Hamilelikte kanama ve lekelenme yaşayanlar

Meraba arkadaşlar yazılanları okudum 7 haftalik hamileyim bugün tuvalette kahve rengi akinti oldu çok telas ettim yarına doktora gidecem inş. Bisi olmaz

Meraba arkadaşlar yazılanları okudum 7 haftalik hamileyim bugün tuvalette kahve rengi akinti oldu çok telas ettim yarına doktora gidecem inş. Bisi olmaz

Panik yapma canım ben normal diye biliyorum 2 haftadır hemen hemen hergün var bende bazen kahverengi bazende pembe. Doktora gittikten sonra haber verir misin ne diyecek merak ediyorum

Panik yapma canım ben normal diye biliyorum 2 haftadır hemen hemen hergün var bende bazen kahverengi bazende pembe. Doktora gittikten sonra haber verir misin ne diyecek merak ediyorum
Meraba canım gittim ve geldim sabahı nasıl ettim bilmiyorum çok şükür birşey yok normal dedi doktorunda her iki hamilelikte birinde olur dedi bana.bebisimi gördük utrasonda da kalp atisinida iğne verdi doktorum daha iyi tutun sun diye lekelenme olduğu için bugunde rapor aldım iyice dinlenir m diye akşam iğnesi vuracak haftalik zaten haftaya yine kontrole gidecem.ins hepimiz bebislerımızı alırız saglikla kucağımıza

slm 15+4 hamileyim dün gece bir kaç damla kırmızı kanamam oldu hastaneye gittim 1 tane progestan hap verdiler sabaha kadar hastanede bekledim sabah ultrasonda baktılar bebekte sorun yok ama düşük ihtimali yüksek dedi progesteron hapına devam dedi hastanede yatısa devam dedi ama sadece hap kullanacagım için eve cıkıyım dedim şimdilik kanamam yok ama bu haftalarda kanama yaşayan varmı bu tedavi yeterli olırmu sizce başka bi doktorada gideyim mi

Çok şükür canım çok sevindim inşhaAllah bebegini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur. Kendine dikkat et bol bol dinlen ve yorucu işlerden kaçın! Burda hiçbir şekilde progesteron vermiyorlar bebek düşüyorsa demek ki sağlıklı değil düşmesi daha iyi diyorlar o yüzden bence çok kafaya takmamak gerek yok bebek düşecek mi vs... zaten nasibini varsa hertürlü dünyaya gelir. Kısacası stres yapmaya gerek yok bence

15. Haftada düşük ihtimali nasıl bu kadar yüksek oluyor? Hamileliğin başında da böyle bir tehlike var mıydı? Bol bol dinlen ve pozitif düşünmeye çalış canım stres dusugu daha da tetikler senin psikolojisi olarak rahat olman gerekir. Kafanı başka şeyler ile meşgul etmeye çalış

su ana kadar hiç sıkıntım yoktu hatta hamilelikle ilgili ne bulantı ne başka bişey hiç bi sorun yoktu sabah yine pembemsi bi akıntı geldi ögleden sonra yine doktora gideceğim bakalım ne diyecek

su ana kadar hiç sıkıntım yoktu hatta hamilelikle ilgili ne bulantı ne başka bişey hiç bi sorun yoktu sabah yine pembemsi bi akıntı geldi ögleden sonra yine doktora gideceğim bakalım ne diyecek
Pembe ve kahve rengi akıntı tehlikeli değil canım ben hamile olduğum günden itibaren hemen hemen her gün var. İnşhaAllah doktorunda güzel şeyler söyler ama dedigim gibi stresten uzak dur

canım bende sancı olmadan kırmızı kan hep geldi düşük yaptıgınıda drlar bana şiddetli kasık agrın ve cok kanaman olursa hemen acile gel düşük yapıyor olabilrisin dedi ee bende hep kanama vardı kırmızı ve kahverengi şeklinde bi gece şiddetli adet agrısı gibi agrım olmaya basladı 6 saat agrı cektim dr gitmek istemedim cunku kasık agrım yoktu sadece adet agrımdı sonra ayaga kalkmamla düşük yapmam bir oldu. Canım inşallah hemen kesilir kanaman dr gidememen kotu ya cunku dr lar progestan diye bir ilaç veriyorlar bu ilaç rahimi kalınlastırıyor ve düşüğe engelliyor. ama ben o ilaçtan 2 kutu bitirdim iğnede bile olmama rağmen düşük oldu dr demekki problemliymiş dedi. allahtan hayırlısı cnm eğer o bebeğin ömrü varsa zaten her türlü doğumun olur. Ben kimleri duydum 9 ay kanaması var ama yatakktan kalmadan hamileliğini geçiren allah cok buyuk cnm sıkma canını moral cok önemli

