Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sana da dukan i öneririm canim. :KK1::KK1:

sahsen ben 22 kilo verdim öle hamile kaldim tam zamanina denk geldi. Rabbim öle istedi. ama cok iyi oldu 97 kilo ile hamis kaldigimi düsünemiyorum yani :KK52::KK52:

boyum 1.72

anowww bende düşünemiyorum bacımm:44::44::44::44:
nasılmış o diyet

benim de ilk bebeğim 9 hft+3 günlükken kalp atışı durdu.kürtajla aldılar.bende hamilelik öncesi çok kilo (10 kilo) aldım yani doğum kontrol hapını bırakınca,sizde de öyle oldu mu?

selammm kizlaarr ne haberler var???bugun cok gec kalktim ya sabah uyuduk zaten :63::63::63:abdest alip dua mi okuyup geleyim bari

selam kızlar... bende bur_mus arkadaş için okudum 100 tane. Allah kabul etsin. Giydiğim pantolonun beli çok sıkıyor. Acayip rahatsız oldum. Düğmemide açamıyorum. Üstüne giydiğim kısa çünkü. Ya bebiş hissediyormudurki baskıyı. Karnım davul gibi şiş. Gaz var gibi. üç günde böyle olursa daha sonraları nasıl olur acaba.

selam kızlar... bende bur_mus arkadaş için okudum 100 tane. Allah kabul etsin. Giydiğim pantolonun beli çok sıkıyor. Acayip rahatsız oldum. Düğmemide açamıyorum. Üstüne giydiğim kısa çünkü. Ya bebiş hissediyormudurki baskıyı. Karnım davul gibi şiş. Gaz var gibi. üç günde böyle olursa daha sonraları nasıl olur acaba.

allah kabul etsin canim agziniza yureginize saglik insallah cok tesekkur ederim :)

aman da aman bebeyi 4haftalıkmış ya,yeni aldın haberi demekki,gözün aydın,topiyin gözü aydın,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.belrtin falan yokmuydu senin tatlım?bu arada ben yeni geldim aranıza...

evet teyzesi miniminicik daha. :KK9: tesekkür ederim darisi basina insallah , hosgeldin

belirtim ; her ay agri yapan gögüslerim bu ay sadece uclari hassaslasti ama nasil dokunmayi birak durdugu yerde aciyordu. Kasiklarimda batmalar ve bacagima dogru yailan hafif sanci. sanirsam bu kadar. :26: birde herzaman cikan sivilcemin hic cikmamasi bu ay

haklısın cnm sabredip bol bol dua etmemiz gerekiyor eşimde hiçbir prolem yok bende sorun yumurtam buyuyor çatlamıyor kist yapıyor buda geçen ay bal çörek otu yemiştim dedim omu kist yaptı bu ayda soğan suyu içiyorum inş.şifam olur 2 yıllık evliyim ilk 1 yılımda gittim doktora ve kist olduğunu öğrendim gebeliğede engelmiş 5-6 aydır normalim ama olmuyor geçen ay yine kist olmuş dedi doktor 7-8 gun sonra reglim tekrar gidicem doktora bakalım hayırlısı Allah tan O ol derse olur biliyorum :KK14:

canim kist e en büyük cözümmüs sogan suyu. benim kistim filan olmadigi halde ictim ama her ay olusan normal kistleri bile temizliyormus. ben cok inandim buna. cörek otu hic duymadim ben kist yapsin :26:

anowww bende düşünemiyorum bacımm:44::44::44::44:
nasılmış o diyet

yavrucum hemen dukan diyeti yaziyosun arama sayfasina ve topik e daliyosun. sonra hemencecik gidiyor kilolar

canim SIKI giymeseydin ama senin icin. bebeis icin degil :KK9: cünkü sanmiyorum hissedecegini. zira o daha bir hücre annesi :KK9:

gaz bende de var

sabret canim. herseyi yap eger tedavi olman gerekiyorsa ol. hem sen hem esin. hic bir sorun yoksa bile ceviz di findikti yiyin beraber. sonra C vitamini takviyesi yapin esinize. Mutlaka hizi iki katina cikaracaktir. Sonra sogan suyunu icemiyorsaniz cörek otunu mutlaka yapin resmen yumurtaliklarimin büyüdügünü hissettim ben.

