Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

bebem sen bi test yapsana yerşelme kanaması leke şeklinde olup kişiden kişiye değişirmiş bazen bir hafta sürermiş diye okumuştum yada diğer bir ihtimal sökülemedin hala

ne biliyim cook kararsizim yapip negatifi gormek istemiyorum hem bana hamileyim gibi de pek gelmiyor obur taraftan ilk defa boyle hasta oluyorum test degilde yarin veya sonraki gun doktora gitmek istiyorum:44::44::44::44:

normal günümdeyim canım doktorun yanında çalışan arkadaşım istediğin zaman gel dedi o yüzden hiç dikkat etmedim adet zamanımda gitmeye

mayaiolp tiroid problemin ne ve tedavi oluyormusun? hormon testi muhakkak istiyorlar senin tiroidde problem varsa testi yenilerler muhtemelen tsh falan önemliymiş gebelikte.. telaş yapma rahim temizmi kist miyom tarzı bişiler varmı onlara bakılıyor.. inşallah çoook olumlu geçer sonrada bekletmeden gelir meleğin

kuzum yaa bu ay olmassa ağustosta inşallahhh.. tüm taktikler denenecek inşalllahhhhh güzel haberlerle coşmaya devam etces bakalım umudumuz o :26:

seni diğer listeyede eklemedik sanırım bilgilerini ver ekleyeyim

vermek isterim ama benim 26 temmuzda olmam gerekiyodu henüz olmadım idrarda bi şey çıkmadı o yüzden bat veremiyorum en çokda buna üzülüyorum yoksa reng olsam bari hevesim kırılıyo böyle olunca yaa herşeyin hayırlısı isyan etmiş olmak istemiyorum rabbim görüyo kimsenin kucağını boş bırakmasın ama böyle oluncada zoruma gidiyo adet olmuyorum ama bebişte yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

tabi bencede o da olabilir kist filan yooktur inşallah hadi güzel haberlerle gel inşallah
ne biliyim cook kararsizim yapip negatifi gormek istemiyorum hem bana hamileyim gibi de pek gelmiyor obur taraftan ilk defa boyle hasta oluyorum test degilde yarin veya sonraki gun doktora gitmek istiyorum:44::44::44::44:

olsun sen git yine ama adetinde çağıracak zaten yine çünkü o zaman bakılıyo ama sen git hem ayağın alışsın doktor kapısına :)
normal günümdeyim canım doktorun yanında çalışan arkadaşım istediğin zaman gel dedi o yüzden hiç dikkat etmedim adet zamanımda gitmeye

tatlımmmmm hayırlısıı olmazsa da umudumuz ağustosta tüm taktikler itinayla denenecekkk hakkaten bu topic aldı başını gidiyor arkadaş durduramıyoruz durmasında zaten herkes hamile kalsın

hmmm muhtemelen hormon testi isteyeceklerdir.. tiroid için tedavi oluyormusun tam olarak neydi sorun, tsh gebelikte çok önemli çünkü (bendede var ordan biliyorum ) doktor ilaçları kullandığın sürece no problem dedi

benim bir ark. vardı ondada troid sorunu var ilaç kullanıyor sürekli şimdi 2.bebeğini bekliyor hemde ilk denemede tuttu.

benim bir ark. vardı ondada troid sorunu var ilaç kullanıyor sürekli şimdi 2.bebeğini bekliyor hemde ilk denemede tuttu.

fatmaipek doktorda bana aynını söyledi, ilaçlarını kullan zaten hormonları düzenlemek için alıyosun bunu dedi yolladı, sonra biraz araştırdım öyle sahiden... inşallahh hayırlısını verir Allahım..

troid için ilaç kullanıyorum canlar.aslında benim daha pek doktora gidesim yoktu nedense hep erteledim ama ablamın rahminde koca bir miyom çıkınca kızdım kendi kendime neyine güveniosun diye gidip bi muayene olmak istedim.adetlerim hep düzensiz sebebini troide bağladı doktorlar bakalım yarın ne diyecek

bende de tiroid bendede var. 50 mg lik bi ilac kullaniyorum her gün ictim ilacimi ama engel olmadi hamileligime cok sükür

ay eklemezmiyiz topiğimizin en taze hamişi.ama satını söyle bakim
birde yanına soğan kürü+ çörek otu kürü yazıcam dimi?

evet baby sat 3 temmuz mus notlarima baktim :))

cörek otu sogan kürü yazabilirsin. birde esime vitamin takviyesi. bol bol ceviz findik filan

sen bi özet geciver canim iste napiyim herkes faydalansin diye söylüyorum

hayırlısı kızlarrrr ilaçları düzgün kullandıktan sonra hamilelik öncesi ve sonrasındada sıkıntı oluşturmaz diyor doktorlar içlerimizi ferah tutalım ben çıkıyorum yarın burlarda fink atamayabilirim eğitim varmış gitme ihtimalim yüksek, kaytaramiciğim sanırım.. hepiciğiniizi öpüyorummmmm sevgiyle kalınnnnn

kendiciğine iyi bak şekerimmm

up yg arkadasim sende hamis olmussun. canim cok sevindim . Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah. bende hemen mod a girdim ama napiyim. kac gündür hissediyorum zaten.

ben yarindan itibaren tutamiycam heralde . sen bozdun mu canim sabah yazmissin orucluyum diye ama. ben bozmak istemiyorum ama bayagida kötü oldum sabrediyim surda bisi kalmadi 4 saaat filan

hamilelerimiz kısmındayım

canım tebrik ederim:) hayırlısı ile kucağına alırsın inşalahh çokkkk sevindimmmmmm :)

oku canım hepimiz için oku :))

oooo süper canım hamilelerimiz allahın izni ile çoğalıyor canım benim ebrik ederim:)) çok ama çok sevindim Allah hayırlısı ile bebişini kucağına almayı nasip etsin inşalah :)

kizlar doktorumu aradimda simdi. burda almanyada öle hemen kan testi yapilmiyomus. testlere güvenebilirsiniz diyo. 21 agustosa gün verdi ya. (

zaten daha öncede burda okumustum almanyada böleymis. sat im a göre 4 haftalik hamile olabilirsiniz diyor. sagolsun cok aydinlatti

gerci ben baska doktordan da randevu alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…