Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar bütün derslerimden geçmişim şükürler olsun.ay ne kadar sevindim ya:KK52::KK52:o kadar zorduki kesin kalırım diyordum ama geçmişim.:21::21:yarım dönem kaldı onuda geçersem değmeyin keyfime:KK14:ya bi arkadaş daha vardı sınava giren ya kimdi unuttum :KK17:onun nasıl acaba inşallah iyidir.

kıslar bütün derslerimden geçmişim şükürler olsun.ay ne kadar sevindim ya:KK52::KK52:o kadar zorduki kesin kalırım diyordum ama geçmişim.:21::21:yarım dönem kaldı onuda geçersem değmeyin keyfime:KK14:ya bi arkadaş daha vardı sınava giren ya kimdi unuttum :KK17:onun nasıl acaba inşallah iyidir.

hadi gözün aydın.... birde tüp bebğe gerek kalmadan gelirse bebişin süper olur....

inşallah canım.ümidimi kesmedim ama bana normal yoldan olmıcak gibi geliyo ama tabii rabbimin takdiri ben elimden geleni yapmaya devam ediyom.

hayırlısı olsun. stres yapmada bekle.. bellimi olur... kafan rahat diye geliverir belki... sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsunda...

günaydınlar güzeller
haftamız çok güzel olsun inşallah
öğleden sonra dr kontrolüm var inşallah pıtpıtları duyarım hayırlısıyla.

oooo hoşgeldin nerelerdeydin kelamcım?hadi bakalım bu ay güzel haberini alalaım inşallah seninden

hoşbulduk canım amim inşallah bende hamişler kervanına katılırım. Rabbim seninde evladını sağ sağlıim kucağına verisin inşallah.. inşallah kalp seslerini de duyarsın heyanını paylaş bizlerle güzel haberlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:
selam kızlar... uzun zamandır yazmadım ama hep takipteydim..
efsuncumm bebısın hayırlı olsun canım. insallah saglıkla tamamına erdirir Rabbim..
ben bu ay tekrar yumurta takibi yaptırıyorum. hatta az sora doktora gidicem. catlatma ignesi vurulucam sanırım... Allah tum isteyenlere bekletmeden verir inş.:KK16:

Herkese slm arkadaslar ben yeniyim aranizda ben de uc aylik hamileyim ve hala dusuk tehlikem var ama yinede herseye ragmen bu duyguyu yasamak cok guzel allah hepinize saglikla ve hayirla nasip etsin

hayırlı haftalar kızlarr:KK54:ınsallah mujdelerle dolu bı hafta olur :KK34: yarın hastalanmam lazım ama ınsallah hastalanmamm dua edın kızlar

hayırlı haftalar kızlarr:KK54:ınsallah mujdelerle dolu bı hafta olur :KK34: yarın hastalanmam lazım ama ınsallah hastalanmamm dua edın kızlar

canım inşallah hastalanmazsın de bebişinin haberini alırsın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: her duamda buradaki bütün arkadaşlara yer veriyorum rabbim emeklerimizi zayi etmesi bizleri de evlat sahibi yapsın inşallah:KK49::KK49:

hoşbulduk canım amim inşallah bende hamişler kervanına katılırım. Rabbim seninde evladını sağ sağlıim kucağına verisin inşallah.. inşallah kalp seslerini de duyarsın heyanını paylaş bizlerle güzel haberlerini bekliyoruz.

canım inşallah güzel haberleri alınca paylaşırım sizlere zaten paylaşacak kimsem yok kimsenin haberi yok çünkü :KK9:

selam kızlar... uzun zamandır yazmadım ama hep takipteydim..
efsuncumm bebısın hayırlı olsun canım. insallah saglıkla tamamına erdirir Rabbim..
ben bu ay tekrar yumurta takibi yaptırıyorum. hatta az sora doktora gidicem. catlatma ignesi vurulucam sanırım... Allah tum isteyenlere bekletmeden verir inş.:KK16:

oo sıla nerelerdesin canım ya eski arkadaşlar gelince mutlu oluyoruz inşallah gönlüne gre olur sılacım.amin canım inşallah

Herkese slm arkadaslar ben yeniyim aranizda ben de uc aylik hamileyim ve hala dusuk tehlikem var ama yinede herseye ragmen bu duyguyu yasamak cok guzel allah hepinize saglikla ve hayirla nasip etsin
Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine kanaman mı var?

tatlım inşallah sağlıkla gelsin bu ay bebeğin sana

şekerparelerim herkese selamlar bol bol öpücüklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK54: :KK54: :KK54: :KK54: :KK54: :KK54: Bebişler gebişler göbüşler herkes iyidir inşallahhhhhhhh :KK60: :KK60:
bir haftasonunu daha yedik ya. cumartesi pazar saatler niçin su gibi akıp geçiyor acaba :KK24: şurda 6ya kadar bi mesaiyi yiyemedik pessssss :KK52:

