Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

amin canım inşallah çok ama çok itiyorum bu haberi almayı rabbim kimsenin elini boş bırakmasın hepimiz bu duyguyu tadalım inşallah. sabırla bekleyeceğim

ayyyy bende okudum onuu çok üzücü

nasıl bir şey bu taliha di mi yaaa
:113:

aklıma kötü bir olayı getirdi. eşimin bilgisayarını iş yerinden bi adam almıştı geri getirdiğinde bir sürü sapık sitelere girilmişti. Adam da evliydiiiii. saatlerine kadar görmüştüm ve işin kötüsü o zaman henüz evli değildik. eşimi suçlamıştım. o olay aklıma geldi. yoksa o mu girmişti ama yoook ben saatlerine kadar görmüştüm. yine de diyorum akşam geldiğinde sorsam Kurana el bastırsam filan delirdim valla Hamilelik Psikolojisi sanırım çok üzücü şeyler yaaa ben hiç sevmiyorum bu tarz adamlarııııııııı

teşekkür ederim canım bir hafta daha sabredeyim batım 10 ağustos zaten inşallah çok düşünmeden şu günleri hemencecik atlatırım.

banada doktorum birkere çatlatma iğnesi yaptı ama o ay benim olumsuz sonuçlandı canım benimde batım 10 agustos canım hayırlısı bakalım inş.tutdurmuşuzdur :)

bugün adetimin 12.günü canım ovalasyon testi aldımda daha bir kez sırf denemk için kulandm cok silik cıktı dedigin gibi 2mmbirden büyüyebiliyorms bir kac güne kadar yumurtlarsn dedi ben 35günde adet oldugum için 18.gün ymurtlamam lazım ama bilmiyorm daha önce catlamakla ilgili bir sorun yasamadıgımdn igne önermedi acıkcası bu ay deneyecz hamile kalmzsam yumurta geliştirici vermezde artık galiba catlatma ignesi verir catlamaz demedi catlamayabilir dedi haftaya gel bakalım catlamıs mı bakalım dedi yani catlamzsa igne vuralı falan demedi 2ay önce kist olusmustu catlamamıs yumurtadn mı bilmiyorm ama sacma geliyo bana cünkü öyle olsa gec ögrenmem lazımdı ozamanda adetimin 12.günü gitmiştim daha yumurtlamama en az bir hafta varken nasıl catlıcakki amamn karıstrdm iyice

ayyyy kız aynısını bende yaşadım eşimi suçladım çok üzüldüm sonra :) iş yerindeki çocuga vermiş pc yi.çocukda sabaha kadar o site senin bu site benim gezmiş.bigün eşim evde yok pcde takılıyorum neyse girdiğim sitenin adını unuttum geçmişden bulurum dedim.bir baktımki aman allahım bunlar neeee..ozamnlarda eşimin uyku problemi vardı sabaha kadar oturuyordu..tabiki direk ondan şüphelendim buna bi patlarsınn..sonra üzüldüm tabii..eşim bana demesin mi ben 20 yaşında kontrolsüz bir erkekmiyim böle böle olmuştu o girmiştir heralde falan ya bende böyle olmuştu

İSİM
DENEME SÜRESİ
BAT
DUA GÜNÜ

sıla_84
2.ay
5 Ağustos
1 Ağustos

ebebebruli
1,5 yıl
9 ağustos
2 ağustos

taliha
2 yıl
10 Ağustos
3 Ağustos

asyahayat
2.yıl
17 Ağustos
4 Ağustos

ENABE
2 yıl
18 Ağustos
5 Ağustos

küçükpisi
4.ay
BAT belli deği
6 Ağustos
arkadaşımızın iyileşmesi için de dua edeceğiz
papilloamour
5.ay
21 ağustos
7 Ağustos

efsunn07
3.Ay
BAT belli deği
8 Ağustos

şimdilik listemiz bu tamamlanınca ilk sayfaya ekleyeceğim bunu

bende bende denemede 1 yıl bat 10 ağustos

banada doktorum birkere çatlatma iğnesi yaptı ama o ay benim olumsuz sonuçlandı canım benimde batım 10 agustos canım hayırlısı bakalım inş.tutdurmuşuzdur :)

canım inşallah kızmızıyı değilde müjdeli haberlerimizi veririz.

