Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kuzumm allah ım yardımcın olsun dualarım seninle inşallah tutunur bebeğin ve sağlıklı bir gebelik geçirirsin bizlerede umut olursun inşallah tatlım Allah a emanet ol :KK49::KK49::KK49::KK49:

kuzularımmm napıyonuzz yahu bu gunler nıye gecmıyor :KK31: papıcan cuma mubarek gun ınsallah Allahın ıznıyle tutar asılaman dualarımız senınle kuzum yaa gelecek ay da sızden guzel haberler alalım

kızlar papillim için dua edelim diyorum yarın öğlen saatlerinde yarın bende izinliyim olmayacağım şimdiden yazayım dedim.ne dersiniz?

günaydın kızlar.. nasılsınız ?? ben bugun doktora gidicem sanırımm. bari keseyi goreyim de icim rahat etsin. zaman hic gecmiyogibi geliyoo.. dua edin de hayırlı haberlerle geleyim inş.[/I]

kızlar papillim için dua edelim diyorum yarın öğlen saatlerinde yarın bende izinliyim olmayacağım şimdiden yazayım dedim.ne dersiniz?

bence super fikirr.. :KK16:

sorma sorma geçmiyor zaman senin randevu saat kaçta peki önce hangimiz gireceğiz acaba:KK52:

saat 11 de 12 den donra dr. lar topuk :KK9: senın kacta ?

günaydın kızlar.. nasılsınız ?? ben bugun doktora gidicem sanırımm. bari keseyi goreyim de icim rahat etsin. zaman hic gecmiyogibi geliyoo.. dua edin de hayırlı haberlerle geleyim inş.[/I]

ınsallah keseyı gorursun arkasına kalp atısını arkasına saglıkla gelıstıgıne ve arkasına kucagına alıp mıs kokulu bebegının o guzel buyulu kokusunu ıcıne cekersın:KK24:

hadi bakalım dualarımız seninle canım iyi yapmışsın git gör için rahat etsin
saat 11 de 12 den donra dr. lar topuk :KK9: senın kacta ?

benim ki 11 de hadi bakalım hayırlı güzel haberler alalım inşallah

hadi bakalım dualarımız seninle canım iyi yapmışsın git gör için rahat etsin

benim ki 11 de hadi bakalım hayırlı güzel haberler alalım inşallah

aynı saatteymıs artık goreyım allahın ıznıyle bebegımı kalp atıslarını Allahın ıznıyle hem o zaman a kadar buyumus de olur degılmı 9+0 olacak:KK17:

remziyecim sagolasın canımm yaaa. sanki kokusu geldi burnuma minicik br bebeginn...:KK16::KK16::KK16: Allahım saglıkla kavustursun yavrularımıza inş hepimizii... Rabbim tum isteyenlere de versin en kısa zamandaa...

efsuncum sagolasın canımm.. :KK16::KK16:

kızlar ben size bişi sorcamm... sımdı benim her ay adetimden 3 gun once lekenmeye baslıyordum da 3. gun tam olarak sokuluyodu yaa... benim son adet tarihim 20 subat mı sizce 23 subat mı??

kızlar ben size bişi sorcamm... sımdı benim her ay adetimden 3 gun once lekenmeye baslıyordum da 3. gun tam olarak sokuluyodu yaa... benim son adet tarihim 20 subat mı sizce 23 subat mı??
cok zor bı soru yahuu:KK37: lekelenmeyı sayma bence kanama ne zamansa o zaman yanı sahsı fıkrım benım:KK76:

sabah sabah sınırlerımı gerdıler yaaa gerızekalının bırı 2-3 senedır adamdan alacagımız var adam utanmadan gelıyor yuzsuz gercı kaypaklık bızım patronda dun geldı adam bende dahılıden patronu aradım adamdan 4.000 kusur dolar alacagımız var ıstıycekmısınz dedım yok ıstemıycem dedı kapattı. sonra bısey oldu cagırdı benı patron gevsek adam gebeteme bakmıssınız hemn dıyor patronda gulerek remzıye para ıstıyor borcuna bakmıs dedı yaa sımdı de geldı gerızekalı adam usenmeden bızım odaya geldı bı guzal dalgasını gectı remzıye hanım gbt e me baktınızmı dedı sınırlerım bozuldu yaa bıde bızım patron nıye kımse odeme yapmıyor dıye soylenıp duruyor sen boyle davranırsan kım senı sallar da odeme yapar cınlerım tepeme cıktı sabah sabah:KK47::KK47:

