Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

teşekkür ederim herkese. allah razı olsun allahım bu duyguyu herkese nasip etsin.
o kadar yoğunumki bi dakika boş bırakmıolar anlatacağım ama
başlıyorum dün katinamlada konuşuoduk o aklıma düşürdü canlarım yumurtlama döneminde 2 kere eşimle beraberdik
salla titret çok işe yarıo kızlar ayaklarımı yukarı kaldırdım 30 dk filan bekledim sonra sonra altına yastık koydum bir saat bekledim sonra banyo yaptım öle işte

dün eve giderken folik ait alıyım artık bende başlıyım diodum adetim cuma daha dört gün var önceki aylar gibi erken yapmıcam diodum katinam beni heveslendirdi bendede öle şeyler oldu diince eczaneden 5 tanede test aldım artık 2 günde bir yaparım die. hemen testi yaptım ama bakmıyorum biraz bekleyince çıkacak sanıyorum banyodan çıkarken test elimde ama bakmıyorum hala salona eşimin yanına gidiyorum bide baktımki ikinci çizgi gözüküo güya çıkınca eşime süpriz yapmayı düşünüodum sevincimi görünce alt üst oldu

gece dayanamadım hadi acile gidelim die tutturdum acile kan verdik gece 1 de sonucu bie saat sonra aldık 60 idi kızar çok mutluyum

inş.darısı bize canım bende sallıyom ama bu sefer bakalım olcak mı :)

İSİM
DENEME SÜRESİ
BAT
DUA GÜNÜ

sıla_84
2.ay
5 Ağustos
1 Ağustos

ebebebruli
1,5 yıl
9 ağustos
2 ağustos

taliha
2 yıl
10 Ağustos
3 Ağustos

kelam
1 yıl
10 Ağustos4 Ağustos
asyahayat
2.yıl
17 Ağustos
5 Ağustos

ENABE
2 yıl
18 Ağustos
6 Ağustos

küçükpisi
4.ay
BAT belli deği
7 Ağustos
arkadaşımızın iyileşmesi için de dua edeceğiz
papilloamour
5.ay
21 ağustos
8 Ağustos

bilgemadam
1 yıl
22 Ağustos
9 Ağustos
efsunn074.Ay
BAT belli deği
10 Ağustos

Son düzenleme:

canım okadar yoğunumki başımı kaşıyamıyorum napcam sıcak, bişey soracağım orucum ben napsam arkadaşlar tutma dedi

oyyy çok sevindim canım yaa..Allahım daim etsin bu mutlulugunu..çok ama çok sevindim :KK16:
bana kalırsa bugunluk orucunu tut..bozma derim..yarından itibaren tutma..ben de öğrendigim günden itibaren tutmuyorum..

oyyy çok sevindim canım yaa..Allahım daim etsin bu mutlulugunu..çok ama çok sevindim :KK16:
bana kalırsa bugunluk orucunu tut..bozma derim..yarından itibaren tutma..ben de öğrendigim günden itibaren tutmuyorum..

bitanem çok mutluyum dün heveslendirdin bendede öle diince çok heveslendin hemencecik damlatır damlatmaz 2. çizgi çıktı kanda değerimde 60 çıktı demekki hemen belirti verio.
canım oruca kafamı çok takıyorum tutmak istiyorum. eşim doktora sorarız tut derse tutarsın dio acaba öğleden sonra doktoramı gitsem aile hekimi var bizim mahallede çok iyi ilgilenio ama iş yerim uzak

teşekkür ederim herkese. allah razı olsun allahım bu duyguyu herkese nasip etsin.
o kadar yoğunumki bi dakika boş bırakmıolar anlatacağım ama
başlıyorum dün katinamlada konuşuoduk o aklıma düşürdü canlarım yumurtlama döneminde 2 kere eşimle beraberdik
salla titret çok işe yarıo kızlar ayaklarımı yukarı kaldırdım 30 dk filan bekledim sonra sonra altına yastık koydum bir saat bekledim sonra banyo yaptım öle işte

dün eve giderken folik ait alıyım artık bende başlıyım diodum adetim cuma daha dört gün var önceki aylar gibi erken yapmıcam diodum katinam beni heveslendirdi bendede öle şeyler oldu diince eczaneden 5 tanede test aldım artık 2 günde bir yaparım die. hemen testi yaptım ama bakmıyorum biraz bekleyince çıkacak sanıyorum banyodan çıkarken test elimde ama bakmıyorum hala salona eşimin yanına gidiyorum bide baktımki ikinci çizgi gözüküo güya çıkınca eşime süpriz yapmayı düşünüodum sevincimi görünce alt üst oldu

gece dayanamadım hadi acile gidelim die tutturdum acile kan verdik gece 1 de sonucu bie saat sonra aldık 60 idi kızar çok mutluyum

Canım çok tebrik ederrim. Hayırlı uğurlu olsun. Kucağına almayıda nasip eder Allah inşallah. Oh yaa ne güzel hamiş haberleri artıyor. Yılbaşına kadar bu topikte hamile olmayan kalmayacak inşallah.

