Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlaar ben preseed jelle ovu. aldım. artık hayırlısı olsun. bakalım bu ay gelince deniyeyim... inş. faydasını görürüm... fayda derken direk bebiş gelsin yani

çok şükürr canım sabahları bulantım oluo iştahsızım faln kalp atışlarını da duyduk bu aradaa :))
ee senn nasılsın sende haberler nasıl pek giremiorum ben ya bi sabahları işlerim çok yoğunnn...

çok komik birşey anlatayım. ilk defa kredi kartı kullandım. netten alışverişten önce normal alışveriş yapmam gerekiyormuş. neyse raskele bir mağazaya girdim. eşime kravat aldım. kasaya gittim. kredi kartı dedim. galiba şifreyi girdim ama giriş tuşuna basmadım. e haliyle becerememiş oldum. şifreyi kabul etmedi dedi kız anlamadı. oradan nakit aldım artık. başka yerde jeton düştü, ve becerdim alışveriş yapmayı. netten malum siparişimide yapabildim sonunda

ay maş. pıtpıtları duymuşsun. hadi hayırlı olsun. inş. kucağına aldığın zamanına görürüz. yada okuruz

ee ne aldın kız pekii netten....

Kuzummmmm nasılsın?ben de bakıyordum öyle eskiden tanıdık nickler filan
görünce şok oldum,sevindim Ben de 26 haftalık gebeyim...ALLAH'ım
sana da nasip etmiş galibaÇok mutlu oldum canım hayırlısıyla kucağımıza alalım

cok tesekkur ederım canım arada bakıyorum durumun nasıl dıye pek fazla gıremıyorum yogunluktan anca okuyabılıyorum cok sevındım baya yol katettın darısı bıze ınsallah benım de yarın randevum var yarın bellı olacak ıste ınsallah bu kez saglıklı bır gebelıktır. dua et evamm yarın guzel haberlerle doneyımm

Dua etmez miyim kuzum dualarım seninle canım benim Hiç ummadığımız bir anda
girdi bebişim(DURU) hayatımıza şok olduk.Allah dileyen,isteyen herkese nasip etsin annem....
Sağlıklı bir bebiştir o kıyamam ben senin minnoşuna....Güzel haberlerini heyecanla bekliyorum

tosunumu gorduk :18::18: masallah cok ıyı kalp atısı da cok ıyı Allahım sen buyuksun bu mutlugu herkese tattır cok guzel bır duyugu esımle agladık yaa sesı duyunca

oyy maşallah çok sevindim tatlım ya

benimde ölçümlerim iyi çıktı çok şükür ikili test için kan verdim perşembe çıkacak Allahın izniyle ondan da güzel sonuç alırım inşallah
troidin biraz yüksek çıkmış tekrar kan verdim aslında olması gereken aralıkta ama hamilelerde 2,5 un altı isteniyormuş benim 2,80
bu arada kilo vermişim normal olarak yani.
herşeyine baktı eli kolu bacağı sallayıp duruyordu birde zıplıyordu
Rabbim hepinize nasip etsin inşallah

maşallah masallahhh.. ne güzel ya. bugun 2 güzel haber aldım. darısı basımaa. bana da dua edin.

kizlar merhaba bende taze hamislerdenim yada oyle oldugumi saniyorum kisacasi buhun kese gormeye gittim ama goremedim vajinal usgden...yikildim pazar gunu degerim 155.1 sali 318.8 cmt gunu 1225 progesteron 24 ya niye gorunmedi dr da pzt yine gel dedi cok acele edip erken mi gittim sizin degerleriniz kacken gordunuz lutfen yardim edin...bu mucize bir bebek cunku

ben adet olmam gereken günde yaptırdım testi. sonuç 227ydi. doktorum ancak 10 gün sonra görebilirsin dedi. zaten gittiğimde de minicik bir kese gorduk. kac gün sonra baktırdın sen?? bence bi sıkıntı olmayacaktır. sabret bekle biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…