Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar günaydınlar hamişler öpüyorum meleklerinizi ve sizi.efsun hakkında hayırlısı olsun kısın vardı oğlun olsun inşallah:KK1::KK1:doğrusu cinsiyet önemli değil rabbim sağlıklısını hayırlısını versin.bu arada PAPİİİİİİİ nerdesin canım ya merak ettim doktorda yatıyamı kaldın kıs:KK1::KK1:

günaydın canımm.....

günaydın kızlar nabersiniz....

sağol canımcım.yediklerimiz şifa olsun sonucu bebek olsun inşallah.canım bende bugün itibariyle başladım ama öğütülmüş değildi bakkaldan aldım ezmeye çalıştım ama neredeyse inkansız dişlerimle ezmeye çalışıp yutuyorum inşallah şifa olur.benim yumurtlama bayağı geç oluyo ben 15-16 gün yemeyi düşünüyorum.yanında sabahları falan kuru incir ye canım bide adaçayı iç hergün 1 bardak yumurtlamaya kadar.ilk aydan çok umut bağlamayalım ama 3.aya kadar olur bebeklerimiz inşallah.

inş. faydasını görürsün. ben kür deneyemiyorum. zerdaçal yada zencefil bana dokunmuştu. tarçında dokunur diye korkuyorum. ha keçiboynuzu pekmezide dokunmuştu... korkuma kür mür yapamıyorum.... size şifa olur inş...

ii çok şükürr biraz bitkinim hayattan keyif almaz bi haldeyim
sabah biraz bulantım olacak gibi oldu olmadı
senn nasıl gidiyor hamişlik

sabah ilk gozumu actıgımda felaket oluyorum. tuzlu kraker cozumum. sonra rahatlıyorum. ama ciddi hazımsızlık sorunum var tabii. doktora gittigimde bir ilac alırım cok bunalttıgında kullanmak icin. yanılmıyorsam gaviscon veriyolardı.

sabah ilk gozumu actıgımda felaket oluyorum. tuzlu kraker cozumum. sonra rahatlıyorum. ama ciddi hazımsızlık sorunum var tabii. doktora gittigimde bir ilac alırım cok bunalttıgında kullanmak icin. yanılmıyorsam gaviscon veriyolardı.

miniciğin senin yanında olduğunu hissettiriyor desene... o şurubu banada vermişti. reflu sorunum var. arada yokluyor. bebek düşünüyorum deyince onu vermişti. gayet güzel birşey... A katagorisindeymiş... inş. gerek kalmaz kullanmana...

C katagorisindeki ilaçlarımı bebiş gelesede kullanacağım için. A hafif geliyor:KK1:.

kızçeler ben geldim :KK1:

asya balım reglmi oldun sen :KK43: umutluydum ben baya, inşallah birdahaki aya olur canım benim.. ben dohtura gittim de geri işe dönmedim geç gitmiştim. benim yumurtalar baya hızlı büyümüş bu defa. aşılamam bu hafta olacak sanırım. günü belli değil ama cuma falan olabilir :18: :KK1: incir kürünün baya faydası oldu sanki asya, sende dene içine havuçta koy.

gebişler bebişler siz naparsınız :KK1: :KK49: ebruyu da görmedim, küçükpisi naber şekerim? bir de clore aşılama yaptırdımı girmedi demi bayadır merak ediyorum ses ver kız :KK1:

asya balım reglmi oldun sen :KK43: umutluydum ben baya, inşallah birdahaki aya olur canım benim.. ben dohtura gittim de geri işe dönmedim geç gitmiştim. benim yumurtalar baya hızlı büyümüş bu defa. aşılamam bu hafta olacak sanırım. günü belli değil ama cuma falan olabilir :18: :KK1: incir kürünün baya faydası oldu sanki asya, sende dene içine havuçta koy.

gebişler bebişler siz naparsınız :KK1: :KK49: ebruyu da görmedim, küçükpisi naber şekerim? bir de clore aşılama yaptırdımı girmedi demi bayadır merak ediyorum ses ver kız :KK1:

Canım çok sevindim inşallah sonucuda güzel olur:KK49: boyutlarını söylemedimi?bu ay BÇT yapıyorum yanındada incir havuç tüketiyorum canım.önümüzdeki ay da inciri kaynatır içerim inşallah.

