaz:):)

:1hug::1hug:ya kızlar benimki benimle ilgilenirdi tabikide.hamile kalınca bi acayip oldu. 21 haziran 2008 de tam 9 sene bitiyo evliliğimiz ve ilk tüp bebeğimiz. ben hiç gidip çöp döktüğünü bilmem, kendi istiyo artık ver dökeyim diye. söylediğim herşeye evet diyo, bazen sinir oluyom ya. hiç tartışmıyo benle ne dersem yapıyo ya .valla ben sıkıldım bu durumdan.:))))
bir nokta daha. beni şuan bir kadın gibi görmüyo gibi sanki. evde dolaşan hamile biri var durup durup karnıma bakıyo. önceden mutfakta yemek hazırlarken gelir belime sarılırdı öperdi felan. şimdi direk karnıma elliyo. ben şuan onun için nazik kibar çıt kırıldım hamile bir kadınım sadece o kadar.:1hug::1hug::1hug:

öyle düşünme canım.adamda kırk yılın başı baba olcak yane heycanlıdır da.benim eşimde öyle valla.benden önce karnımı öpüyoo:):)neden tüp bebek yaptırdınız canım.daha yeni evlisiniz acıkcası merak ettim diyebilirimCADIARZU

DEMİRCOOL
ben yeni evli değilim. yarın 9 sene bitecek. tüp bebekten önce 3 kez aşıla yaptırdım sen hiç ara vermedim aralarında sonrada direk tüp bebek.
olmadı bu seneye kadar korunmamamıza rağmen.
nasip tüp bebekmiş.

merhaba kızlar ben emel bende 4 aylık hamıleyım esım zaten cok ılgılıydı deyısmedı yanıı bencede bırazcık abartak ıyıdır zaten kac yere yasıcazkı fazlası tabıkı ıyı olmaz::dance::dance:

Merhaba Arkadaslar Bu Konuyu 2 Ay önce Ben Acmistim.30 Nisanda Acmistim...3,5 Yillik Evliyimeşimin 3,5 Yildir Istemesine Ragmen Ancak Hazir Oldugumu Hissedip Bebek Yapmaya Karar Verdim.mayis Ayinda Korunmayi Biraktik Ve Hemen Ilk Ay Hamile Kaldim.7 Haftalik Hamileyim Suan.benim Soruyu Sorma Sebebim.eşim Ve Ben Birbirimize Cok Düşkünüzdür.biz Eşimle Evde Cocuklar Gibiyiz.oyunlar Oynayip Sakalar Yapariz..yanyana Uzanip Tv Izleriz..birlikte Markete Gider Yani Herseyi Birlikte Yapariz...ayri Biyere Gitmeyiz...o Yüzden Sordum Eşin Sevgisi Azalirmi Artarmi Diye..sordum Bebeğimiz Olunca..gerçi Bu Birazda Bizim Elimizde Cocuk Olunca Eşlerimizle Ayni Sekilde Ilgilenmezsek Sürekli Bebekle Ilgilenirsek Yani Biz Mesafe Koymus Oluruz...mesela Bazi Kadinlari Anlamam Cocuk Olur Daha Hastaneden Eve Gider Hemen Ayri Yatakta Bebgiyle Yatar..ne Kadar Tuhaf Durum..bugüne Kadar Kocamla Ayri Yatmamisimdir Yatmamda Gerekirse Cocumda Yanimda Yatar Kocamda Yanimda Yatar..ama Ayri Asla.yani Uzun Lafin Kisasi Böyle...ama Suan Sevgimiz-askimiz-mutlulugumuz Maşallah 10 Katina Cikti Diyebilirim...öncedende 1 Dediğimi Iki Etmezdi Ne Istesem Ne Canim Cekse Alnirdi..şimdi Dahada Abartti...hiç Temizlik Yaptirmiyo Süpürüyo Mobilyalari Siliyo.banyoyu Yikiyo.sadece Yerleri Silemiyo...bana Yaptirmiyo Bişey.hadi Sen Yat Hep Yatiriyo..cevizim Sütüm Balim Folikasitim Hep Elindedir..tv Izleriz..kalkar Bişeyler Hazirlar Getirir...allahima Sükür Cok Anlayisli Cok Iyi Bir Kocam Var..kocami Bebeğimi Coook Seviyorum.

canım maşallah bizde sizin gibi birbirine çok seven ve çok iyi anlaşan çiftiz etrafımda kimse bizi anlamıyor biz hiçbirşeyi yanlız yada başkasıyla yapmak istemiyoruz en uzun ayrılığımız 8 saat.allah daha uzun ayrılıklardan korusun.bebek çok istiyoruz ama bizde korkuyoruz birbirimizden uzaklaşmaktan.en çokta eşim korkuyor onu daha çok seveceğim ve mecburen daha çok vakit ayıracağım diye.bebek kararı almamız da haliyle 3 seneyi buldu. ikimizde bebeği kıskanıyoruz.eşim yiyecek hazırlayınca banamı bebeğemi diye soruyorum hemen o da sana tabi diyor.bir yandan da biz mi çok garibiz acaba diyorum insan tabi çocuğunu çok sever ama bir o kadar da eşini sevebilir heralde.ama bunu kimse anlamıyor...

evet benim eşimde bana çok ilgili ister istemez bebek olacagını düşündügü için sevinçli ve daha ilgili oldu buda benim hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…