Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ya kızlar biz bu kadar şaşırdık sılayı tahmin bile edemiyorum :KK1::KK1:

iyiyim ebrulim çok şükür sen nasılsın canım benim:KK16::KK16:

iyiyim canım benimmmm hep aynı batım yaklaşıyor ve hiç belirti yok bu ayda olmadı sankim :KK49::KK49::KK49:

az talihayla konuşuyorduk alıp başımızı gidicez buralardan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: belkim işe yarar :KK52::KK4::KK4::KK4::KK4:

canım hoşgeldin, iyi yapmışsın kürlere devam et :KK55: faydasını gören çok, inşallah sen de o şansı kişilerden biri olursun :KK16:

canım gelmesine üzüldüm bekletmemesine sevindim :26: her yeni ay yeni bir umut, öyle düşünelim güzelim :KK16:

günaydın bal lokma tatlısı :KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sen istedin bir bebiş Allah verdi 3 bebiş :KK1::KK1:diyecek bişi bulamıyorum canım :KK49::KK49::KK49: nazar değmesin size 41 kere maşşallahhhh :nazar::nazar::nazar:her şey çok güzel olacak inanıyorum ben :KK16::KK16::KK16:

:nazar:kuzum tekrardan hayırlı olsun :nazar: hep güzel güzel haberlerinizi alalım inşallah :emir_bebek::nazar:

gunaydın arım balım peteğim baklavam bal böreğimmmmm :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

PAPİİİİ canım durumlar ne?yok dimi daha kırmızı kart:21:inşallah olmaz da negatif yanıltmıştır canım.bekleyelim birkaç gün daha hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım.ben bu ay bebek için çalışmaları kaçırdım:KK5:ateşe göre yumurtladım ama ben hep 21.günden sonra oluyordum:44:BÇT beni erken yumurtlattı demekki.daha yumurtlamaya var diye sallamamıştım.demekki nasip olmayınca olmuyo:KK19:artık önümüzdeki aya nasip kısmet.buda ateşim http://www.fertilityfriend.com/home/42ea24

Son düzenleme:
iyiyim canım benimmmm hep aynı batım yaklaşıyor ve hiç belirti yok bu ayda olmadı sankim :KK49::KK49::KK49:

az talihayla konuşuyorduk alıp başımızı gidicez buralardan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: belkim işe yarar :KK52::KK4::KK4::KK4::KK4:

hakkımızda hayırlısı olsunda bu sıpalar bizi çok uğraştıracağa benziyo.ammada nazlandılar:KK19::emir_bebek:gelsinler ben yapacağımı biliyom:KK4::KK52:

selam kızlar... nasılsınız??? dün sabah aniden gelen bir haberle kızkardesimin doğumuna gittik. 2. bebişi geldii dünyaya. o kadar tatlıydı ki. kimse ağlamadı ben ağladım durdumm:KK5::KK5:

hastaneye kadar gitmişken (doktorlarımız aynı olması nedeniyle) bni muayene edermisin diye sordumm doktoruma. tamam uğra bakalım dedi.ve oyle bişi öğrendim kiiii :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

BEBEKLERİM ÜÇÜZ... ve üçünün de kalbi atıyor..:KK37::KK37::KK37:
amannn allahimmmmmm bu ne muthisssss bir sey...hey kurban oldugum mevlam sen nelere kadirsin.. silaaaaa cnmm ne denirki ay ben heyecan yaptim..cnm iki kese var diyordun ucuncu ne ara olusmus :-D:-D esin ne tepki verdi...
insssss saglikla ucunude al kucagina cnm..ben hep ikiz hayal ederdim nasip iste olmayinca olmuyor :-D

rabbimmm sana guccc ve kuvvettt versin kat kat hemde....
günaydınlar canlarım
çok şükür ikili testimin sonucu güzel çıktı.rahatladım baya.
taliha canım hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda gelir sağlıkla
kelam hoşgeldin canım ohh miss gibi evinde otur sağlıkla

gozun aydin cnm..sevindim temiz ciktigina..ikili ,üclü taramadan daha onemli..

