Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hoşgeldin cnm evet taliha soğan suyu içmişti bana hamile gibi geliyor ya inşallah vardır sen napıyorsun kuzum keyfin nasıl ağrın varmı?
bende bu ay soğan suyu yapıyorum 5.gunum inşallah tutunur bebeklerimiz

Canm bende soğan suyu içtiğini tahmin ettiğim için sordum.inşallah meleği onunladır gönülden istiyorum fakat soğan suyu bazen gecikme yapabiliyor.tabii herzaman yapacak diye bişi yok ama çok fazla umut bağlamasın diye diyorum sonra çok üzülür.ben soğan suyu içtiğimde 4 gün gecikmişti başka arkadaşlarımda var böyle olan.ama inşallah taliha nınki meleği yüzündendir.
canım bende ağrılar devam ediyo dün gece çok kötüydüm döndükçe bıçak battı sanki kasıklarıma ama çok şükür gündüz biraz daha iyiyim.ne kadar böyle devam eder bilmiyorum canım.seninde içtiğin soğan suyu şifa olur inşallah da bebeğin gelir hayırlısıyla.çok bekledik canım ya inşallah hep beraber mutlu sona erişecez burada kan değerlerimizi doğumumuzu falan konuşcaz.

soğan suyu benim regli 10 gün geciktirmişti :26: inşallahhhh talişinki bebiştendir. gerçi o daha evvelde içmişti sanırım o zaman yaşamamıştı gecikme ama. bakalım yarın öğrenicez inşallah neticeyi hayırlısıyla

batmalar iyiye işaret kuzummmmm inşallah geldi meleğin

inşallah canım.seninde yaklaştı artık bir belirtin varmı?birde kaç tane yumurtan varken iğne vuruldun canım sen?iğneden sonra sancıların olması lasım oldumu?o günleri saten değerlendirmişsindir.inşallah senin benim bütün arkadaşların melekleri en kısa zamanda gelir.

canım 3 tane yumurtam istenilen boyuttayken 26 ocakta çatlatma iğnesi yapıldı 27, 28,29 da kasık ağrılarım ve batmalarım çok oldu evet sancılar da oldu. ama sonra geçti. baya iyi değirlendirdik ama bilmiyorum olmadı heralde hiç bir belirtim yok 10 şubatta test yapıcam. öyle işte fıstık inşallah çok beklemeyiz dediğin gibi...

süperrrr, sağol kuzucummmm.... en kısa zamanda deneyeceğim ben poaçaların içinde peyniri çok sevmiyorum bir kısmını zeytinli, bir kısmını patatesli yaparım artık
rica ederim bidenemmmm çk lezzetli oluyor unu sen ayarla az geliyor burdaki ölçü afiyet bal şeker olsun datlummmm

bende içmiştim 2 ay önce gecikme yapmadı hatta kistte olmadı inşallah talihanın bebektendir Allah ım gulduru yuzunu

cnm normalmiş ağrının olması inşallah bebeğin seninledir kuzum evet çok bekledik önce sana versin rabbim sonrada bizlere

canım ya daha rahme bile yeni yerleşen bebeğin ne belirtisi olacak açıkcası ben belirtiye inanmıyorum.yani öyle aylar geçirdimki kasıklarım ağrıdı göğüslerim şişti başım döndü ama çok sağolsunlar kırmızılarımda geldi.eğer gelmeseydiler hamilelik belirtisi diyecektim.düşünsene malum ilişkiden 3-6 gün arası rahime yerleşiyormuş yani allah bana kısmet ettiyse daha rahime yerleşme savaşı veriyo.eğer sonucum pozitif olursa o sancılar tutunmaya çeliştiği içinmiş falan dicem ama negatif olursa ne dicem.BENDE AMMADA UZATTIM
neyse canım kısasası bence belirti diye bişi yok takiiiiiiii günümüz geçene kadar inşallah.

