Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

herkese merhaba ben geldim ama kimsecikler yok ben bu ay fazla çalışma yapamadım en değerli günlerim küslükle boşa geçti moralim çok bozuk yaa :KK43:

herkese merhaba ben geldim ama kimsecikler yok ben bu ay fazla çalışma yapamadım en değerli günlerim küslükle boşa geçti moralim çok bozuk yaa :KK43:

canım bozma moralini, siz devam edin çalışmalara :KK34: o dönemde hep bir küslük gerginlik oluyor valla genelde en iyisi boşvermekk tatlımmmm

günaydınlar
dün başıma neler geldi bir bilseniz:KK14:
bu hafta içi bir sürü test istemişti drum sonuçları çıktı ben ilk gebeliğimde de yaptırmıştım bu testleri ve rubella yani kızamıkçık negatif çıkmıştı o dönem drum muhakkak aşı olmalısın demişti.neyse ben geçen yıl aşı oldum bugün çıkan testte ne göreyim kızamıkçığa hem bağışık gözüküyorum hemde şuan hastalık varmı olan ıgm de pozitif görünüyor.başımdan kaynar sular döküldü resmen.çünkü Allah hepimizden uzak etsin ilk 3 ay geçirilmesi en tehlikeli hastalık.direk kürtaja alıyorlar drlar.ağlaya ağlaya hastaneye gittim . ayrıntılı bir test yapıldı 1 hafta sonra çıkıcak sonucu.drum çok olumlu aşıya bağlıyor aşıdan sonra uzun bir süre böyle çıkabiliyor diyor hatta ben ayrıntılı istemezdim ama senin için rahat etsin dedi biraz rahatladım ama aklımda bir sürü soru ve korku var.

günaydınlar
bu hafta içi bir sürü test istemişti drum sonuçları çıktı ben ilk gebeliğimde de yaptırmıştım bu testleri ve rubella yani kızamıkçık negatif çıkmıştı o dönem drum muhakkak aşı olmalısın demişti.neyse ben geçen yıl aşı oldum bugün çıkan testte ne göreyim kızamıkçığa hem bağışık gözüküyorum hemde şuan hastalık varmı olan ıgm de pozitif görünüyor.başımdan kaynar sular döküldü resmen.çünkü Allah hepimizden uzak etsin ilk 3 ay geçirilmesi en tehlikeli hastalık.direk kürtaja alıyorlar drlar.ağlaya ağlaya hastaneye gittim . ayrıntılı bir test yapıldı 1 hafta sonra çıkıcak sonucu.drum çok olumlu aşıya bağlıyor aşıdan sonra uzun bir süre böyle çıkabiliyor diyor hatta ben ayrıntılı istemezdim ama senin için rahat etsin dedi biraz rahatladım ama aklımda bir sürü soru ve korku var.

canım hemen panık yapma.
Rubella yanı kızamıkçık hastalığıdır bu pozitif olması demek hemen gebeliğin sonlandırması demek değildir. Lütfen sakin ol Rabbimize dua edelim hamileligin verdigi duygusallikla hislerine hakim olamiyorsun kuzummm Ama panik olmak hicbirsey kazandirmaz. Stresin ancak bebisini uzer Suan soguk kanli olup yapman gerekenleri yap gerisini Rabbime bırak her şey allahtan sonuçta biz sadece dua edebiliriz...
ama herşey çok güzel olucak inşallah yavrunu sağlıkla kucağına alacaksın...
tüm dualarım senin ve bebişinle...
allah korusun sizi...
allah herşeyin hayırlısını versin canım...

canım hemen panık yapma.
Rubella yanı kızamıkçık hastalığıdır bu pozitif olması demek hemen gebeliğin sonlandırması demek değildir. Lütfen sakin ol Rabbimize dua edelim hamileligin verdigi duygusallikla hislerine hakim olamiyorsun kuzummm Ama panik olmak hicbirsey kazandirmaz. Stresin ancak bebisini uzer Suan soguk kanli olup yapman gerekenleri yap gerisini Rabbime bırak her şey allahtan sonuçta biz sadece dua edebiliriz...
ama herşey çok güzel olucak inşallah yavrunu sağlıkla kucağına alacaksın...
tüm dualarım senin ve bebişinle...
allah korusun sizi...
allah herşeyin hayırlısını versin canım...

canım benim sağol dün internette okudum okudum gaza geldim inşallah düşündüğümüz gibi olur tatlım

canım benim sağol dün internette okudum okudum gaza geldim inşallah düşündüğümüz gibi olur tatlım

internette okunulanların çoğu yanlış geliyor bana hemen teşhisi koyuyorlar çok yanlış bu kuzummm dua et bol bol inşallah sağlıklı sıhhatli hamilelik geçireceksin :KK54::KK54::KK54:

Sıkıntıya düştüysen ;
Lâ Hâvle Velâ Kuvvete İllâ Billahil Aliyyil Âzim.
- Kimsen olmasada, Rabbin yanında. .