hakkımızda hayırlısı olsunda bu sıpalar bizi çok uğraştıracağa benziyo.ammada nazlandılar:KK19::emir_bebek:gelsinler ben yapacağımı biliyom:KK4::KK52:

amin cnm :emir_bebek::emir_bebek: ya birşey sorucam benim batım 18 nisanda 3 gundur fena ateşim var geceleri terliyorum sabahta kalkınca su içindeyim bu normalmiki neden oluyor acaba :KK49::KK49:

amannn allahimmmmmm bu ne muthisssss bir sey...hey kurban oldugum mevlam sen nelere kadirsin.. silaaaaa cnmm ne denirki ay ben heyecan yaptim..cnm iki kese var diyordun ucuncu ne ara olusmus :-D:-D esin ne tepki verdi...
insssss saglikla ucunude al kucagina cnm..ben hep ikiz hayal ederdim nasip iste olmayinca olmuyor :-D

rabbimmm sana guccc ve kuvvettt versin kat kat hemde....

gozun aydin cnm..sevindim temiz ciktigina..ikili ,üclü taramadan daha onemli..

canım rahmim tersmiş vajinal bakmak zorundayım dedi. en büyük bebek en arkada kalmış. son anda farketti onu. 6+5 gorunuyo o diğerlerinden 1 gün buyuk. esim havalara uçtu. bir anda 4 evladımız olacak dedi gezdi. Rabbim cekemeyecegim seylerle imtihan etmesin inş. bool bool dua..:KK16::KK16:

PAPİİİİ canım durumlar ne?yok dimi daha kırmızı kart:21:inşallah olmaz da negatif yanıltmıştır canım.bekleyelim birkaç gün daha hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım.ben bu ay bebek için çalışmaları kaçırdım:KK5:ateşe göre yumurtladım ama ben hep 21.günden sonra oluyordum:44:BÇT beni erken yumurtlattı demekki.daha yumurtlamaya var diye sallamamıştım.demekki nasip olmayınca olmuyo:KK19:artık önümüzdeki aya nasip kısmet.buda ateşim 42ea24 Ovulation charts on FertilityFriend.com

yok bebeğim daha hasta olmadım ama yarın olurum gibi ya bakalım hayırlısı :KK16:tablona batkım evet bu ay erken olmuş kuzum baya, o ara ilişki yokmuydu, bence siz çalışmaya başlayın es geçmeyin. Allah ol dedikten sonra, herşekilde olur balımmmmmm :KK16:ne mucizeler duyuyoruz :emir_bebek::emir_bebek:mucize bebişler vakit zaman gözetmiyor valla çat kapı geliyolar, hele bizim gibi plancı annelere :KK1::KK1:

merhaba kızlar. dün nete gelemedim.

papi negatif çıkmış sonucun. hayırlısı olsun canım ya... daha kırmızılar gelemdiyse umut kesilmez.... aşılamadan sonraki durumu bilmiyorum gerçi...

sıla maş. üçüz ha... Allah üçünüde sağlıklıca kavuştursun inş...

amin cnm :emir_bebek::emir_bebek: ya birşey sorucam benim batım 18 nisanda 3 gundur fena ateşim var geceleri terliyorum sabahta kalkınca su içindeyim bu normalmiki neden oluyor acaba :KK49::KK49:

canım yüksek ateşte hamilelikten şüphe ederler fakat sen hiç ateş ölçmediğin için yorum yapamıyorum ama yarın sabah dijital ateş ölçer varsa sabah kalkar kalkmaz bak istersen.birde kıslar biz günlerimizi tutturamıyor olabiliriz çünkü her ay aynı günde yumurtlamayabiliyormuşuz.( ne uzun oldu be:KK1::KK52:) yani ateş ölçmek gerçekten çok mantıklı.birde 12.günden itibaren adete 5 gün kalaya kadar gün aşırı ilişki lasım.ben uymuyorum bunlara.siz dikkat ediyormusunuz.

merhaba kızlar. dün nete gelemedim.

papi negatif çıkmış sonucun. hayırlısı olsun canım ya... daha kırmızılar gelemdiyse umut kesilmez.... aşılamadan sonraki durumu bilmiyorum gerçi...

sıla maş. üçüz ha... Allah üçünüde sağlıklıca kavuştursun inş...
w

canım benim bakalım hakkımızda hayırlısı artık, yaşayıp göreceğiz :KK16:

canım yüksek ateşte hamilelikten şüphe ederler fakat sen hiç ateş ölçmediğin için yorum yapamıyorum ama yarın sabah dijital ateş ölçer varsa sabah kalkar kalkmaz bak istersen.birde kıslar biz günlerimizi tutturamıyor olabiliriz çünkü her ay aynı günde yumurtlamayabiliyormuşuz.( ne uzun oldu be:KK1::KK52:) yani ateş ölçmek gerçekten çok mantıklı.birde 12.günden itibaren adete 5 gün kalaya kadar gün aşırı ilişki lasım.ben uymuyorum bunlara.siz dikkat ediyormusunuz.

