Hamilelik

Ozge durmus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
3
0
25
Merhaba oncelik le az önce hastaneden geldim kan testi verdim gebelik için çok öncesinde de vermiş tim değerim 0.5 yada 0.1 çikmisti dün miğde bulantım bel ağrım miğde yanmalafim falan başlayınca dedim bı test daha verim bu sefer 0.11 çıktı yüksek bana göre çünkü önceki verdiğim teste ki değerlere goee yüksek yine olumsuz olmasindan korkuyorum ve üzülüyorum sizce hamilemiyim kimisi diyoki kese oluşumu olabilir bı kaf gün sonra yine test ver diyo

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-17-16-48-54-623_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2022-05-17-16-48-54-623_com.google.android.apps.docs.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 132
Merhaba oncelik le az önce hastaneden geldim kan testi verdim gebelik için çok öncesinde de vermiş tim değerim 0.5 yada 0.1 çikmisti dün miğde bulantım bel ağrım miğde yanmalafim falan başlayınca dedim bı test daha verim bu sefer 0.11 çıktı yüksek bana göre çünkü önceki verdiğim teste ki değerlere goee yüksek yine olumsuz olmasindan korkuyorum ve üzülüyorum sizce hamilemiyim kimisi diyoki kese oluşumu olabilir bı kaf gün sonra yine test ver diyo
Sonucunuz şu an negatif malesef 😔5 altı değer negatifdir kanda.ama bu pozitife dönmez demek değil adet gününüz gelmemiş daha anladığım kadarıyla erken verdiyseniz çıkmayabilir.

Kese oluşumu olması için 1500 lu değerleri görmen gerekir en az oda alttan muayeneyle belki görünür.kese hemen görünmüyor yani.

Gebelik ihtimalim yok baska birseyden dolayi gebelik testi veriyorum duzenli olarak. Benim 0.1 ile negatif, muhtemelen 0.11de negatiftir. Arada cok az fark var. Referans deger 5 gosteriyor zaten
Insallah yakin zamanda bebek sahibi olabilirsiniz

Bu arada gerçekten 23 yasindaysaniz yazık değil mi genceciksiniz attığınız formda zaten referans aralıkları yazıyor bunu yorumlayamiyor olmanız çok kötü . Bir hastaliginiz yoksa çocuk sahibi olmak için kendinizi başka işlere verin açıktan okul okuyun . Stresli olursanız gebelik oluşması daha zor .

X