Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kıslar günaydın kocaman öpüyorum.papi mutlu sona yaklaşmaya az kalmıştır inşallah.ebru canım hiç üzme lütfen kendini rabbim sana inşallah hayırlı evlatlar verecek ama nasip kısmet işte demekki bizimkiler biraz daha mücadele ile olacak.ama hep diyorum rabbim birgün hepimiz için OL diyecek inşalllah.

Allah Allah, yenimi değişmiş. Ben daha önce yaptırmıştım sorun etmemişlerdi. Polikiliniğe falan git olmazsa. İnşallah hayırlısı olsun

günaydın asyam, naber napıyosun? belirtin var mı? hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorummmmm canım

herkese günaydın inşallah hamileyimdir :) canım ağzıma geliyor her ay böyle offff

günaydın canım. bat ne zaman, kaç gün kaldı?

kızlarrr hala olmadımm 4.günüm bugün yarın sabah bende kan vermeye gideceğim..direk gidip gebelik testi yaptırmak istiyorum diyince yapmazlar mıı..randevumu almak gerek illa ya :S

kızlarrr hala olmadımm 4.günüm bugün yarın sabah bende kan vermeye gideceğim..direk gidip gebelik testi yaptırmak istiyorum diyince yapmazlar mıı..randevumu almak gerek illa ya :S

canım bizim burda acilde yapıyorlar ama nevy yaptıramamış. istersen bir git sor. reglinde gecikti yapılır diye düşünüyorummm

hadi bakalım hayırlısı canım.soğan bizi umutlandırmıyorsa inaşşllah hamilesin ya.başka açıklaması yok yani.daha önce soğan içtim gecikme yapmadı demiştin o saman ben sana hayırlı olsun diyorum canım.yerinde olsam işten kaçar direk kana giderdim herhalde

kıs ne oldu?neden alamaklısın gene?şu cuma gününün yüzü suyu hürmetine ya rabbim hayırlısını nasip eyle bizi evlatsız bırakma allahım.amiiiinnnnnn

çok samimi arkadaşım hamileymiş. yani daha yeni düşünüyordu hatta. ya onun için sevindim orası ayrı. ama neden bizim için her şey bu kadar zor

çok samimi arkadaşım hamileymiş. yani daha yeni düşünüyordu hatta. ya onun için sevindim orası ayrı. ama neden bizim için her şey bu kadar zor

valla canım iste kısmet işi rabbim nasip ettiğine ediyo.demekki onun için doğru zaman bu zamanmış.bizim için ise değilmişsen çok kafaya takma bizim içinde o günler çok uzakta değil allah izin verirse.

canımmm hayırlı cumalar inşallah pozitifi görüceksin tatlım dualarım seninle
bu kadar güzel satırlar ancak ya bir annenin yada senin kadar anne olmaya yakışacak bi insanın ağzında dökülür çok içtenn çok hoşş rabbim kabul etsinn. canımm duygulandırdın benidee
Amin cnm benim inşallah bu hayırlı zaman gelmiştir
ebrum inşallah rabbim vericek hepimizee ama zamanı var diyoruzzz dogru galiba kızlarrr....
inşallah cnm benim doğru zamanını bekliyor bende inanıyorum olucak birgün rabbim yardım etsin
Allah ım çocuk hasretiyle sınamasın bizi dualarımız kabul olsun asyam inşallah tutmuştur bu sefer seninledir bebeğin
herkese günaydın inşallah hamileyimdir :) canım ağzıma geliyor her ay böyle offff
inşallah cnm benim Allah ım nşallah ol demiştir
offf kızlar offf

canım napalım bende senin gibiyim inan sevinemiyor bile insan ama olucak allah ımın izniyle sadece sabır ve zaman bitanem

Son düzenleme:
Duândaki devam ve ısrara rağmen lütuf ve ihsan vaktinin gecikmesi,
Üzülmene ve ümidini kesmene sebeb olmasın.
Çünkü duâya icabet;
Senin istediğin vakitte değil,
Allah’ın senin için tercih ettiği zamanda tecelli edecektir.

bat ne demek ki canım benim ?

çok doğru bir söz kuzummmmm

bat ne demek ki canım benim ?

beklenen adet tarihi demek canım. kaç günün kaldı?

inşallahh canım inşaalahh hepimizz bütün istyenlerr :=)
14 şubatta öğrensekte kocişlerimiz süprizz yapsakk
ne güzş bi hediy olur değilmii:=)

Kızlar ben çıkıyorum. İyi bir haftasonu geçirmenizi diliyorum. İnşallah çok güzel haberler alacağımız bir haftaya başlarız pazartesi. Hayırlısı diyorum her zamanki gibi. Hepinizi kocaman öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…