Slm hanımlar. Ben 2 ay öncesine kadar ikizlerime hamileydim... 17. Haftada çok az gelen bi kanamaya hastahaneye gittim herşeyim normaldi bebelerim sağlıklıydı açılma yoktu ve kanamam siyaha dönmüştü, ogün dr kanamanın içeriden geldiğini plesentayla ilgili olabileceğini ama siyaha döndüğü için telaşlanılacak birşey olmadığını,bol bol yatmam gerektiğini söyledi ve eve geri döndüm. Ve ben 2 gün sırf yattım, ara ara kahverengi akıntı devam etti, 2 gün sonra bir sancıyla uyandım suyum geldi ve ilk bebemi o şekil kayıpettik... 3 hafta sonra öbür bebem de aynı şekil suyumun gelmesiyle bizi bıraktı gitti... Lütfen hamilelikte olan tüm kanamaları ciddiye alın kanamanız kahverengi,siyah olsa bile arkasına düşün arkadaşlar

Ay canm çok geçmiş olsun hemde 17 haftanda kaybetmişsin çok acı ya bende şuan 7+3 günlük gebeyim ve 2 gündür kahve akıntım geliyopazartesi doktora gittim progastn verdi iynesini verdi bitane vurundm bugün gene gittim başka doktora ilacı kullan her leke her kan düşük tehlikesidir dedi ve morelim bozuldu bevk iyiydi kalbide atıyo şuan için ilerleyrn günlerde ne olur vilmiyorm allhın kimseyr yaşatmasn yiyceyi rkmek varsa durur heralde hayırlısı olsn yapck hiç bişy yok habide doktr düşüge hiç bi şekilde engel koyulamaz dedi

Maalesef cnm çok acı, ölü doğum oldu benimkiler. Herşeyin hayırlısı cnm. Kendine hiç stres yapma, hamileliğin tadını çıkar, heleki hareketleri hissetmeye başla bi bundan güzel birşey yok. Allah'ım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin cnm benim.

Allah razı olsun canım dediğin gibi nasibi varsa hertürlü dünyaya gelir. Sana da Allah sabır versin inşhallah tez zamanda hayırlısıyla hamile olup bebeğini saglikla kucağına alırsın. Burada düşüğe karşı progestan vs vermiyorlar düşük varsa bebek sağlıklı değildir diyorlar o yüzden düşüğü engellemeye çalışmıyorlar. Allah teâlâ herkes için hayırlısıni versin.

Son düzenleme:
Çok sagol canm benim sen napıyon tekrar bebk düşünüyormusn yoksa aramı verdn cnm

Çok sagol canm benim sen napıyon tekrar bebk düşünüyormusn yoksa aramı verdn cnm

Düşünüyorum cnm inş. Rahimde polip göründü önümüzdeki ay adetle atılabilir inş. Olmazsa ameliyat dedi dr. İkizlerime de tüp bebekle hamile kalmıştım. Hayırlısı artık cnm.

bugün yine doktora gittim görünen bi kanama yok dedi progestana devam dedi ama benim hala pembe akıntım var anlamadım ne olacak

Düşünüyorum cnm inş. Rahimde polip göründü önümüzdeki ay adetle atılabilir inş. Olmazsa ameliyat dedi dr. İkizlerime de tüp bebekle hamile kalmıştım. Hayırlısı artık cnm.
canım ben düşük sonrası adet oldum dr adet sonrası rahim kontrolü için yeniden muayane gel dedi cuma gunu muayeneye gittim rahminde kendiğilinden parcas olusmus düşük sonrası genellikle kadınlarda olur dedi ben bu konu bilgisizim parca aldı patolojiye iletti adetın 4 veya 5 gunu gel kontrol edicez eger düşmezse operasyonla alıcaz dedi bu bende olan seyde seninki gibi polip mi?

Büyük bir ihtimalle aynı sorunu yaşıyoruz cnm. Dr kesin bilemem şuanda dedi, ama polip den şüpheleniyormuş. Dediğin gibi kürtajdan sonra olabiliyormuş. İnş adetle birlikte atabilir vücudumuz, onun için adetin 5-6. Günü kontrole gitcem ben de. Küçük bir ameliyat olduğunu okudum ama sonuçta rahim tekrardan işlem görcek. Soğan suyu kürü iyi geliyormuş,rahimi temizliyormuş, ben 1 hafta oldu başladım 15 günlük yapılması gerekiyormuş. İnş bir faydası olur,sen de bi bak istersen netten.

Canım polip rahim içinde oluşan et beni. Yoğun enfeksiyona maruz kalmaktan yada östrojen hormonu fazlaligindan oluşuyor diye biliyorum eğer çok büyük değilse zararsız. Eger kucuk ise Adet kanaması ile beraber gidebilir. Bulunduğu yer önemli! Rahimin girişinde ise sorun yok ama bazıları bulunduğu yere göre hamileliği engelleyebilir. Eğer yeteri kadar büyük değilse ben kimseye ameliyat tavsiye etmiyorum çünkü yineliyormus özellikle kürtaj şeklinde kesinlikle aldırmayin! Bende de polip var nerdeyse hergün kanlı akıntı oluyordu soğan kürünü 1 ay yaptım ertesi ay hiç kanamam olmadı ve akabinde hemen hamile kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…