:KK52: he vallah aşılandım inşallah bu yolla olur olmazsa da yaza kadar tedaviye ara vereceğim insan bu yolda çok yıpranıyor yaa.. inşallah hepimiz 2013 te hamiş oluruz hatta bitmeden doğururuz inşallahhhhh.. canım inşallah aşılamaya gerek kalmadan hamiş olduğunu öğrenirsin:KK49::KK49::KK49:

Ay canım hadi hayırlısı yaa, tutmuştur inşallah umudumuz ol bizimde :KK49: :KK49: ben bu ay baya baya rahat takılıyorum hayırlısı ise olsun değil ise olmasın. Rabbim bizim için en güzelini verecek, buna inanalım yeter. Bize sabretme gücü versin beklememiz gerekiyorsa o tevekkülle bekleyebilelim. Zamanı geldiyse de en hayırlısını nasip etsin inşallah, hepimiz için :KK16: :KK16:

iyiyiyim çok şükür bi yaramazlık yok. HENÜZ regl olmadım canım normalde 28.02 de olmam gerekiyodu kimyasal gebelik olduya belki ondan biraz daha geçikicek diye düşünüyorum...hastalanıyım ilaç kullanmaya başlıycam. ondan sonra aşılama işte...sende ne var ne yok

hadi bakalım tatlım hayırlısı o zaman. ben de 10 gün sonra falan regl olursam ve her şey yolunda olursa start vericez aşılamaya. hayırlıysa tutarsa 40larımız karışsın inşallahhhhhhhhhh.. birlikte öğrene eğlene büyütmek nasip olur umuyorum bizlere :KK49: :KK49:

kıslar günaydın nasılsınız?ben aynen devam ediyorum ama bu ay böle kendi kendime bişiler yapmak daha huzur verici.doktor gerçekten insanı stres yapıyomuş ya:KK43: kıslar ateş ölçme yöntemini deniyeniz varmı eğlenceli ve doğru birşeye benziyo bende 4-5 gündür bakıyom ateşe göre hala yumurtlamadım.bugün 20.günüm:18:kıs yoksa ben yumurtlamıyommu:KK53:önümüzdeki bir iki ay kür denemesi yapcam ondan sonra ver elini tüp bebek:KK1:allahtan hayırlısı inşallah gerek kalmaz.hadi gelin sizde anlatın ne var ne yok.
bu arada taliha yeğenin çok tatlı allah nazarlardan saklasın inşallah.

canım sen geç yumoşluyosun zaten endişe etme. ateşi denemedim ben onu deneyemem zaten asyam. zırt pırt kalkıp uyanan bi insanım ben. kurtlu gibi duramıyorum ki :KK1: aynı saatte de kalkamam öyle. bir gün 5 te uyanırım bir gün 8e kadar aralıksız uyurum. ama iyi bir yöntem, araştırmıştım bi zamanlar. inşallah sen de faydasını görenlerden olursun bitanem :KK16: talihanın yeğenini ben de görmek istiyoruuuummm ama faceimi kapattım :KK43: açsammiki 2 dakkalığına :KK1: :KK1:

günaydınlar güzeller
haftamız çok güzel olsun inşallah
öğleden sonra dr kontrolüm var inşallah pıtpıtları duyarım hayırlısıyla.

oooo hoşgeldin nerelerdeydin kelamcım?hadi bakalım bu ay güzel haberini alalaım inşallah seninden

clore ne durumdasın tatlım geldimi senin kırmızılar?

inşallah gönlüne göre olur ve bu belirtiler hamilelik belirtisidir canım

asyam günaydın iyiyiz çok şükür.inşallah kuzum ya sağlıkla gelsin bebeğin biranönce.o yöntemi ben kullanmadım ama çok kullanan var sen ovu testi kullanmışmıydın ?

canım benimmmmmmmmmmm hayırlı haberlerini büyük bir heyecanla bekliyorummmmmmmmm :KK16: :KK16: :KK16:

günaydın kızlar
benim bugun moralim birascık bozuk dün misafirim vardı temizlik yaptım ayakta çok durdum belim agrıdı felaket dereccede korktum vala o yüsden bugunde tadım yok:2:

canım benim selam :KK3: yorma kendini taze anniş. ilk üç ay dikkat et kuzuna ve kendine. yat dinlen bacaklarını göğe getir :KK1: ben bi hamiş olsam varyaaaaaaaa hiç iş yapmıcam herşeyi ayağıma beklicem hıh :KK1: :KK1: :KK1: şaka yaa nerdeeeee yine gelicez mecbur işe. ah biz kadınların çektiği :KK1:

kızlarrrrrr napıyonuzzzz.ben yogun şekilde koşturmadayım bir yandan iş bi yandan yeni ev bir yandan yeni yegen telaşı çok yoruldum bu haftaaaaaaaa :KK43: asyam saolasın evet çok tatlı bşi yaaa inşallah darısı bizee..bu arada bugün 24.günüm biliyorsunuz sogan suyundan dolayı 5 gün gecikmeli olarak 9 şubatta hastalanmıştım 9 mart geliyor bakalım neler olacak :)

inşallah canım yaaa valla umut kalmadı artık... ablamın eltisi 6 yıl çocukları olmuyordu kist ameliyatı olmuş..sonra peşiden aşılama yapmış ilkende tutmuş yaaa :S darısı bie inşallah..