bitanem çok mutluyum dün heveslendirdin bendede öle diince çok heveslendin hemencecik damlatır damlatmaz 2. çizgi çıktı kanda değerimde 60 çıktı demekki hemen belirti verio.
canım oruca kafamı çok takıyorum tutmak istiyorum. eşim doktora sorarız tut derse tutarsın dio acaba öğleden sonra doktoramı gitsem aile hekimi var bizim mahallede çok iyi ilgilenio ama iş yerim uzak

kıyamam sana ben de çok mutlu oldum inan bana..dün yazdıgın belirtiler benimkilere çok fazla benziyodu napayım :KK1:
çok şükür heveslendirip de seni boş çıksaydı kendime çok kızardım hamdolsun..ben cumartesi doktora gidicem henüz göremez diye askıya aldım..doktorlar muhtemelen oruc tutmamalısın dicek..hatta bende cumartesi doktora sorucam bunu ama..beslenemicek diye üzülürüm bi yandan..gerçi oruç tutamadıgımada çok üzülüyorum buda var :KK43:( aile hekimine neden gidiceksin kuzum..

Canım çok tebrik ederrim. Hayırlı uğurlu olsun. Kucağına almayıda nasip eder Allah inşallah. Oh yaa ne güzel hamiş haberleri artıyor. Yılbaşına kadar bu topikte hamile olmayan kalmayacak inşallah.

inşallah battaşım..nasılsın bugun..benim midem bugun iyi şükür..2 gündür kötüydüm baya..

Ben hamileliğini öğrendikten sonra tatile gittim. Çünkü parası filan ödenmişti ve gitmesem yanacaktı. Hem de uçakla. Bende paniğimdir ama doktor dedi ki sağlıklı bir gebelik kolay kolay düşmez, öyle denize girmekle, uçağa binmekle, hoplayip ziplamakla.. Bu aylarda düşecek bebeği zaten tutmak istemeyiz çünkü o bebek sağlıklı değildir. O yüzden aklına hic kötü bisey getirme ve guzel guzel tatilini yap dedi. Önemli olan icini ferah tutman, söyle duşun, bebeğini düşüren cok kadın var evet ama sağlıkla kucağına alan kadın daha fazla.. Sen neden sağlıkla alan olmayasin.. Eminim hersey cok guzel olucak hepimiz için..yuregini ferah tut cnm..

Günaydın kızlar... bayram için bizde rezervasyon yaptırmıştık. Arabayla gidecez biz. 10 saat gidiş 10 saat dönüş. Parasıda ödendi tatilin. Bayramda 8. haftamın içinde olacam. Doktor izin verirmi acaba. Helinaslı sen denize girmişmiydin. 8 haftalık hamilelikle sizce onca yol gidilir mi kızlar.

Dilemcim ben denize girdim evet cnm, hatta bayramda tekneye çıkacağız mavi yolculuga Allahin izniyle hic denizden çıkmayı düşünmüyorum. Bence sakıncalı olan havuz dedi doktor, temiz olmayıp mikrop alabilirsin. Deniz aksine cok da rahatlatıcı dedi hamileler için.:))))

kıyamam sana ben de çok mutlu oldum inan bana..dün yazdıgın belirtiler benimkilere çok fazla benziyodu napayım :KK1:
çok şükür heveslendirip de seni boş çıksaydı kendime çok kızardım hamdolsun..ben cumartesi doktora gidicem henüz göremez diye askıya aldım..doktorlar muhtemelen oruc tutmamalısın dicek..hatta bende cumartesi doktora sorucam bunu ama..beslenemicek diye üzülürüm bi yandan..gerçi oruç tutamadıgımada çok üzülüyorum buda var :KK43:( aile hekimine neden gidiceksin kuzum..

canım benim üzülmezdinki o zaman sölemezdim ama ne güzel bişeye vesile oldun bu formu o yüzden seviorum herkes belirtisini yazıo neler yaşadığını yazıo

doktora orucu sormaya gideceğim canım ne der acaba gidersem ne dediğini burayada yazarım

kızlar merhaba nasılsınızzzz :))
bişiy sorcam sizlere benim yumurtlama dönemimde kanamam olmuştu geçen hafta çarşamba falan herhalde bugünde baktım idrarımda tül gibi bişiyler var ama yere çökmüyor kardeşimin,arkadaşımın ve forumdaki arkadaşımızında öyle bi belirtisi olmuştu ama daha benimkilerin gelmesine 15 gün var acaba üstüne görme falan vs gibi şeyler olabilirmi

canım benim üzülmezdinki o zaman sölemezdim ama ne güzel bişeye vesile oldun bu formu o yüzden seviorum herkes belirtisini yazıo neler yaşadığını yazıo

doktora orucu sormaya gideceğim canım ne der acaba gidersem ne dediğini burayada yazarım

tamam canımcım bekliyorum :KK16:

X