Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

arkadaşalar bat 12 ağusts benim ..yumurtlama dnemimde eşimle ilşkide blndkkk bikaç kez ondn sonra akıntım başladı normalde olam ve kasıklarım çok ağrıyıp sızlıo ilişkiye girerkende sızlıo olmuyodu...yorgunlk haşlsizlik ve aşırı uyumaya başladımmm...bulantım yok ama bazen oluoo kusmasamda....sizce bu belirtiler...hamile olablrmym..doktorum şuan olsa bile gözukmezz dedii

daha erken bence belirtiler için bekle biraz daha günün geçince kan verirsin.

günaydın kızlar, yeni hamileleri tebrik ediyorum. darısı başımıza dicem ama dün itibariyle kör olmayasıcaları gördüm:KK53: herzamanki gibi beni bekletmeden geldi sağolsun, Ağustosa kaldım hatta ramazandan dolayı ağustostada olmaz malesef:KK43:

canım hayırlısı olsun hakkında en yakın zzmanda kavuşursun inşallah bebişine

bu ikinci ayım canım
size sormam gereken bir sürü sorum var aslında nede olsa benden tecrübelisinizdir:KK34::KK34::KK34::KK34:

sor canım her zaman bekleriz:KK16:

her zaman sorabilirsin cnm :KK34:
canım kan testinde yanılma olabilir mi
şöyle anlatayım
adet günümde idrar testi yaptım negatifti
sonra adetim 4 gün gecikince kan testi yaptırdım oda negatifti doktor 0,0 dedi
ama bugünde adetim gecikmesinin 11.günü sanmıyorum hamile olduğumu hiç hissetmiyorum ama ........
belirti olarakta sadce akıntım arttı

şöyle anlatayım
ama bugünde adetim gecikmesinin 11.günü sanmıyorum hamile olduğumu hiç hissetmiyorum ama ........

değerin 0 çıkmış tatlım bence ihtimal yok peki hep düzenlimidir adetin

şöyle anlatayım

genelde pek yanılma payı olmuyor canım kan testlerinde

betüşümm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn özledimmm bi de geçmişi okurken gördüm cumartesi mesai yapmışsın gıcık oldum yaa o ne öyle neyse hayırlı işler kuzummm
günaydın kızlar, yeni hamileleri tebrik ediyorum. darısı başımıza dicem ama dün itibariyle kör olmayasıcaları gördüm:KK53: herzamanki gibi beni bekletmeden geldi sağolsun, Ağustosa kaldım hatta ramazandan dolayı ağustostada olmaz malesef:KK43:
tatlım hayırlısı olsun, her şeyin bir zamanı vardır bizim bebeklerimizde bunu bekliyor
bizde öyle düşündük emindik olur nsılsa dedik ama öyle olmuyormuş nasip olmayınca olmuyormuşdemek hayırlısı olur inşallh canım
hayırlısı canım gerçekten öyle, sağlıkla sıhatle gelsinler inşallahhhhh
iyiyim cnm benim çok şükür yine bir p.tesiye daha başladık bu aydan umudum yok aslında kistimden dolayı yinede Allh tan umut kesilmezmiş çalışıp kazanıcaz çatır çatırda doğurcaz inşallah kuzucumm sen naptın başladınmı soğana :KK49::KK49:
kuzucuğum meleğimm, başladım valla 5. günüm bugün başladım çook kötü değil zormanmadım hiç hayırlısıyla 15 günü tamamlamak istiyorum Allah izin verirse... inşallah böyle umutsuz düşündüğün anda gelir meleğin arkandanda biz gelirizzzz kuzum :KK9:

günaydın bacılarr

hepinizin keyfi yerindecdir inş...

güzel bir hafta olur inş.. geçen haftaki gibi...

efsunum editörümüz olrak ilk bombayı senden bekliyoruz bugün, hadi bismillah :))

betüşümm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn özledimmm bi de geçmişi okurken gördüm cumartesi mesai yapmışsın gıcık oldum yaa o ne öyle neyse hayırlı işler kuzummm tatlım hayırlısı olsun, her şeyin bir zamanı vardır bizim bebeklerimizde bunu bekliyorhayırlısı canım gerçekten öyle, sağlıkla sıhatle gelsinler inşallahhhhhkuzucuğum meleğimm, başladım valla 5. günüm bugün başladım çook kötü değil zormanmadım hiç hayırlısıyla 15 günü tamamlamak istiyorum Allah izin verirse... inşallah böyle umutsuz düşündüğün anda gelir meleğin arkandanda biz gelirizzzz kuzum :KK9:

hadi hayırlısı olsun cnm benim gunde iki keremi içeceksin inş.şifa olur kuzumm bırakma devam et 15 gun inş.guzel haberler vericez tatlım hepbirlikte :emir_bebek::emir_bebek:

hadi hayırlısı olsun cnm benim gunde iki keremi içeceksin inş.şifa olur kuzumm bırakma devam et 15 gun inş.guzel haberler vericez tatlım hepbirlikte :emir_bebek::emir_bebek:
evet kuzum 2 kere içicem, aynı saatlerde içmeye çalışıcam bakalım.. kocam sabah buram buram soğan kokusuna uyanınca pek hoşnut olmadı ama tüm pencereler açık çıktım evden :KK9: haa bu arada ona da yediriyorum bişiyler :KK9:

