Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

benim adetime 1 hafta var. dışardan bir yerden gebelik testi alsam, hani o idrarla ögrenilen test...ögrenebilirmiyim acaba. ben cok merak ediyorum yaaa

1 hafta önceden çıkması çok zor. birazdaha sık dişini haftaya alır ve yaparsın testini....

İkizden bende korkuyorum belki ilk gebelik olsa faketmezdide bir kızım var birde ikiz olursa ben kafayı yerim heralde zaten mesleğim gereği hep çocuklarlayım.Birde ikizimiz olsa kayınvalide bizden çıkmaz heralde....

ya tabi sonuçta siz de çok haklısınız efsuncuğunda pek tatlu bi kızı var nazarlar değmesin, birken üçe çıkması zor olur tabii.. bir de sonuçta ben de istiyorum ama o bebek bakımı süreci yaşamadığım için tahmin edemiyorum eminim çok zordur, ama küçüklüğümden beri hep ikiz çok sevmiş ve istemişimdir olsa çook sevinirim eşim de benim gibi düşünüyor.. ahh keşkeee diyorummm haykırıyorumm benim olabilir Allahım ben çok istiyorummmmm hayırlısıyla tabi :109:

ben ikiz istemem. çoçuklarla , işle cebelleşmekten onların en güzel zamanlarını kaçırırım... herşeyine, her anına tanık olmak isterim bebegimin....sonuçta bir daha gelmeyecek o safhalar...tadını çıkarmak isterim o dönemlerinin :KK16:

arkadaşlar acil yardım şimdi bi test alıp yaptım ve çift çizgi çıktı
ama 19unda yanı tam adet gunumde kan testı vermıstım hcg 5 çıkmıştı ve ondan sonra 21ınde yıne ıdrar testı yapmıstım yıne tek cızgı cıkmıstı. acaba gelişmesinde problemmı varda 4 gun sonra sılık bı sekılde cıktı cunku ılk bebeğımıde 5 haftalıkken kromozomları tam karsılıklı gelmedıgı ıcın kaybetmıstım yanı hcg oranım ozamanda cok dusuk cıkmıstı yıne aynı problemmı var acaba. çift çizgi çıktığına sevinemedim bile :KK43:

ben ikiz istemem. çoçuklarla , işle cebelleşmekten onların en güzel zamanlarını kaçırırım... herşeyine, her anına tanık olmak isterim bebegimin....sonuçta bir daha gelmeyecek o safhalar...tadını çıkarmak isterim o dönemlerinin :KK16:

aynen sana katılıyorum.
bir ünlünün üçüz kızları var. ama o bayanın evinde yardımcıları varmış. bizde oda yok, çok zor olur... hem ev, hem bebekler.... nasip...

ama 19unda yanı tam adet gunumde kan testı vermıstım hcg 5 çıkmıştı ve ondan sonra 21ınde yıne ıdrar testı yapmıstım yıne tek cızgı cıkmıstı. acaba gelişmesinde problemmı varda 4 gun sonra sılık bı sekılde cıktı cunku ılk bebeğımıde 5 haftalıkken kromozomları tam karsılıklı gelmedıgı ıcın kaybetmıstım yanı hcg oranım ozamanda cok dusuk cıkmıstı yıne aynı problemmı var acaba. çift çizgi çıktığına sevinemedim bile :KK43:

ay hadi inşallah hemen kötüyü getirme aklına zaten o zman da dedik 5 se vardır belki diye bence hemen gidip kan ver 4 gün olmuş artmıştır bence

canım bence hemen doktora git kan testini yenilesinler, zaten sana gebe diilsin dediklerinde ki değer 5 idi ki bildiğim kadarıyla 5 ten itibaren başlıyo gebelik.. belki geç döllenmedir inşallah seviniriz sonucuna bi git gel de haber et bize de

bence hemen bir doktora git tahlil falan yaptir garip bir durum hemen kotu dusunme tabii belki gec dollenmeden cikmamistir gecen gun o da olabilir sonucta

sen kanamam var demiştin ben tabloya takıldığımdan cevap yazamadım nasılsın canım şimdi[/QUOTE]

sabahtan berı 3 tane cıtcıtlı atlet degıstırdım ustum acık renk korkuyorum gecer dıye :26:

ay inş. bebişin seninledir canım. doktora gitsene hemen. tekarla kan testini... aman Allah korusun. inş. iyi sonuçlarla dönersin bize...

korkuyorum kan vermeye yine değerim düşük çıkarsa diye. şuan bunları bile zor yazıyorum bilmiyorum neden ama ağlıyorum yine sorun varmış gibi geliyo

merhaba arkadaşlar
5.aydır denemelerimiz nihayet sonuç verdi bebeğimiz olacak kısmetse allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah
isim beybisuu
yaş 29
kaçıncı deneme 5.ay
son adet tarhi 12 haziran
kaçıncı bebek: ilk
kalış şekli normal

Bebek bekleyen ve bebek isteyen herkes için bir topiğimiz olsun paylaşımlarda bulunalım istedik.bu topiğin kaynağı şeytanın bacağını temmuzda da kırıyoruz topiğidir.şimdilik 11 hamilemiz var ve Allahın izniyle daha da artacak .Hepimiz hamile kalabilmek için türlü uğraşlar veriyoruz sabırla umutla duayla bebişlerimizi bekliyoruz.Bu süreci paylaşarak anlatarak birbirimizi dinleyerek geçirmekten yanayız.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur ve hepimize Allah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip eder.