evet tatlım aynen bende her ay belirti aradım durdum. e belirti olunca da olmadı olmayınca da. bilemedim. bekleyip görücez artık. gerçekten hakkımızda hayırlısı. inşallah pozitifleri görürüz

evet tatlım aynen bende her ay belirti aradım durdum. e belirti olunca da olmadı olmayınca da. bilemedim. bekleyip görücez artık. gerçekten hakkımızda hayırlısı. inşallah pozitifleri görürüz

inşallah canım.sen ne zaman test yapcaksın?benim birsürü testim vardı 15-20 tane yapa yapa bir baktımki sadece 1 tane kalmış.malum 10 gün kala test yaparsam her ay test mi kalır sen 11 inde pazartesi falan yapabilirsin ama sen dayanamazsın hafta sonu yaparsın

inşallah o kopkoyu çift çizgiyi görürsün cnm benim

canım 15.günüm 10 şubat oluyor, pazar günü. o gün yapıcam testi. benim de elimde acayip bol miktarda test var yap yap bitiremedim düşün ama kararlıyım 10 şubata kadar test mest yok

Allahım inşallah hepimize yardım etsin, dualarımızı kabul etsin, bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Amin

Asyam sen 14 şubatta test yapıcaksın dimi. ben eğer 10unda hamile olduğumu öğrenirsemmmmm (inşallah) dileklerimden bahsetmiştim size, eşime 14üne kadar sölemicem diye benim elimi ayağımı dilimi tutun söylemiyim :26: O 4 günü, hayatımın en büyük süprizini hazırlamakla geçiricem. Ama hamile değilsem, 14 şubatta kocama domatesli fesleğenli makarna yapıp, bir romantik komedi filmi alıcam. İki sonuca da hazırlıklıyım canlar. Yeter ki Rabbim hayırlısını versin. Hepimiz için...

hayırlısı ile hayatının en büyük süprizini hazırlayarak geçirirsin canım.domatesli fesleğenli makarnayıda başka zaman yaparsın kocacığına tamam canım biz seni tutarızda sen nasıl olacakta evde normalmiş gibi davranacaksın ben bilemiyorum.malum ben sürekli pis pis gülerim aptal gibi olurum heralde canım ben dayanabilirsem 13 şubat gibi yapmayı düşünüyorum pozitif çıkarsa ki ne bilim umutlanmak istemiyorum o saman eşime söylemicem ve ertesi gün eşimide alıp kan testine gidicem:)

Amin allah razı olsun çok teşekkür ederiz Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin

gunaydın cnm nasılsın

Allah sızlerden razı olsun canım ne demek bende cok sıkıntı cektım cok ıstedım ne hıssettıgınızı azda olsa anlayabılıyorum ınsallah bı faydası olurda sizlerede hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlar nasip olur.

kızlarrrr yaaa ne bileyim ben sogan suyunu daha öncede içtim böyle olmamıştı :) birde benim adetlerim şaşmaz kii okadar ilaç kullandım onlar bile etki etmedi..bu ilk yaaa 4şubatta kesin olmama gerekti ama olmadım..normalde 30 günde oluyorum ama hadi 2 gün sarksın dedim 4 ocak da oldum 4 şubatı bekledim geçince şaşırdım hiç geçmezdi çünkü sabah yapıcam testi hadi hayırlısı bakalım

kızlar hamile listesine beni de ekleyinnn:)) rabbim isteyen herkese versinn

talihacım haber ver muhakkak:)inşallahhhh

evet öyle bir durumda ben de pis pis sırıtırım galiba neyse bakacauk. böyle bir süpriz için her şeye değer. keşke yapabilsem. yapamazsam da canım sagolsun ne yapayım valla kızlar inanın elimden geleni yaptım içim rahat, Allah nasip ederse olmuştur, ol demediyse hiç birşeyin faydası yok. Az biraz teveekül içinde olmak istiyorum...

Kızlar negatif çıktı

canım sıkma canını diyicem ama sıkıcaksın biliyorum. ya sen bi ara aşılatacaktın? neden vazgeçtin. benim sonuç negatif olursa, doktora sölemeyi düşünüyorum beni bu ay aşılarmısın diye ne bileyim, içimden bir his aşılamada tutacak diyor. hakkımızda hayırlısı olsun tatlım, inşallah daha çok beklemeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…