Hamilelikte balık yemek ?

Maydonoz nane kekik bunlar dusuge sebep oluyormus sanırım onun haricinde de fazla şeker tüketmiyorum arada bir dondurma çok nadir çikolata o kadar

Canım onları da oturup 1 kilo maydanoz yiyecek halin yok. Gebelik sağlıksızsa tutunmaz düşer. İstediğini ye önüne geçemezsin. 1 kase maydanoz yemekle de düşük olmaz

Maydonoz nane kekik bunlar dusuge sebep oluyormus sanırım onun haricinde de fazla şeker tüketmiyorum arada bir dondurma çok nadir çikolata o kadar
Oturup günde bir demet yemediğiniz sürece salata içinde vs hiçbir şey olmaz her şeyden tüketin. Kendinizi kısıtlamayın kulaktan dolma şeylerle.

Biz genel olarak haftada bir sürekli yiyiyoruz. Hamilelik önceside yerdik. Bir şey olmaz bu kadar panik olmayın 9 ay geçmek bilmez yoksa valla
Haklısınız geçmek bilmez doğru söylüyorsunuz sizden bunlari duyunca rahatladim ama artık bu kadar takmam Allah bebisinizi Sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bana da pozitifi kanda da görmeyi nasip etsin

Canım onları da oturup 1 kilo maydanoz yiyecek halin yok. Gebelik sağlıksızsa tutunmaz düşer. İstediğini ye önüne geçemezsin. 1 kase maydanoz yemekle de düşük olmaz
Bazı konularda bilinçsizim özür dilerim sizlerden bunaltmış olabilirim belki sacmaliyor da olabilirim abartıyor da olabilirim ama iste henüz çocuk dogurmadigim icin endişe oluyor biraz içimde

Bazı konularda bilinçsizim özür dilerim sizlerden bunaltmış olabilirim belki sacmaliyor da olabilirim abartıyor da olabilirim ama iste henüz çocuk dogurmadigim icin endişe oluyor biraz içimde

Bu kafayla hamilelik bitmez. Anneni, onun annesini düşün. Hiçbir Bilgi kaynağı yok. Doktor yok. Ne buldularsa onu yemişler kaç çocuk doğurmuşlar.

Dediklerinizi önemseyeceğim
Amin teşekkür ederim hayırlısıyla görün inşallah pozitifi ben hiç kendimi engellemedim her şey yedim gebelik şekerinden dolayı diyetisyenle devam ediyorum sadece ondada tatlı karbonhidrat yasak sadece şu an.

Amin teşekkür ederim hayırlısıyla görün inşallah pozitifi ben hiç kendimi engellemedim her şey yedim gebelik şekerinden dolayı diyetisyenle devam ediyorum sadece ondada tatlı karbonhidrat yasak sadece şu an.
Doğumunuza az kalmış inşallah doğumdan sonra istediğinizi yersiniz :)

Kalamardan neden düşük yapasiniz ya da maydonozdanbenim yediğim 3 5 şeyden biri de suşiydi.Bi ara her gece yiodum hiç de bişi olmadı.Doktorum da yeme demedi.Ne çay kahve içme dedi ne maydonoz yeme dedihatta bu saçma şehir efsanelerini sakın dinleme dedi.40.haftamda doğum yaptım.Dogumu baslatmak için de sakın saçma sapan şeyler yapma dediburda malum bı dünya öneri var doğumu başlatmak icin

Bana bir sushi yasakti, o da cig oldugundan baska bir sebepten degil yani.

Maydonozu ben sordugumda, “neden yemeyesin? Butun tarlayi mi yemeyi planliyorsun yoksa?” Demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…