Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hadi bakalımm.. inş hayırlı sonuclar alırsın canımmm...

kızlar bişey soracağım. sağ kasığımda arada ağrı oluyor ya.. gaz olabilir dimi... doktora geçmesse nezaman gitsem ki, arada 3-4 gündür oluyor...

mübarek günde inş. tutunur bebişin...

görünürde birşeyinizde yoktu. inş. gelir bebeğin canım ya... ne zor süreç

Evet canım ya, tam Cumaya denk geldi mübarek gün, sonrası haftasonu inşallah sonuda güzel olur. Kuzum işte bu işlere belli olmuyor ki vakti zamanı daha gelmemiş demekki. İnşallah bu defa o an gelmiştir bende anne olacağım diyebilirim hayırlısıyla
hadi bakalımm.. inş hayırlı sonuclar alırsın canımmm...

sağol canım benimmm inşallahhhhhh

kızlar bişey soracağım. sağ kasığımda arada ağrı oluyor ya.. gaz olabilir dimi... doktora geçmesse nezaman gitsem ki, arada 3-4 gündür oluyor...

canım yumurtlama döneminde isen çatlama ağrısı olabilir, doktorum bana sürekli kasık ağrın var mı diye soruyor o dönemde.. ama tabi biraz daha geçmezse doktora görünmekte fayda var tatlım

ay hadi inşallah Rabbim yardımcın olsun sağlıkla gelsin bebeğin dua etmezmiyiz hiç canım benim

canım yumurtlama döneminde isen çatlama ağrısı olabilir, doktorum bana sürekli kasık ağrın var mı diye soruyor o dönemde.. ama tabi biraz daha geçmezse doktora görünmekte fayda var tatlım

benim dönem baya bi uzun sürüyor. yumurtlama zamanım değildir... kart da gelemedi alamadım daha testi...

Canım çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine inşallah bu sefer mutlu sona ulaşırsın canım.cuma günü hep beraber dua ederiz canım sen hiç merak etme.rabbim gönlünden geçeni göbüşüne koysun hayırlısı ile inşallah.iğneni bu akşammı olacaksın canım?

canım benim çoook teşekkür ederimmmmmm inşallah her şey güzel gider sonuç olumlu olur iğnemi yarın sabah olacakmışım aşılama ise cuma akşamüstü olacakmış. tam saat vermedi ama henüz ama akşamüstüne doğru yapılacak eşin 3 saat önceden sperm verecek dedi doktorum. hayırlısı balım ya.. bu arada haftabaşına kadar giremeyebilirim, yazmaya çalışıcam ama işe geri dönmicem. efsunla gönderirim haberlerimi merakta koymam sizi sen napıyosun canım benimmm

hadi hayırlısı güzel haberler alırız inşallah canım....

etmemmi canım rabbim sağlıkla kavuştuğumuz günleride göstersin bekleyen canlara da en yakın zmanda sağlıkla gönderisin yavrularını

merhaba canım nasılsın nasıl gidiyor

hiç iyi değilim kokular beni çok rahatsız ediyor 3 gündür mutfağın kapısından bile geçmiyorum gece uykusu hiç yok sürekli bulantı bulantı kendimi halsiz ve hasta hissediyorum öğürtü öğürtü başka bişey yok allahtan çalışıyorum da başka yere odaklanıyorum

ayyy inşallahhh yaaa

günaydınlar
güzel bir gün olsun inşallah

normal canım ya ben hala öyleyim zor bir süreç Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…