Hamilelik

buseergin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
36
11
29
Merhaba kızlar bi sorum var. Eşimle adet bitiminden 3 gün sonra ilişkiye girdik ancak ne içeri ne dışarı boşalma oldu. Bu ilişkiden sonra yurt dışına çıktım. O ay adetim 9 gün gecikti 2 tane idrar testi yaptım ikiside negatif. Daha sonra normal 7 günlük reglimi oldum. Türkiyeye döndüğümde ilişkinin üzerinden tam 5 hafta geçmişti kadın doğuma gittim ultrasona girdim doktor bir şey demedi. Kan testimde 0.0 çıktı yani negatif. Ancak bu ay yine regli gecikmesi yaşıyorum 7 gün oldu tık yok. O ilişkiden sonra bir daha ilişkiye girmedik ama yine de gebelik ihtimali var mıdır acaba? Böyle bir şey yaşayan var mı merak ediyorum? Ayrıca iki gün önce idrar testi yaptım oda negatifti

İlişkinin üstünden 5 hafta geçmiş ve kan testi negatif çıkmış bişey olsaydı orda belli olurdu rahatlıkla.

İlişkinin üstünden 5 hafta geçmiş ve kan testi negatif çıkmış bişey olsaydı orda belli olurdu rahatlıkla.
Öyle mi diyosun ya çok teşekkür ederim yeni evliyiz çünkü istemediğimiz bir şey bu çok rahatladım

pozitif olması imkansız artık merak etme çıksa kanda çıkardı 5 haftalık ohoooo kaç çıkardı hemde:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…