sabah sabah sınırlerımı gerdıler yaaa gerızekalının bırı 2-3 senedır adamdan alacagımız var adam utanmadan gelıyor yuzsuz gercı kaypaklık bızım patronda dun geldı adam bende dahılıden patronu aradım adamdan 4.000 kusur dolar alacagımız var ıstıycekmısınz dedım yok ıstemıycem dedı kapattı. sonra bısey oldu cagırdı benı patron gevsek adam gebeteme bakmıssınız hemn dıyor patronda gulerek remzıye para ıstıyor borcuna bakmıs dedı yaa sımdı de geldı gerızekalı adam usenmeden bızım odaya geldı bı guzal dalgasını gectı remzıye hanım gbt e me baktınızmı dedı sınırlerım bozuldu yaa bıde bızım patron nıye kımse odeme yapmıyor dıye soylenıp duruyor sen boyle davranırsan kım senı sallar da odeme yapar cınlerım tepeme cıktı sabah sabah:KK47::KK47:

canım ya kızmazsan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:banada komik geldi sen böyle kızmış bir şekilde anlatınca resmen herşey gözümde canlandı ya :KK9::KK9:patronu ve borcu olan adamı göbekli hayal ettim:KK53::KK52:sonra seni böle ince uzun fit hayal ettim.:KK53::KK53:ay bilmiyom ben çok eğlendim.:KK76::KK76:

ama şaka kısmı bir yana patron ayıp etmiş.:KK20:samimi olmaya çalışmış aklı sıra ama seni harcamış azıcık.heryerde var canım bizim burdada öle patronlar istetir parayı kıslara sonra adam yağ çekmeye başlayınca patron gevşer ne önemi var paranın seni falanca aramış ben istemedim der.sabret canım lütfen.şimdik bide hamilesin ya daha fazla etkiliyo seni:KK49::KK1::KK9::KK16:

kıslar nasılsınız bakalım hayat nasıl gidiyor?papi dualarım seninle canım inşallah herşey güzel olacak.ebru kelam taliha kıslar nerdesin ya:KK14:

canım ya kızmazsan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:banada komik geldi sen böyle kızmış bir şekilde anlatınca resmen herşey gözümde canlandı ya :KK9::KK9:patronu ve borcu olan adamı göbekli hayal ettim:KK53::KK52:sonra seni böle ince uzun fit hayal ettim.:KK53::KK53:ay bilmiyom ben çok eğlendim.:KK76::KK76:

ama şaka kısmı bir yana patron ayıp etmiş.:KK20:samimi olmaya çalışmış aklı sıra ama seni harcamış azıcık.heryerde var canım bizim burdada öle patronlar istetir parayı kıslara sonra adam yağ çekmeye başlayınca patron gevşer ne önemi var paranın seni falanca aramış ben istemedim der.sabret canım lütfen.şimdik bide hamilesin ya daha fazla etkiliyo seni:KK49::KK1::KK9::KK16:

cok sacma sapan bırsey yaa sadece 1 fırmadan 1 trılyondan fazla alacagımız var adamlar sallamıyor bıle patron boyle olunca bıde her seferınde boyle mılletın yanında kucuk dusuruyor :KK47:

cok sacma sapan bırsey yaa sadece 1 fırmadan 1 trılyondan fazla alacagımız var adamlar sallamıyor bıle patron boyle olunca bıde her seferınde boyle mılletın yanında kucuk dusuruyor :KK47:

canım ya sakin ol takmamaya çalış.maşallah sizinde iyi alacağınız varmış:KK53::KK53:bizimkilerin bu kadar alacağı olsa adamın fabrikasının kapısında yatar yeminle.genede alır.demekki şirketiniz 1 tirilyonu tolere edecek kasar maddi durumu iyi.pesssss:44:sen güzelce işini yap bırak patron ne derse desin.bugün olmazsa yarın kıymetini anlarlar.

X