Canım çok sevindim inşallah sonucuda güzel olur:KK49: boyutlarını söylemedimi?bu ay BÇT yapıyorum yanındada incir havuç tüketiyorum canım.önümüzdeki ay da inciri kaynatır içerim inşallah.

tatlım 14 civarıymış. birbirine yakın yumurtalar. inşallah içlerinden biri döllenir ve bebeğim gelir :KK49: BÇT de çok iyi, incir kürüne ihtiyaç kalmayacak inşallah, küçük asya gelsin artık :emir_bebek:ateş ölçecekmisin bu ay da tatlım.

ii çok şükürr biraz bitkinim hayattan keyif almaz bi haldeyim
sabah biraz bulantım olacak gibi oldu olmadı
senn nasıl gidiyor hamişlik

sen dra gitmişmiydin canım ? ya o arada bende de oluyor birde bulantılar yoğunlaşınca yorgun ve bitkin hissediyorsun kendini

günaydın kızlar nabersiniz....

inş. faydasını görürsün. ben kür deneyemiyorum. zerdaçal yada zencefil bana dokunmuştu. tarçında dokunur diye korkuyorum. ha keçiboynuzu pekmezide dokunmuştu... korkuma kür mür yapamıyorum.... size şifa olur inş...

canım ya geçenlerde yazdım ama ben geçen ay alerjimden dolayı sızma zeytin yağına çeklimiş çörek otu karıştırıp almaya çalıştım hergün hem alerjiye hemde yumurtalara iyi geliyormuş.

beyaz lebleyide öneririm sılacım

oo inşallah canım benim bu ay patlat bombayı hayırlısıyla :KK9:

canım hayırlısı hadi inşallahh allah gönlüne göre versin

sen dra gitmişmiydin canım ? ya o arada bende de oluyor birde bulantılar yoğunlaşınca yorgun ve bitkin hissediyorsun kendini

bir kez gittim önümüzdeki hafta gidicemm
ya tam bulantıda deill garip bişii
belki vücudum bana oyun da yapıo olabilir
miğde bulantısı hiiiç yaşamadığım bişiiy benim
25 yaşındayım saysam 5 etmez..
hadi hayırlsııı bakalım nolceek....

bir kez gittim önümüzdeki hafta gidicemm
ya tam bulantıda deill garip bişii
belki vücudum bana oyun da yapıo olabilir
miğde bulantısı hiiiç yaşamadığım bişiiy benim
25 yaşındayım saysam 5 etmez..
hadi hayırlsııı bakalım nolceek....

nevycim :KK3: benim arkadaşıma kraker ye demiş doktoru bulantı olunca. bir dene istersen, inşallah işine yarar :KK19:

miniciğin senin yanında olduğunu hissettiriyor desene... o şurubu banada vermişti. reflu sorunum var. arada yokluyor. bebek düşünüyorum deyince onu vermişti. gayet güzel birşey... A katagorisindeymiş... inş. gerek kalmaz kullanmana...

C katagorisindeki ilaçlarımı bebiş gelesede kullanacağım için. A hafif geliyor:KK1:.

canım benim inş senin de hic gerek kalmaz kullanmana.. Rabbim saglıkla sıhhatle en acilinden bir evlatla sevindirsin inş.

papi ins hemen tutunur sana bebişin.. duamdasın canım..

canım ya geçenlerde yazdım ama ben geçen ay alerjimden dolayı sızma zeytin yağına çeklimiş çörek otu karıştırıp almaya çalıştım hergün hem alerjiye hemde yumurtalara iyi geliyormuş.

denerim inş cnm..

herkeze günaydın...

ölçülerini nasıl hazırladın. nezamanlar aldın...

canım benim inş senin de hic gerek kalmaz kullanmana.. Rabbim saglıkla sıhhatle en acilinden bir evlatla sevindirsin inş.

papi ins hemen tutunur sana bebişin.. duamdasın canım..

denerim inş cnm..

amin inş. gelsin bebişim.. malesef kesmeden devam etmem gereken astım ilaçlarım var... hamiş olsam bile fark etmez devam edeceğim.

herkeze günaydın...

ölçülerini nasıl hazırladın. nezamanlar aldın...

hamile kalmaya çalıştığım ay aldım
ben hazırlamadım burada butarz şeylere yani ot bitki olayına çok meraklı bir abla var o hazırladı verdi.istersen alayım ölçüsünü.tadı biraz kötü çok düzenli alamadım ama genelde almaya çalıştım alerjiye çok iyi geliyormuş özellikle

iyiyim çok şükür canım bulantımda daha az sanki .sen nasılsın canım

cok sukur canımm. ben de bugun gayet iyi uyandımm. inş gun boyu oyle devam eder cunku temizlik yapıcam:KK34:

amin inş. gelsin bebişim.. malesef kesmeden devam etmem gereken astım ilaçlarım var... hamiş olsam bile fark etmez devam edeceğim.

Allahım acil sifa versin canımm...

X