Omega 3 de alin kari koca. bunlari sebepsiz yere hamile kalamayanlar icin söylüyorum. he tabi ki bir sorun varsa tedavinizi olun ve eger yasiniz ilerlemisse hic beklmeden alternatif yöntemlere gecin asilama vs.. gibi.

bu ay tutmasaydi kesin asilama yaptiracaktim ben .

hee sonrada oturup hergün Allaha yalvarin ama icten. ve sakin ümidinizi kesmeyin. Bu ay olmazsa bidahaki ay tekrar olmazsa bidahaki ay tekrar.

sakin birakmayin. göreceksiniz allahin izniyle hepiniz olacaksiniz

canım yaa soğan kürünü bide çörek otunu nasıl kullandın anlatabilir misin nasıl tüketicem ve ne zaman başlıcam hergünmü içicem ???

merhaba arkadaslar ben de artık bu topıgım daimi üyesi olucam :))
bızde 1yıldır bebk ıstıyoruz ama sonuclar fıyasko :KK43: klomen kullanıyordum yumurta takıbıne basladım bu ay sağ yumurtalıgım 17.5mm olmus doktorum ıyı dedı bakalım pazartesıde kontrolum var çatlamısmı ona bakıcaz hayırlısı artık batım 17 bakalım bu ayda kırmızılar gelıcek mı umarım gelmez gelırsede yıne bı hayal kırıklıgı :KK43:((

kızlar en erken kaç gün önce çıkar idrarda olup olmadıgı ??

canım ben internetten çok araştırdım ama pek ihtimal yok adet vaktin gelmeden önce pek çıkmıyormuş. çünkü o hormonun çoğalıp idrar ile atılabilmesi için adet zamanına kadar süre gerekiyormuş çoğu hamişlikte. ama olur ya sen belki erken yumurtlayıp döllenmişsen 5 gün öncesinden de çıkabilir. ben öyle okumuştum.
şüphelerin mi var hayırdır inşallah, ne gbi belirtiler hissediyorsun?

merhaba arkadaslar ben de artık bu topıgım daimi üyesi olucam :))
bızde 1yıldır bebk ıstıyoruz ama sonuclar fıyasko :KK43: klomen kullanıyordum yumurta takıbıne basladım bu ay sağ yumurtalıgım 17.5mm olmus doktorum ıyı dedı bakalım pazartesıde kontrolum var çatlamısmı ona bakıcaz hayırlısı artık batım 17 bakalım bu ayda kırmızılar gelıcek mı umarım gelmez gelırsede yıne bı hayal kırıklıgı :KK43:((

canım ben internetten çok araştırdım ama pek ihtimal yok adet vaktin gelmeden önce pek çıkmıyormuş. çünkü o hormonun çoğalıp idrar ile atılabilmesi için adet zamanına kadar süre gerekiyormuş çoğu hamişlikte. ama olur ya sen belki erken yumurtlayıp döllenmişsen 5 gün öncesinden de çıkabilir. ben öyle okumuştum.
şüphelerin mi var hayırdır inşallah, ne gbi belirtiler hissediyorsun?

kasıklarımda ve belimde agrı var ara arada sanki bacaklarıma sancı giriyo ve akıntım var bu ay çok ümitliyim inşallah vardır bebiş zaten yoksa bidahaki aya umudumda yok artık istemiyorum uraşmak :KK50:

kasıklarımda ve belimde agrı var ara arada sanki bacaklarıma sancı giriyo ve akıntım var bu ay çok ümitliyim inşallah vardır bebiş zaten yoksa bidahaki aya umudumda yok artık istemiyorum uraşmak :KK50:

oyle dusunme canim belki de kafana cook fazla taktigin icin olmuyordur streste zararli ne de olsa

oyle dusunme canim belki de kafana cook fazla taktigin icin olmuyordur streste zararli ne de olsa

doru.. ama gelde takma ya her an aklımda yoruldum birasda galiba düşünmekten çıkaramıyorum bi türlü aklımdan olmassa olmuyodur zorlamıcam daha fazla Rabbim vercegi zaman biliyodur :KK36:

hayırlısı olsun cnm ama hemen öyle pes etme sabret ve bol bol dua et daha ne kadar olduki isteyeli olucak o hayırlı zamanda Allah ım dualarımızı kabul etsin tatlım

X