hamilelikte kanama alanı

İyi akşamlar benim de düşük riski var doktor progestan verdi kanama bölgem 3 cm di o baya bitti azaldı gibi kalan kalıntılar mı geliyor kahverengi lekeler ne zaman biter acaba ar ara normal mi ve ne kadar sürer acaba 13. Hafta dayım kahverengi akıntım var

bence cok az kalmistir 13 haftadasiniz 14 15 te biter bemce cogu bebek buyuyup alani kapladiginda bebegin uyguladigi baskidan geciyomus

bence cok az kalmistir 13 haftadasiniz 14 15 te biter bemce cogu bebek buyuyup alani kapladiginda bebegin uyguladigi baskidan geciyomus
Umarım geçer psikoloji yıpratan bir süreç gerçekten insan üzülüyor umarım tamamen geçer de sağ salim kavuşuruz bebeklerimize

amiiin insallah benim henuz kuculmedi gozle gorulur sadece alanin sekli degisti sizinki kuculmus bin sukuuur bide saglikla alalimda kucagimiza

amiiin insallah benim henuz kuculmedi gozle gorulur sadece alanin sekli degisti sizinki kuculmus bin sukuuur bide saglikla alalimda kucagimiza
Sizin kaç haftalık bir de akıntınız var mı rengi nasıl inşallah sizinde bir an önce azaltarak biter sağlıkla kucağınıza alırsınız

benim suan 9+5 kanamam 7+1 de oldu ilk zamanlar kirmiziydi taze kan seklinde son zamanlarda sildikce nadir geliyodu ped takiyodum ne olur ne olmaz anlik bi gelir falan diye damla leke olmuyodu ama silince geliyodu son 2 gundur pedede bulasiyo ama oyle cok degil rengide koyu kahve suan baya koyu kahve insallah biran once bebegime zarar gelmeden biter gider saglikla alirim kucagima sizde hic panik yapmayin koyu kahve beklemis kan demek

Sizinde azalıp bitecek Allahın izniyle inşallah bence de panik yapmamak kafaya takmamak gerekiyor inşallah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza

Kızlar merhaba yaşadıklarınızın benzerini bende yaşıyorum. Tüp bebekle 6. Haftada cok yoğun kanamayla acile gittim kalp atışını duymamıştık acilde duymam nasip oldu iki gün yatış verdi doktor. Hastanedeyken kanama kesildi taburcu olduk eve geldikten sonra kanama tekrar başladı ve cok siddetli ağrım var. Sizinde agrınız oluyor mu. Ağrılar normal mi acaba yardımcı olur musunuz

bende siddetli kanama ve asiri buyuk pihtilar geldi aslinda yatiricaklardi ama ha ev ha hastane dediler evi tercih ettim acikcasi o gun cok yogundu sonraki gun bi tik daha azdi ama sonradan baya azalarak devam etti sukur suandada toprak rengi amaaa bana agri eslik etmedi doktorunla iletisime gec lutfen stres olma ama rahat davranip kontrolde doktorla konusurumda deme bu arada bende tup bebek oldugum icin yumurta toplamadan 1 gun sonra bana progestan fitil baslatmisti gunde 3 bu olaydan sonra buna ek gunluk progestan dex igne ilave etti insallah saglikli haberlerini alirsin guzel haberler al hep kanama alaninin boyutunu soylediler mi yada ultrason kagidinda yazar verdilerse

Bende progestan fitil kullaniyordum transferden sonra birde oksapar ile ecopirin kullaniyordum kanamadan sonra onlari kesti doktorum suan progestan dex kullaniyorum kanama ara ara azaliyor lekelenmeye dönüyor ama kasık agrilarim tedirgin ediyor. Kanama alani hakkinda doktorum birsey demedi sadece kese etrafinda duzensizlik var dedi ultrason kagidimdaki görüntü sizinkine cok benzer. Sizin kac hafta oldu şuan

kan sulandiricilar haric ayni tedaviyle gitmisiz acaba kese etrafinda duzensizlikten kastettigi neydi kese seklinden mi bahsettiii yoksa kan alani neticede olmamasi gereken bisey onumu soylemeye calisti benim bi kere cok hafif adet agrisi gibi bi agrim olmustu ona doktorum buyuk ihtimal kan alanin cok buyuk oldugu icin ayakta olunca yer cekimiyle aymicak ayni adet gibi rahim kasilarak kani atmaya calisiyo onun agrisidir dedi amaa benim agri tecrubem kabizlik kabiz oldugumda agrim oluyo yada yogun gaz olursa agrilarinizi doktorunuza soyleyin bilsin belki progestani yukseltir kasilmadansa falan kac haftadasiniz suan

Benim suan 6+2 ama ağrılarım genelde vajinal agrilar şeklinde oluyo alt kısıma doğru kramp şeklinde olup geciyo. Sürekli değil ama. Çok stresli bir süreç hep kaygilanıyoruz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

aynen o tarz agriydi benimde ona kani atmaya calisoyodur dedi ama dinlen igneni ilacini saati saatine yapmaya calis 4 5 gune kahve rengine doner ve aktif kanmanda olmaz bi daha insallah cok otur kalk egilme falan yapmamaya calis karin kasini cok calistirma yani bol su ic buyuk ihtimal sende bendensin doktorum bebek buyudukce alani daha fazla kapliycak kanama alaninida iticek yada vucut emicek dedi yada akintin olabilir bu surecte korkma bordo kahve tarzi parmagini yeni kestigin zaman ki gibi taze kan gelmedigi surece demisti hatta ben kanin akmasini isterim cunku vucut gec emer ama akarsa cabuk azalir alanin demisti icini ferah tut ama dikkatli ol

İnsallah tekrar aktif kanamayı yasamayız sağlıkla geçirip kucağımıza alırız sizede cok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. İnsallah sizinde cok sağlıklı bir gebeliginiz cok sağlıklı bir bebisiniz olur. Rabbim isteyen emek veren herkesin yardımcı olsun bizlerinde

amiiin insallaaaah en onemlisi sagliklari hep guzel haberlerini duyalim insallah benim 7+2 de basladi bugun 10+4 teyiz ama kanamam durdu 2. gunde oyle yogun kanama olmadi ama kahve rengi akintim devam az az ama kanama alanimda kuculme olmadi gercekten bebek buyudukce daha fazla alan kaplamaya basladi sadece stres olmayin guzelce dinlenin

İnşallah benimde büyüdükçe azalır. Dinlenip yatcz artık. Tüp bebek süreçleri zor sanıyordum meğer sonrası daha zormuş

Ben de sizinle aynı şeyi yaşadım ama benim kahverengiydi doktora gittik hiç bir şey olmadığını aktif kanama göremediğini söyledi ve bebişte hareketliydi üzerinden 1 hafta geçti şuanda daha yoğun şekilde kahverengi kanamam oldu. Panik yapmayalım yeter ki herşeyi doktorumuza anlatalım onlar en iyisini biliyor. Bazen vajinada bulunan eski kanı bebek attırıyormuş ya da rahim ve karın iç duvarımız genişlerken bazı damarlarımızda kanama oluyormuş. Her kanama düşük değildir içinizi ferah tutun ben de öyle yapmaya çalışıyorum ☺

Öncelkle geçmiş olsn kanama varken kan tahlili yapıldı mı acaba size benm de kanamam var 8. Haftadaym kanmda enfeksiyon çıktı wbc 20 da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…