Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna ekliyorum listemize

biliyorum artık o da çok istiyor Rabbim buyuk ne bileyim sabrım tukeniyor gibi artık

o ne demek ebruşum inşallah kavuşacaksın sende en yakında zamanda yavruna

bu ay beklemiyorum bile kistim var yinede Allah ımdan ümit kesilmez evet atabilsek keşke kafamızdan

beni de listeye eklermisin efsuncum.. yas 28. 2. bebek. gerci bir de dusugum var.. 2 aydır istiyorum.. bat 5 agustos

ne güzel allah sağlıkla kavuştursun yavruna ekliyorum listemize

o ne demek ebruşum inşallah kavuşacaksın sende en yakında zamanda yavruna

olcakmı acaba betüşüm yoksa sadece hayalmi bilemiyorum bile 1,5 senedir her ayı o kadar sevinçle bekledimki ama hep husran yılmadım devam ettim Allah ım dua istiyor demekki eşimde bende namaza başladık Allah ım duyar inş.sesimizi

bu ay beklemiyorum bile kistim var yinede Allah ımdan ümit kesilmez evet atabilsek keşke kafamızdan
hıc bellı olmaz belkı bu ay tutmustur bende umudumu kesmıstım olmaz artık dıyordum oldu ama yarım yamalak demekkı tam tutturamamısız daha cok calısmamız gerıkıyor demekkı zaten dr 3 ay korunun dedı 3 ay dan sonra artık calısmalara devam ederız bızde

evet canım aynen öyle bu ayları iyi değerlendirelim bebişler gelene kadar da eşlerimizle başbaşa geçirdiğimiz vakitlerinde kıymetini bilelim bidaha zor çünkü rabbimize şükürler olsun bizi çok seven eşlere sahibiz onlar sağlıklı olsun bizler sağlıklı olalım sevdiklerimiz yanımızda olsun en önemlisi bunlar bebişte elbet gelecek bir gün çok fazla kafaya takmamak gerekolmuyo çünkü
başka yapıcak birşeyimiz yokki sabırdan başka sabır ve dua

Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede dua et cnm

Dünya dua üstüne, umudunu yitirmeden dua et canım, Rabbim sesini duymayı sevdiği kulunun duasının kabulunü geciktirirmiş, ne güzel namaza da başlamışsınız, bizim dualarımız da seninle, hayırlısıyla gelir bebişin inşAllah....

belkide cnm belkide saati ve zamanı var artık beklemedeyiz

Allah razı olsun cnm sığınacak rabbimden başkası yokki sadece dua edebiliyorum inş.karşılığınıda alıcam birgun inanıyorum eğer bebek olmazsa bu sene seneye umreye plan yaptık bile pasaportumuzu 10 yıllık çıkarttık Allah ım inş.kısmet eder

bencede söyle canım ben bi doktora boşu boşuna bir yılımı harcadım neredeysee o yüzden bizler biraz bilinçli olup sorular sorup doktorları zorlamalıyız onlara kalırsak süreklerler bizi ordan oraya
demiyorlarki aşılama bu ay tedaviye başlıycaz dedi doktor gidicem bakalım adet olunca kistim gitmediyse d.kontrol verir artık ben söyliycem hızlandıralım diycem

bencede söyle canım ben bi doktora boşu boşuna bir yılımı harcadım neredeysee o yüzden bizler biraz bilinçli olup sorular sorup doktorları zorlamalıyız onlara kalırsak süreklerler bizi ordan oraya

bu sefer gittiğimde herbir şeyi sorucam normal yolla deniyoruz olmuyor kiste çeviriyor çözüm bulsunlar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…