İSİM
DENEME SÜRESİ
BAT
DUA GÜNÜ

sıla_84
2.ay
5 Ağustos
1 Ağustos

ebebebruli
1,5 yıl
9 ağustos
2 ağustos

taliha
2 yıl
10 Ağustos
3 Ağustos

kelam
1 yıl
10 Ağustos
4 Ağustos
asyahayat
2.yıl
17 Ağustos
5 Ağustos

ENABE
2 yıl
18 Ağustos
6 Ağustos

küçükpisi
4.ay
BAT belli deği
7 Ağustos
arkadaşımızın iyileşmesi için de dua edeceğiz
papilloamour
5.ay
21 ağustos
8 Ağustos

efsunn073.AyBAT belli deği9 Ağustos

teşekkür ederim herkese. allah razı olsun allahım bu duyguyu herkese nasip etsin.
o kadar yoğunumki bi dakika boş bırakmıolar anlatacağım ama
başlıyorum dün katinamlada konuşuoduk o aklıma düşürdü canlarım yumurtlama döneminde 2 kere eşimle beraberdik
salla titret çok işe yarıo kızlar ayaklarımı yukarı kaldırdım 30 dk filan bekledim sonra sonra altına yastık koydum bir saat bekledim sonra banyo yaptım öle işte

dün eve giderken folik ait alıyım artık bende başlıyım diodum adetim cuma daha dört gün var önceki aylar gibi erken yapmıcam diodum katinam beni heveslendirdi bendede öle şeyler oldu diince eczaneden 5 tanede test aldım artık 2 günde bir yaparım die. hemen testi yaptım ama bakmıyorum biraz bekleyince çıkacak sanıyorum banyodan çıkarken test elimde ama bakmıyorum hala salona eşimin yanına gidiyorum bide baktımki ikinci çizgi gözüküo güya çıkınca eşime süpriz yapmayı düşünüodum sevincimi görünce alt üst oldu

gece dayanamadım hadi acile gidelim die tutturdum acile kan verdik gece 1 de sonucu bie saat sonra aldık 60 idi kızar çok mutluyum

kızlar ben cıkıyorm uzun süre giremicem geldigimde umarımgüzel haberlr alır güzel haberlerle gelirım şimdidn kadir gecenz mübarek olsun lüften o mübarek günde birbirimze dua edelim bayramınzda mübarek olsun erken ama bir daha giremicem dualarım sizinle allaha emanet olun

Canım bende 35 günde bir oluyorum.çift çizgiyi 18.gün gördüm 19.gün doktora gittiğimde hala çatlamamışlar çok büyümüşler dedi yani bu kadar büyüdükten sonrada çatlama gerçekleşiyo ama sağlıklı olmuyo.senin durumun bence yanlış yani diyelimki bugün 14 mm pazara eğer çatlamazsa 25-26 olur ve pazartesi 27 mm de çatlayabilir.ve sen doktora gittiğinde çatlamış olcak ama sağlıklı bir çatlama olmamış olcak.bu yüzden sadece çatlamasıda önemli değilki.bence senin doktorun seni takibe almalıydı 3 günde bir falan ancak anlayabilir kaç mm de çatladığını.yoksa sen gerçekten bu hafta sonu çatlayabilirsin ama ya 26 yada 28 de çatladıysan o zaman ne anladım ben.kafanı karıştırmak istemem ama bende yumurta takibine git derim.

hayırlı olsun canım inş güzel bi hamilelik geçirirsin artık dikkat etmeye başla kendine. nekadar bereketli bi ay oldu bu ay .süper süperrr

işin kötüsü ben çok şüpheci bir insanım bir de ben geçmişten silindiği halde buldum bi de unutan bir insan değilim o an tamam diyorum sonra tekrar açıyorum konuyu deliyim işte benimki de ben o kadar aciz bir insan mıyım demişti

hayırlı olsun canım inş güzel bi hamilelik geçirirsin artık dikkat etmeye başla kendine. nekadar bereketli bi ay oldu bu ay .süper süperrr

canım okadar yoğunumki başımı kaşıyamıyorum napcam sıcak, bişey soracağım orucum ben napsam arkadaşlar tutma dedi

ne güzel canım allah sağlıkla kavuştursun yavruna
bu salla titretin işe yaradıği tescillendi galiba kızlar hepimiz deneyelim bu ay

bu ne kızlaarrrrr anlamadım benn

ne güzel canım allah sağlıkla kavuştursun yavruna
bu salla titretin işe yaradıği tescillendi galiba kızlar hepimiz deneyelim bu ay

canım bu 7. ayım bu ayda hamile olmasaydım annem belime yakı vuracaktı
neler yaptım bu ayda bunu öğrendim deneyeyim dedim işe yarıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…