ayyy oku oku bitiremedim neler olmuş hafta sonu bir sürü hamişimiz olmuş hepsine hayırlı olsun. çok bereketli bi ay oldu bu ay. inş ağustosta böyle bereketli geçer. tüm topik hamile oluruz inş hayırlısıyla kucaklarınada alırlar güzel meleklerini
bende cumartesi günü doktora gittim küçük keseyi gördü ama çok küçük daha dedi. geç döllenme olmuş gibi görünüyo dedi. progestan verdi hormon takviyesi yapalım dedi. 15 gün sonra gel asıl ozaman görürüz dedi. kesinlikle oruç tutma dedi. onu iyi beslemen lazım dedi. ilişki içinde dikkatli olduktan sonra bi sakınca yok dedi. bakalım şimdi 15 gün sonrasını bekliyoruz hayırlısı inş hepimizin adına

evet kuzum 2 kere içicem, aynı saatlerde içmeye çalışıcam bakalım.. kocam sabah buram buram soğan kokusuna uyanınca pek hoşnut olmadı ama tüm pencereler açık çıktım evden :KK9: haa bu arada ona da yediriyorum bişiyler :KK9:

ohh ohh iyi yedir cnm kokar mokar tok tutar :KK52::KK52: şifa olur inş.kuzumm içilmeyecek kadarda kötü değil zaten kokusu var birtek :KK49: katlanıcaz artık keçi boynuzumu yediriyorsun eşine:21:

ayyy oku oku bitiremedim neler olmuş hafta sonu bir sürü hamişimiz olmuş hepsine hayırlı olsun. çok bereketli bi ay oldu bu ay. inş ağustosta böyle bereketli geçer. tüm topik hamile oluruz inş hayırlısıyla kucaklarınada alırlar güzel meleklerini
bende cumartesi günü doktora gittim küçük keseyi gördü ama çok küçük daha dedi. geç döllenme olmuş gibi görünüyo dedi. progestan verdi hormon takviyesi yapalım dedi. 15 gün sonra gel asıl ozaman görürüz dedi. kesinlikle oruç tutma dedi. onu iyi beslemen lazım dedi. ilişki içinde dikkatli olduktan sonra bi sakınca yok dedi. bakalım şimdi 15 gün sonrasını bekliyoruz hayırlısı inş hepimizin adına

oyy oyy maşallah kuzum keseyide gördünüz demek maşallah ne guzel duygular bunlar Allah ım bizlerede yaşatır inş.:KK49::KK49:

canımmm çok şükür iyiyim bugun oruçluyum bakalım tutabilecekmiyim :21:sen nasılsın kuzum h.sonu naptın nasıl geçti :KK76:
canım cçtesi mesaiye geldim akşam da iftaraa yatılı misafirim vardı epey yoruldum haftasonu Allah kabul etsin canım

betüşümm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn özledimmm bi de geçmişi okurken gördüm cumartesi mesai yapmışsın gıcık oldum yaa o ne öyle neyse hayırlı işler kuzummm tatlım hayırlısı olsun, her şeyin bir zamanı vardır bizim bebeklerimizde bunu bekliyorhayırlısı canım gerçekten öyle, sağlıkla sıhatle gelsinler inşallahhhhhkuzucuğum meleğimm, başladım valla 5. günüm bugün başladım çook kötü değil zormanmadım hiç hayırlısıyla 15 günü tamamlamak istiyorum Allah izin verirse... inşallah böyle umutsuz düşündüğün anda gelir meleğin arkandanda biz gelirizzzz kuzum :KK9:

sorma kuzum ya pestilim çıktı haftasonu. bekliyorum bugün kırmızıları bakalım

efsunn bugun batın hadi hayırlısı..
hayırlısı tatlım da hiç umudum yok be güzelim bu ay
günaydın bacılarr

hepinizin keyfi yerindecdir inş...

güzel bir hafta olur inş.. geçen haftaki gibi...

efsunum editörümüz olrak ilk bombayı senden bekliyoruz bugün, hadi bismillah :))

hadi bakalım bu ay biraz zor gibi ama kısmet canım

günaydın hanımlar... br suru hamiş haber var.. Allah hayırlı etsin. Rabbim saglıkla kucaklarınıza da almayı nasip etsin inş.

benim bata tam 1 hafta var.. ve dun gece kahverengi lekelenmem oldu. bakalım devam edecek mi??:44:

ohh ohh iyi yedir cnm kokar mokar tok tutar :KK52::KK52: şifa olur inş.kuzumm içilmeyecek kadarda kötü değil zaten kokusu var birtek :KK49: katlanıcaz artık keçi boynuzumu yediriyorsun eşine:21:
evet canımmm keçiboynuzu pekmezi aldım yolladım işe gitti bugün, akşamda keçiboynuzu alıcam buraya geldiğinde de kaynatıp vericem.. arısütü polenide aldım bu arada sabah akşam birer kaşık yicek.. yanına bide ceviz badem fındık incir karışımı verdim yolladım adamı :KK9: coşkulu halvetler bizi bekliyo sanırım :KK60: :KK60:

X