Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

çok yeni bi anne adayıyım bende :emir_bebek:
ilkyıldönümümüzden sonra(26haizran) bizim de bebişimiz olsun diye niyetlendik ve bebişimiz bekletmedi bizi çok şükür :nazar:

isim : tugbaogretmen
kaçıncı deneme : 1.ay
son adet tarihim : 30 haziran
kaçıncı bebek : ilk
kalış şekli : normal

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

cnm hayırlı olsun nasıl öğrendin sonucu baya küçükmüş daha

keşke benimde ilk denememde olsaydı bebişim gece yine eşimin elini karnımda buldum dua ediyordu :KK43:
hepimizin ilk hayaliydi bu ama nasip :) eşin çok ince bence maşallahh.. Rabb im onun dualarını geri çevirmesin inş...
biliyorum artık o da çok istiyor Rabbim buyuk ne bileyim sabrım tukeniyor gibi artık :KK43:
sabır çok acı bir lokmadır taa ki yutana kadar sonrası ise rahmet ve bereket...
inşallah eşinin duaları tez vakitte kabul olur. Bende çok dua ediyorum her an her yerde her saniye. Allahım ne olur güldür yüzümüzü.
amin amin amin
olcakmı acaba betüşüm yoksa sadece hayalmi bilemiyorum bile 1,5 senedir her ayı o kadar sevinçle bekledimki ama hep husran yılmadım devam ettim Allah ım dua istiyor demekki eşimde bende namaza başladık Allah ım duyar inş.sesimizi
olacak inş... O isterse herşey olur ...

Dünya dua üstüne, umudunu yitirmeden dua et canım, Rabbim sesini duymayı sevdiği kulunun duasının kabulunü geciktirirmiş, ne güzel namaza da başlamışsınız, bizim dualarımız da seninle, hayırlısıyla gelir bebişin inşAllah....
evet başlama vesileniz nedir bilmiyorum ama Allah ayırmasın secde muhabbeti versin burdaki tüm kardeşlerime de
aynen 6.bucuk ta benımde daha erken olsaymıs keske cok uykum varr:KK75::97:

dcl_xcl senin işin nedir gülüm, izin almadın mı sen kürtajlı kürtajlı nereye gidiyorsun biraz dinlenseydin evde...

hepimizin ilk hayaliydi bu ama nasip :) eşin çok ince bence maşallahh.. Rabb im onun dualarını geri çevirmesin inş...

amin amin amin

evet başlama vesileniz nedir bilmiyorum ama Allah ayırmasın secde muhabbeti versin burdaki tüm kardeşlerime de

dcl_xcl senin işin nedir gülüm, izin almadın mı sen kürtajlı kürtajlı nereye gidiyorsun biraz dinlenseydin evde...

amin öyle tabiki cnm herşeyin vakti saati var

ebruşum bu internet beni delirtcek yaa o kadar yavaşki sürekli kapatıyor sayfayı :KK5:gıcık ediyo beniii :KK25:benim de artık eve gidesim var ama dışarı çıkmaya korkuyorum bi taraftanda çünkü çoook sıcakkkk :KK52: neyse bi şekilde gitcez artık yuvamıza kavuşalımda :KK9:

evet çok sıcak işten koşa koşa gidiyorum evime :))

ya kızlar sabah bi muhabbet vardı sonu ne oldu bileniniz var mı?

arkadaşlardan biri duymuşda biryerden erkeklerin de folik asit içtiğine dair..

var mı öyle birşey haberi olan var mı?

eğer öyleyse ben de eşime başlatıcam da ondan soruyorum..

bu ay iyi çalışmam lazım mübarek ramazan tööbbeee tööbeee:)))

ya kızlar sabah bi muhabbet vardı sonu ne oldu bileniniz var mı?

arkadaşlardan biri duymuşda biryerden erkeklerin de folik asit içtiğine dair..

var mı öyle birşey haberi olan var mı?

eğer öyleyse ben de eşime başlatıcam da ondan soruyorum..

bu ay iyi çalışmam lazım mübarek ramazan tööbbeee tööbeee:)))

canım bende tam takip edemedim açılmıyo geçmiş sayfalarda, ama daktıra gittiğimde soracam aşırı merak ettim çünkü :KK9:

amin amin amin

:KK54: naklıye fırmasında on muhasebe zaten kurtajdan once 15 gun ızın yaptım sagolsun patron 1 hafta daha ızın verdı ama benım ıcım el vermedı muhasebe bolumunde ıkı kısıyız arkadasın cocuguda amelıyat olacaktı mecbur gelmek zorunda kaldım kurtaj sonrası agrım kanamam falan yoktu 2 gundur hem kanama hem de agrı var carsamba da randevum var doktor normal dedı

:KK54: naklıye fırmasında on muhasebe zaten kurtajdan once 15 gun ızın yaptım sagolsun patron 1 hafta daha ızın verdı ama benım ıcım el vermedı muhasebe bolumunde ıkı kısıyız arkadasın cocuguda amelıyat olacaktı mecbur gelmek zorunda kaldım kurtaj sonrası agrım kanamam falan yoktu 2 gundur hem kanama hem de agrı var carsamba da randevum var doktor normal dedı

anladım canım, e sağlık olsun inş normaldir herşey..

anladım canım, e sağlık olsun inş normaldir herşey..
ılk oldugu ıcın garıp gelıyor bıraz etrafımda herkes doktor her kafadan bı ses cıkıyor sagolsun esımın teyzesıgıle mısafırlıge gıttık konu dusuklerden acıldı esımle kan uyusmazlıgı var her kafadan bı ses cıkıyor esımın anaannesı eee sız evlenmeden once kan grubunuzu bılmıyormuydunuz kaynanam ordan atlıyor gecen konu acıldı kan uyusmazllıgından bırınınde sureklı dusugu oluyormus kanını degıstırmısler felan fılan akıl var mantık var kan nasıl degısır vucut kendı uretıyor nasıl kan degısır anneanneyede ıstersen bosanalım dedım enteresan bu ınsanlar yahuuu benım ablamda kan uyusmazlıgı var 9 yasında Allaha sukur sapasağlam kızı var arkadasım hamıle hayırlısıyla 2 ay sonra kavusacak bebegıne buna benzer bırsuru ornek Allah bılır kendılerınde de vardır kan uyusmazlıgı ama kan gruplarınıda bılmıyorlardır Allah ıslah etsın boyle bos konusanları ramazan ramazan ınsanı dınden ımandan edıyorlar:KK9::KK9::KK9:

merhaba,

yeni topige beni de ekleyinnnn..... 28 yasindayim ve kacinci denemem bilmiyorum... bu ay ilk defa yumurtlama testi deniyorum BAT 11 Agustos. ama 12 de olabilir.. 1 gün gec oluyor bazen. Yumurtlama testlerini yapmaya basladim 2 gündür henüz cizgi cok silik.. bugün yapmadim bu yüzden. yarin test yapicam tekrar. resimlerini daha sonra bilgi olmasi acisindan yüklerim isterseniz.

bu erkeklerin de folik asit icmesi konusunu ben de ilk defa duyuyorum. gecen yil ben bir hamilelik yasadim ama maalesef sonuclanmadi. o zaman doktorum esin iyi beslensin gibi seyler demisti biz deneme yaparken. sürekli ceviz, findik vs. yemisti hergün düzenli olarak..:KK1:

X