ay ne güzel haber, umut doluyo insanın içi böyle haberlerle. inşallah sıra bizdedir artık kızlarrrr : 49: :KK49:

herkese günaydınnnnnnnn.... neşeli mutlu bi gün olsun hepiniz için İNŞALLAHHHH EFSUNUMMM hayırlı haberlerini bekliyoruzzz şekerimmmm....benim kırmızılar gelmedii halaaa bekliyommm ama gelen gidenn yokkk bakalım nolucakkk...inan gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum hiç bu kadar çok istememiştim regl olmayııı :):)

ah kuzum valla sorma ben de öyle diyorum. olalım da önümüze bakalım değil mi ama :KK1: :KK1: :KK1:

inş. geliverir bebişin... tüm yorgunluklar üst üste gelmiş. onların arasında bebişinde seninle olsa süper olur....

bişiy olamamıştır cnım inş.. hamişlik psikolojisi normal... inş. hayırlısıyla alırsın canım bebişini kucağına...

bebiş olma ihtimali yok mu ki...

efsun inş. kontrolde pıt pıtları duyarsın... Allah tüm isteyenlere nasip etsin inş...

benim bu aydan umudum yok gibi. nasip... hayırlısı olsun.

canım benim sen nasılsın? herşey yolundadır inşallahhhhh

ben bir süre böyle kendi kafama göre takılma kararı aldım.çörek otu falan yapcam ateş ölçcem yaz gelince tüp bebek yapmayı düşünüyorum.

asyam bişi dicem sen incir kürü yapsana. bir araştır bak, yumurtaları harekete geçirip sayı artışına ve büyümesine yardımcı oluyor imiş :KK49: ben de düşünüyorum da, o bakımdan bilgi paylaşımında buluniyim dedim :KK1::KK1: bu arada sınava giren ebruydu. ama şu sıralar pek gelmiyor galba. ebruşkomm geri dön geri dönnnnnnn diye şarkı sölüyorum burdan sana bak. duy sesimi :KK1: çeni çeviyoyum :KK16:

inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız kuzunuzu :)

remziyem nasılsın kuşum altta adını gördüm.. keyifler iyi değil mi?

papıssım valla ıdare eder oluruna bıraktım artık bugun hıc sancım yoktu sımdı basladı kor olasıca :KK52: yarın sabah gelır gozumun nuru kırmızılar off off su tup bebege gerek kalmadan dogal yolla olaydı ıyıydı :KK9: normalde yarın hastalanmam lazım benım gogusler acaıp sızlıyor ama suan adet sancım var haber verıyor gelmeden once sakın umutlanma dercesıne sen neler yaptınn ne zaman kıracaz seytanın bacagını acepp:KK8:

papıssım valla ıdare eder oluruna bıraktım artık bugun hıc sancım yoktu sımdı basladı kor olasıca :KK52: yarın sabah gelır gozumun nuru kırmızılar off off su tup bebege gerek kalmadan dogal yolla olaydı ıyıydı :KK9: normalde yarın hastalanmam lazım benım gogusler acaıp sızlıyor ama suan adet sancım var haber verıyor gelmeden once sakın umutlanma dercesıne sen neler yaptınn ne zaman kıracaz seytanın bacagını acepp:KK8:

ay canım benim valla yaaa gelse bizim sıpalar tüpe gerek kalmadan inşallahhhhhhhhhh :KK16: :KK16: ben de önümüzdeki ay aşılama yaptırıcam inşallahhhhhh :KK49: :KK49: bu ay free takılıyoruz 10gün sonra benim bat. bakalım neler bekliyoruz bizi. inşallah senin haberini alırız kuzum ya yarına. ne güzel olurrr :KK16: tatlım ben face imi bir sinirle kapattım ama açarsam hemen eklerim.. twitter kullanıyorum şu ara ordan takip edebilirim eğer varsa senin de

Son düzenleme:
ay canım benim valla yaaa gelse bizim sıpalar tüpe gerek kalmadan inşallahhhhhhhhhh :KK16: :16 : ben de önümüzdeki ay aşılama yaptırıcam inşallahhhhhh :KK49: :KK49: bu ay free takılıyoruz 10gün sonra benim bat. bakalım neler bekliyoruz bizi. inşallah senin haberini alırız kuzum ya yarına. ne güzel olurrr :KK16: tatlım ben face imi bir sinirle kapattım ama açarsam hemen eklerim.. twitter kullanıyorum şu ara ordan takip edebilirim eğer varsa senin de

var sekerım twıtter

X