hamilelikte iştahsızlık kilo kaybı

meyveliruj3

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
607
583
27
selam kızlar
hamileliğimin 17. haftasındayım. bu zamana kadar bulantı kusmadan 6-7 kg verdim. son 1 aydır kusmuyorum ama hala iştahım yok, kilo alamadım. iştahım ne zaman açılır? ağzımdaki iğrenç tat da daha geçmedi. daha önce yaşamış olanlar yorum yapabilir mi lütfen :KK43: moralim çok bozuluyor

eğer kan değerleriniz iyiyse endişe etmeyin. genelde 12.hafta sonrası rahatlanacağı söyleniyor ama benim de bir arkadasim doğuma kadar iştahsızlık yasadı ve sürekli serumlarla beslendi. inşallah toparlarsınız 🙏🏻

selam kızlar
hamileliğimin 17. haftasındayım. bu zamana kadar bulantı kusmadan 6-7 kg verdim. son 1 aydır kusmuyorum ama hala iştahım yok, kilo alamadım. iştahım ne zaman açılır? ağzımdaki iğrenç tat da daha geçmedi. daha önce yaşamış olanlar yorum yapabilir mi lütfen :KK43: moralim çok bozuluyor
o iştahsızlıktan iki ay boyunca her gün hastanede serum yedim açlıktan vücudum keton üretmeye başlamıştı şimdi 16+5 deyim biraz daha iyiyim ama bir gün iyiysem diğer gün hiçbir şey yemek istemiyorum. Bu yüzden halim yok ve psikolojim bozuldu sanki hep böyle kalacakmışım gibi. Bu da beraberinde anksiyete krizlerini getirdi bende. Insallah en kısa sürede düzeliriz de her şeyi yemek isteriz.

X