Haydi Bakalım buyrun sohbete
:KK16::KK16:

Listemiz herkese açık.bilgilerinizi buraya yada bana özelden yazabilirseniz hemen eklerim .bu arada batı ağustosa kayanları da eklemeye başlayacağım

Topiğimiz hayırlı ve de uğurlu olsun canlarımmm

:nazar::nazar:HAMİLELERİMİZ:KK49::KK49::nazar::nazar:

İSİM
SON ADET TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
KALIŞ ŞEKLİ
domrabre
ebah234
haunted...
IntromTrack
EdaHayat
helinaslı
lalearslan
hany
sonys
29
3.ay
20 Haziran
İlk
Normal
pampisim
bahar616
21
ilk ay
23 Haziran
İlk

:nazar:HAMİLELİK YOLU GÖZLEYENLER:nazar:

İSİM
BEKLENEN ADET TARİHİ
KAÇINCI BEBEK
küçükpisi
28
3.ay
13 Temmuz
İlk
tamdabu
14 Temmuz
merve6006
20 Temmuz
orlic
20 Temmuz
suzan6638
25
3,5 sene
21 temmuz
İlk
fatmaipek
32
2.ay
26 Temmuz
2.bebek
nazlma
26 Temmuz
papilloamour
27
4.ay
26 Temmuz
İlk
tatlicadi55
26
6.ay
26 Temmuz
İlk
gamzetupper
26 Temmuz
katinamm
27 Temmuz
dilem
29
3.Ay
27 Temmuz
İlk
femolove
25
4.ay
27 Temmuz
İlk
bilgemadam
29
1 Yıl
28 Temmuz
İlk (1 düşük)
nevra000
28 Temmuz
efsunn07
30
2.Ay
30 Temmuz
2.bebek
bebegi
bat belli değil
ilk
ebebebruli
26
1,5 yıl
9 ağustos
ilk
dcl_xcl
28
17 ay
bat belli değil
ilk (2 düşük 1kürtaj)
tekdilekim
22
7 ay
11 Ağustos
ilk
UP_YG
26
7 ay
3 Ağustos
ilk
ENABE
30
2 yıl
18 Ağustos
İlk(2 düşük normal doğum (3.5 aylık ikiz gebelik))
burcos
33
2.ay
2 Ağustos
İlk
orkide_m
31
1.ay
31 Ağustos
İlk
taliha
25
3.ay
10 Ağustos
İlk
elifhüsna
29
8.ay
14 Ağustos
İlk

bence de tahlıl yaptır ve herseyını ogrenmeden yanı kese kalp atısı felan kımseye soyleme etrafa yanı es dost akraba falan ben oyle yapacam tabıkı Allah tekrar kısmet ederse :KK54:sımdıden hayırlı olsun Allah tamamına erdırsın

korkuyorum kan vermeye yine değerim düşük çıkarsa diye. şuan bunları bile zor yazıyorum bilmiyorum neden ama ağlıyorum yine sorun varmış gibi geliyo

bebekten belki duygusalsındır canım. iyi düşünmeye çalış. Allah onu sana bağışlasın inş. kan ver. ihmal etme.

selam kızlar nasılsınız..toipğiniz hayırlı olsun..efsunn nasıl geçti tatil..

canım çok tatil gibi değildi annem ameliyat oldu sen naptın nasıl geçti tatilin versene bacım bilgilerini ekleyelim listeye

merhaba arkadaşlar
5.aydır denemelerimiz nihayet sonuç verdi bebeğimiz olacak kısmetse allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah
isim beybisuu
yaş 29
kaçıncı deneme 5.ay
kalış şekli normal

allah sağlıkla kavuştursun yavruna canım ekliyorum şimdi

ben de neredeyse 3 senedir uğraşıyorum bebek için 2 ay önce eşim varikosel ameliyatı oldu 1 ay sonra dr kontrolüne başlayacağım.bişey soracağım önceden gittiğim drlar pko lu olduğumu söylemişti geçen tekrar gittim herşeyin normal dedi önceki testlerime bakarak tekrar hormon testi falan yaptırdım yine iyi çıktı acaba ben iyileştim mi:KK70:yoksa zaten pko hastası değil miydim

merhaba arkadaşlar
isim beybisuu
yaş 29
kaçıncı deneme 5.ay
kalış şekli normal

hayırlı olsun. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin...

hemen kotu dusuncelere kapilma bence ne guzel hamilesin iste :KK9::KK9:git ve test yaptir

Son düzenleme:
X