Hamilelikte Giyim

masal perisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
405
4
Arkadaşlar ne giysem beğenmiyorum.Bol gömlek aldım..yandan bakınca kocaman popo ve karın hiç hoşuma gitmiyor..siz neler aldınız..nasıl giyiniyorsunuz?:çok üzgünüm:

canım hamile kıyafetleri var güzel güzel evet birazcık topa benziyoruz ama yinede çok sevimli görünüyoruz inanki

ben 5.aya giricem ama benim normal önceden aldığım tatlı şirin görünümlü elbiselerim vardı onları giyiyorum şimdi iyice sıcaklar gelince yazın ,yine güzel elbiseler alıcam ben pantolon giyemem sevmiyorum hamile pantolonlarını çok tatlı şirin harika elbiseler var hem hamilelikten sonrada kullanılabilir ben onları tercih ediyorum..birde ben çok kilo almadım yani göbeğim var ama eskisi gibi zayıfım..hamilelikten önce 47 idim,50 oldum şuan..

ne kadar şanslısın ne güzel..ben 73 kiloyum...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

evet canim banada oyle olmustu hamile iken(ikinci de tabi)ama bazen gidiklerimdenmi nedir,iyi hissederdim kendimi,cogunlukla pantolun ve tisort giyerdim ,tabi bide hamile kemeri kullanirdim(turkcesini tam bilmiyorum)cok guzel oluyo,,,,
bi sure boyle idare edecen artik,baska sansin yok,,,yerimseniben
saglikli hamilelik ve dogum dilerim canim,hayirli evlat olsun iyisalllah:Saruboceq:

Arkadaşlar ne giysem beğenmiyorum.Bol gömlek aldım..yandan bakınca kocaman popo ve karın hiç hoşuma gitmiyor..siz neler aldınız..nasıl giyiniyorsunuz?:çok üzgünüm:

canım ya bence bu dönem bizim en güzel dönemimiz olmalı....ben 75 kiloyum ve özellikle çok şirin hamile elbiseleri ve esprili hamile t-shirtleri aldım.....kendime bunları çok yakıştırdım.....sen de dene.....bu arada ben daha 3 aylık hamileyim...doğuma kadar kaç kilo alırım bilmiyorum

Ya canım ayni problem bende de var. Bende 3. ayıma giriyorum 58.5 kiloyum şimdiden 2.5kilo aldım göbeğimde çıktı popomda (zaten birazda vardı:). Bi iki tane elbise aldım ama ne giyersen giyeyim yakıştıramıyorum. Belki göbeğimiz iyice büyüse daha güzel görünürüz

esprili hamile t-shirtlerini nerden aldınız ben kocaaa izmirde bulamıyorum ya artık kendim bastırıcam dijital baskıyla çok isityorum ama bulamıyorum göbek kısmında ki baskıları

boşver canım ya
bizi sevimli ve güzel yapan o koca popo ve koca göbiş
ne kadar şanslısın önce onun farkına var
jile tarzı elbiseler falan var
onlar çok şeker duruyor ben onlardan aldım
bahçıvan kotlar varya onlara benziyor
herkes bayıldı valla

benim boyum kısa elbise tarzı şeyler güsel durmaz bende kesin...6 aylık hamileyim:1no2:
pantolon ve popoyu kapatacak şekilde kıyafetler daha iyi durur sanki kaydirigubbakcemile2

bende 25 haftalık hamileyim ilk 3 ay normal kıyafetlerimi giydim
36 beden pantolonlaraın düğmeleri kapanmayınca 4. ayda pantolon diktirdim kot kumaş
üste giyecek şey çok tunikler
yazın da tayt kapri üstüne tunik oldu bitti problem yapmayın
bana da tuhaf gelio popo büyüdü göbek çıktı 52 kiloydum şimdi 60

canım bende 5 aylık hamışım valla bu halıme bayılıyorum bende cok sevımlı oluyoruz gunduz gıymıyorum ama gece dar tışotler gıyorum tam göbegımı bellı edecek sekılde yarısıda acık kalıyor bayılıyorum bence dert etme gunudzdepontalan tunukler jıle zaten ustler cok modadan dolayı hıç zorlanmıyorum

ben bi suru tatyt aldim,uzerine de hamilelikten sonra da giyebilecegim tunikler, o espirili t shirtlerden de var bi tane, mecburen ise giymek icin de bi hamile pantalonu, daha fazla bisey almayi dusunmuyorum, onun yerine bebgime alirim, bence her halimizle sevimliyiz, cuval giysek yakisir, dert etmeyelim kilolari

ben hep elbise ve tayt giydim
normaldede elbiseyi çok sewerim yeni sezon bol elbiselerde tam hamileler için
tayt çok rahat oluyo üzerine bi tunik
herkes çok tatlı hamile olduğmu söylüyo bende kilolarımı ve koca göbeğimi sewiyorum galibaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…