Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

benim fikrimi sorarsan bir git, en azından kafanız rahat bi şekilde devam edersiniz.. bak mesela 3. denemede gittim ben de hormon testlerinde tiroidimin yüksek olduğunu öğrendim ve endokrin uzmanına gittim ilaç kullanmaya başladım bebek için gerçekten çok önemli olduğunu öğrendim (bu arada işte ben gebe kalmayı düşünmeden önce gittiğimde değerlerde bi sıkıntı yoktu sonradan çıktı, olabilir dedi doktor) yani mesela rahimde enfeksiyon yara fln olabiliyor bi ilaçla düzelebilecek bişey, tedaviyi hemen olmakta fayda vardır diye düşünüyorum.. ama doktorların ve herkesin söylediği şey stres ve panik yapmamamız gerektiği doktora gidip aşırı strse giren de varmış en iyisi nasıl iyi hissedeceksek öyle davranmak.. inşallahhh bebişlerimize kavuşuruz en hayırlı zamanda :87:

ENABE senin once ikizlerin olmus ya ailende ikiz varmiydi merak ettim benim annem ikizde bende de olurmu acaba diye dusunuyorum

efsunum kuzum nettin sana yardımcı olamıyorum bu tarz işlerden hiç çakozlamıyorum :26: yorma kendini olmuyosa bence böylede çok güzelllllll topikimiz çok havalı

ENABE senin once ikizlerin olmus ya ailende ikiz varmiydi merak ettim benim annem ikizde bende de olurmu acaba diye dusunuyorum

eveeeetttt :)) benim annem ikiz doğurmuş ablama ağbim ikiz :)) bir ikiz düşüğü olmuş he he :))) benim de ümidim var hala :))

çok güzel düşünmüşsün o zaman şeyy yap hımm neydi o koyu yeşil böyle türbe yeşili gibi olsun

tamam şekerim

burdayım kurtarıcım benim
efsunum kuzum nettin sana yardımcı olamıyorum bu tarz işlerden hiç çakozlamıyorum :26: yorma kendini olmuyosa bence böylede çok güzelllllll topikimiz çok havalı

canım olmuşken güzel olsun dedim sağolsun küçükpisi çözdü olayı

betuss ben denemeyı yalnıs yazmısım 2011 nısan dan berı

kız bende dedim 5 ayda nasıl oldu bu kadar

eveeeetttt :)) benim annem ikiz doğurmuş ablama ağbim ikiz :)) bir ikiz düşüğü olmuş he he :))) benim de ümidim var hala :))

ay ikizden bende korkuyorum. benim dedem ikiz eşiymiş. 3. kuşakta çıkabilir diye korkutuyorlar. ama olursa da sağlıklı olsunlarda oluversin napiim

ay ne güzel inşallah Allah kalbine göre versinnn

ay ikizden bende korkuyorum. benim dedem ikiz eşiymiş. 3. kuşakta çıkabilir diye korkutuyorlar. ama olursa da sağlıklı olsunlarda oluversin napiim

ben çok sevinirim ya öyle bişiy olsaa delirebilirim sevinçten

İkizden bende korkuyorum belki ilk gebelik olsa faketmezdide bir kızım var birde ikiz olursa ben kafayı yerim heralde zaten mesleğim gereği hep çocuklarlayım.Birde ikizimiz olsa kayınvalide bizden çıkmaz heralde....

ben de sahsen ıkız olsun ısterım bı sancıda 2 cocuk benımde amca cocuklarında var

benim adetime 1 hafta var. dışardan bir yerden gebelik testi alsam, hani o idrarla ögrenilen test...ögrenebilirmiyim acaba. ben cok merak ediyorum yaaa

İkizden bende korkuyorum belki ilk gebelik olsa faketmezdide bir kızım var birde ikiz olursa ben kafayı yerim heralde zaten mesleğim gereği hep çocuklarlayım.Birde ikizimiz olsa kayınvalide bizden çıkmaz heralde....
canım senin kız kaç yaşında
ben de sahsen ıkız olsun ısterım bı sancıda 2 cocuk benımde amca cocuklarında var

sen kanamam var demiştin ben tabloya takıldığımdan cevap yazamadım nasılsın canım şimdi

valla bende korkarim ikizlerden hersey iki kat olacak hem madden hem manen tabii bir tasla iki kus olursa superde olur o ayri benim hem annem ikiz hemde anneannem bir ikiz daha dusurmus anne tarafinda ikiz varsa ihtimal daha da yuksek oluyor:13::13::13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…