Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

selam kızlar... nasılsınız??? dün sabah aniden gelen bir haberle kızkardesimin doğumuna gittik. 2. bebişi geldii dünyaya. o kadar tatlıydı ki. kimse ağlamadı ben ağladım durdumm

hastaneye kadar gitmişken (doktorlarımız aynı olması nedeniyle) bni muayene edermisin diye sordumm doktoruma. tamam uğra bakalım dedi.ve oyle bişi öğrendim kiiii

BEBEKLERİM ÜÇÜZ... ve üçünün de kalbi atıyor..

günaydınlar canlarım
çok şükür ikili testimin sonucu güzel çıktı.rahatladım baya.
taliha canım hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda gelir sağlıkla
kelam hoşgeldin canım ohh miss gibi evinde otur sağlıkla

nasıl yani

ciddimisin sıla ay çok şaşırdım çok güzel ya ne desem bilemedim valla .sağlıkla al kucağına yavrularını .ailede varmı peki böyle

Son düzenleme:

sağol canım darısı temizliğe başlayacaklara.

maşallah maşallah maşallah.... ayyy ne güzel ama zordur yaaaa. canım rabbim sağlıkla kavuştursun seni bebeklerine..... sen çok beklemişmiydin gebelik için yoksa beklediğin süreleirnkide şimdi mi geliyorr

saka gıbı aman allahım uc tane bırdennnn Allah yardım etsın sana sılacımm masallah kırkbırkere hemde cok enteresan bır duygu olsa gerek bı kerede cekırdek degılde genıs aıle olacaksınız

nasıl yani

ciddimisin sıla ay çok şaşırdım çok güzel ya ne desem bilemedim valla .sağlıkla al kucağına yavrularını .ailede varmı peki böyle

canım bir de beni dusun. aklım basımdan gitti. dünden beri dusunmedigim sey kalmadı. ama nasip. rabbimden gelen herseye razıyım. tevekkülümü bozmam. doktor böyle başlayıp devam etmeyen gebelik oranının oldukça yüksek olduğundan bahsetti. herseye hazırlıklı ol dedi. 3 bebeğin de olabilir.. 2 yada 1. 15 gün sonra hala gelişimleri devam ediyor mu kalp atışı varmı bakmamaız lazım dedi..

ailemde ikiz gebelik sayısı oldukça fazla. ben de 3 oldu işte..

maşallah maşallah maşallah.... ayyy ne güzel ama zordur yaaaa. canım rabbim sağlıkla kavuştursun seni bebeklerine..... sen çok beklemişmiydin gebelik için yoksa beklediğin süreleirnkide şimdi mi geliyorr

canım tabiki cok zordur.. inanılmaz korku var içimde. benim bir kızım var. 11 aydır da bebek istiyordum. Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inş.

sılaaaa kızzz naptın sen öyleeee maşallahh vallaaaa durdun durdun patlattın bombayıı..yanlışlık falan yok dimiii şoktayım halaaaaaaaa seni düşünemiyorumm...

sılaaaa kızzz naptın sen öyleeee maşallahh vallaaaa durdun durdun patlattın bombayıı..yanlışlık falan yok dimiii şoktayım halaaaaaaaa seni düşünemiyorumm...

valla oyle net baktıkkii.. su an bir yanlışlık yok gibi.. nasip işte söyleyecek soz bulamıyorum. Rabbimin takdiri. Rabbim yardımcım olsun..

tabi canım 3 üde sağlıkla gelsin Rabbim hayırlısını versin hakkında evet zordur ama bir o kadar da güzeldir maşallah 3 üne birde hehe asıl ben kızının vereceği tepkiyi çok merak ediyorum

valla oyle net baktıkkii.. su an bir yanlışlık yok gibi.. nasip işte söyleyecek soz bulamıyorum. Rabbimin takdiri. Rabbim yardımcım olsun..

allahım allahımm olaya bak yaaa...daha neler duycaz acaba allahım yardımcın olsun hem gebelik sürecinde hemm sonrasında..kız senin karnını düşünemiyorumm...foto paylaş ilerleyen zamanlarda kızzz

slm cnm benimmm aynen okudum neeeeeeee üçüzmüüüüüüüüüüüü oldu tepkim maşallahhh Allah ım korusun sizi çok sevindim cnm sen ikiz istemezsen all sana üçüzzzz şaka bir yana cnm Allah ım sağlık sıhhat versin size
gunaydın kuzummm maşallah çok şükür iyi çıkmış nasılsınnn

aman allahım ne güzel birşey rabbim sağ sağlim 3 ünüde kucağına almayı nasip etsin inşallah.sen sitres yapma canım.rabbim hakkında ney hayırlısı ise onu versin onu yaşa.valla ben şoka girerdim eminim sende girmişsindir.rabbim bizede nasip etsin.

ya kızlar biz bu kadar şaşırdık sılayı tahmin bile edemiyorum

iyiyim ebrulim çok şükür sen nasılsın canım benim

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. dualarınızda unutmayın. herkese 1 duaysa bana 3 katı lütfen karnımı gebeliğimi çocukların bakımını doğumu hicccc bişi düşünemiyorum. hayal bile edemiyorum. doktorum da o kadar cok istedin ki bir evladım daha olsun diye rabbim 3ünü bir arada verdi diyo. boool dua bekliyorum arkadaşlar..

canım hoşgeldin, iyi yapmışsın kürlere devam et faydasını gören çok, inşallah sen de o şansı kişilerden biri olursun

kızlar merhaba bu sabah benim kırmızılar gelmiş tam zamanında bugün 30.günümm 2 aydır şaşmıştı baya buna şükür zamanında oldum...

canım gelmesine üzüldüm bekletmemesine sevindim :26: her yeni ay yeni bir umut, öyle düşünelim güzelim

günaydın bal lokma tatlısı

sen istedin bir bebiş Allah verdi 3 bebiş diyecek bişi bulamıyorum canım nazar değmesin size 41 kere maşşallahhhh her şey çok güzel olacak inanıyorum ben

kuzum tekrardan hayırlı olsun hep güzel güzel haberlerinizi alalım inşallah

canımm sagolasın.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…