evet canım bence de çok mantıklı bir yöntem esasen. ben yumurtlama günlerine dikkat ediyodum tedaviden önce de. ama işte olmayınca olmuyor, olunca da şip diye oluveriyor :emir_bebek: inşallah bizim bebelerde şıp diye gelir, topiğimiz bebişleri şıp diye kolay kolay doğarlar, sağlıkla büyürler, vatana millete ailelerini hayırlı evlatlar olurlar :emir_bebek::nazar: seçim konuşması gibi oldu :KK60:

cnm önce ateş ölçer almam lazım herhalde :KK49::KK49::KK49::KK49: düzenli ilişki olmuyor benim malum çalışıyorum zor oluyor benim hep aynı gun 19.20.gun de çatlıyor:KK49::KK49:

w

canım benim bakalım hakkımızda hayırlısı artık, yaşayıp göreceğiz :KK16:

evet canım bence de çok mantıklı bir yöntem esasen. ben yumurtlama günlerine dikkat ediyodum tedaviden önce de. ama işte olmayınca olmuyor, olunca da şip diye oluveriyor :emir_bebek: inşallah bizim bebelerde şıp diye gelir, topiğimiz bebişleri şıp diye kolay kolay doğarlar, sağlıkla büyürler, vatana millete ailelerini hayırlı evlatlar olurlar :emir_bebek::nazar: seçim konuşması gibi oldu :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: vallada öyle oldu canım:KK1:kıs topik coştu saten ikişer üçer hamile kalıyo bizim kıslar:KK52::KK52:rabbim bizede hayırlısını versin inşallah.ben heyecanla adet olmayı bekliyorum:KK52:sonra hemencik gitcem doktora bakalım ne olcak.:KK49::emir_bebek:

yaavv şu doğru zamanı ne zaman doğru bulacağız da tutturacağız:KK37::KK37: benim adetler düzensiz bide akıntı takip ediyorum ondan da pek bişey anlamıyorum takvime bakıyorum ondan da tam tahmin edemiyorum.. en iyisi düzenli bi şekilde 2 günde bir ilişki dedik onu da denedik ıııııııı o da olmadı. doktorda yumurta takipi yaptık o da olmadı ne inatçı çıktı bu spermler le yumurtalar bi türlü çakışmıyorlar:KK17::KK17: :KK37::KK37::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: vallada öyle oldu canım:KK1:kıs topik coştu saten ikişer üçer hamile kalıyo bizim kıslar:KK52::KK52:rabbim bizede hayırlısını versin inşallah.ben heyecanla adet olmayı bekliyorum:KK52:sonra hemencik gitcem doktora bakalım ne olcak.:KK49::emir_bebek:

niye heyecanla adet olmayı bekliyormuşsun alla halla :KK45::KK45: dur hele belki tutturmuşsunuzdur belli olmaz kısmet bu rabbim ol dedikten sonra bi şekilde olur. inşallah yanılırsın da bebek haberi verirsin.:KK49::KK49: bat ne zaman

valla yaaa tam patlama sürecindeyiz :KK52::KK52: bu gazla en az ikiz üçüz dördüz Allah ne verdiyse artık :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar: :KK53: sılanın üçüzlerin ultrasonlarını merak ediyorum ben ileriki haftalar da:nazar: Rabbim bize de yaşatsın inşallah. :KK16:

sen şimdi doktora gidince takip mi isticeksin, farklı bir doktora gidip görüşmü alacaksın?

yaavv şu doğru zamanı ne zaman doğru bulacağız da tutturacağız:KK37::KK37: benim adetler düzensiz bide akıntı takip ediyorum ondan da pek bişey anlamıyorum takvime bakıyorum ondan da tam tahmin edemiyorum.. en iyisi düzenli bi şekilde 2 günde bir ilişki dedik onu da denedik ıııııııı o da olmadı. doktorda yumurta takipi yaptık o da olmadı ne inatçı çıktı bu spermler le yumurtalar bi türlü çakışmıyorlar:KK17::KK17: :KK37::KK37::KK52::KK52:

öyle valla canım, doktorda aynı şeyi söylüyo. bizim adamların spermler acaba bizim yumoşlarımı beğenmiyo :KK19: eğer öyleyse bilelim yani, bizi istemeyeni fena yaparız :KK4: ya da bizimkiler nazlı çıkıyo dicem ama bu istekle dünden razı olmaları lazım :KK60: :KK60: :KK60:

Son düzenleme:
X