internette okunulanların çoğu yanlış geliyor bana hemen teşhisi koyuyorlar çok yanlış bu kuzummm dua et bol bol inşallah sağlıklı sıhhatli hamilelik geçireceksin :KK54::KK54::KK54:

canım benim inşallah.sağlıklı sıhhatli hamilelikleri Rabbim sizlerede en yakın zamanda göstersin inşalalh

günaydınlar

uzme kendını canım benım yoktur bı problem ınsallah bak dr.un da soylemıs sırf ıcın rahatlasın dıye detaylı test yapacak ınternete kalırsa ısımız ooooo ben o kadar arastırdım kendı durumumu hayattan sogudum ınsallah yuce rabbım bebeklerımızı koruyacak sag salım kucagımıza alacaz ıyı seyler dusun kı ıyı seyler olsun bıtanemm:KK34:

uzme kendını canım benım yoktur bı problem ınsallah bak dr.un da soylemıs sırf ıcın rahatlasın dıye detaylı test yapacak ınternete kalırsa ısımız ooooo ben o kadar arastırdım kendı durumumu hayattan sogudum ınsallah yuce rabbım bebeklerımızı koruyacak sag salım kucagımıza alacaz ıyı seyler dusun kı ıyı seyler olsun bıtanemm:KK34:

haklısın balım ya bakmayacağım diyorum dayanamayıp bakıyorum :KK53: sağolun olumlu düşünüyorum Allahın izniyle güzel sonucu alıcam salı günü

günaydın kızlar cumartesi kontrolüm vardı ama doktorumun gelemicekmiş bugune aldık ögleden sonra gidicek dua edin nolur hayırlı haberlerle dönim çok çok heycanlıyım içim kıpır kıpır ama çokta korkuyorum dualarınıza ihtiyacım var :KK16:

geçmişi okudum şimdi tebrik ederim remziyecim hayırlı ugurlu olsun Rabbim sag salim kucagımza almayı nasip etsin inş :KK16::KK16:
efsuncum canım kalp atışlarını duymuşun hayırlı olsun seninde canınıda sıkma doktorun dediklerine odaklan hiçbişeycikler olmaz Allahın izniyle bol bol dua et bende ediyorum hepimize güsel düşünelim güzel olsun inşşşşşş:KK16::KK16:

geçmişi okudum şimdi tebrik ederim remziyecim hayırlı ugurlu olsun Rabbim sag salim kucagımza almayı nasip etsin inş :KK16::KK16:
efsuncum canım kalp atışlarını duymuşun hayırlı olsun seninde canınıda sıkma doktorun dediklerine odaklan hiçbişeycikler olmaz Allahın izniyle bol bol dua et bende ediyorum hepimize güsel düşünelim güzel olsun inşşşşşş:KK16::KK16:

cok tskkr ederım tatlım ama ben hıc ıyı degılım cok usuyorum sag tarafım hala agrıyor mıdem bulanıyor:KK25:

kızlarrr giröeyeli neler olmuş yaaa :KK70: azcık geçmişi okuyayım dedim maşallahhh :KK70: remziyem hayırlı olsunn canım yaa çok sevindim valla yaa darısı bize inşallah :KK70: kızlar benimde bugün 27.günüm işde 9 martı bekliyorum az kaldı ama hiçde birşeyim yok ne agrı ne sızı sadece karın şişliğim çok var tek o rahatsız ediyor yaa :S hayırlsı diyelim artık kızlarrr..

oo bitane hamişimiz var.. çok şükür. Hayırlı uğurlu sağlıklıca kucağına alırsın inş. remziye.... Allahım inş. tüm isteyenlere nasip eder (papi, asya, taliha, ebru... ve tüm isteyenlere...)

kızlar şükür ben iyiyim de işlerim çok yoğun. şimdi ara verdim bir kaç dakikalığına tekrar döneceğim işe... hiç ara vermeden çalışıyorum desem yeridir. gözlerim bozuldu iyice... yakıdan çift görmeye felan başlıyacağım:KK1:. tabi bebek felan düşünecek mecealimde pek kalmıyor.

hepinizi kocaman öptüm...

oo bitane hamişimiz var.. çok şükür. Hayırlı uğurlu sağlıklıca kucağına alırsın inş. remziye.... Allahım inş. tüm isteyenlere nasip eder (papi, asya, taliha, ebru... ve tüm isteyenlere...)

kızlar şükür ben iyiyim de işlerim çok yoğun. şimdi ara verdim bir kaç dakikalığına tekrar döneceğim işe... hiç ara vermeden çalışıyorum desem yeridir. gözlerim bozuldu iyice... yakıdan çift görmeye felan başlıyacağım:KK1:. tabi bebek felan düşünecek mecealimde pek kalmıyor.

saol canım benim yaaa inşallahhh rabbim nasip eder ama umudum yok yaa...normal yolla olmıcak gibi bu iş...evime taşınayımda aşılama direk...

canım benim çok sağol Allah ım isteyen herkeze nasip etsin inşallah :KK49::KK49::KK49:

gunaydınlarrrrrr:KK49::KK49: dun cok rahatsızdım sag tarafımın agrısından ıkı buklum olmustum hastaneye gıttık bobrekten supelenmıstım doktor baktı kas agrısı dedı bussuru ılac yazdı yanımda eczanede calısan arkadasım vardı ılacları almadan once test yapalım dedım normalde dun sabah hastalanmam lazımdı test yaptık veee cıft cızgı belırgın bır sekılde dr dan randevu aldık moralımı bozdu alttan baktı gozukmuyor dıs gebelık olabılır kucukte olabılır ondan gozukmuyordur belkı dedı zaten bıldıgım gozukmez sonucta benım batım dun du daha 1 gun bıle gecmemıs normal dıye dusunuyorum bakalım c.tesı randevum var kızlar dualarınızı eksık etmeyın ınsallah bu sefer sag salım bebegımı kucagıma alırım:KK49:

ayy canım çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::KK9:darısı bizlere inşallahh.. doktorun dediklerini hiç kafaya takma gözükmez tabii küçücükdür daha :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

herkeze günaydın....

dünya kadınlar günümüz kutlu olsun... hepinizi öptüm...

X