Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

taliha üzülme canm. daha erken... daha 2 gün geçmiş, belki geç çıkacaktır tahlilde... inş. bundan 4-5 gün sonra müjdeli haberi verirsin...

gunaydın kk nın guzel kızçeleri nasılsınız :KK49:

dün ağrım çok vardı sanki bıçak saplarmış gibi dedim herhalde çatlıyor yumurtam :KK16:
boş geçirmek istemedim sabah 6 da duş almak çok zordu sabah namazımıda kıldım dua ettim herbirimize Allah ım kabul eder inşallah..

taliham bebem bekle bakalım bir kaç gun daha belkide vardırda çıkmamıştır Allah ım gönlüne göre versin tatlım beklemek çok zor gerçekten ama yapacak birşey yok :KK4:
rabbim hepimizin göbişlerini doldursun inşallah :emir_bebek::KK16:

canlarımm yaaa hayırlısı napalım haftasonuna kadar beklicem bide ozaman yapıcam..hiç olacakmışım gibi hissetmiyorum belkide erken yaninebileyim..sabah 6buçukda uyandım çişim gelmişken yapayım dedim ama sonuç ortada :KK70: üzülmüyorum merak etmeyin alışkınım bu durumaa..ama eşime çok zor söyledimm orası ayrı :KK70: msj atmış sabah bana..tek çizgiye talıkma sakın diyee üzüldüm sandı galibaa..üzüldüm elbet beklentim o değildi ama alışkın oldugumdan o görüntüye takılmadım :KK70: fotoları ekleyimde tek çizgi görün :KK70:

Eklentiler

• $DSC00724.jpg
    $DSC00724.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 102
  • $DSC00725.jpg
    $DSC00725.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 24
  • $DSC00726.jpg
    $DSC00726.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 43
canlarımm yaaa hayırlısı napalım haftasonuna kadar beklicem bide ozaman yapıcam..hiç olacakmışım gibi hissetmiyorum belkide erken yaninebileyim..sabah 6buçukda uyandım çişim gelmişken yapayım dedim ama sonuç ortada :KK70: üzülmüyorum merak etmeyin alışkınım bu durumaa..ama eşime çok zor söyledimm orası ayrı :KK70: msj atmış sabah bana..tek çizgiye talıkma sakın diyee üzüldüm sandı galibaa..üzüldüm elbet beklentim o değildi ama alışkın oldugumdan o görüntüye takılmadım :KK70: fotoları ekleyimde tek çizgi görün :KK70:

Ah canım benim yaa, ben de çok alışkınım bu sahneye. kırasım geliyor testi kıramıyorum atıyorum tekrar alıp bakıyorum sonra tekrar fırlatıyorum. inşallah kopkoyu 2 kırmızı çızık göreceğimiz günler yakındır. Twitterda bir yazıyı görmüştüm çok beğenmştim, paylaşayım hemen: "Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. bu, evrenin sen bakarken soyunamıyorum deme şeklidir.." Nasıl unuturuz, nasıl düşünmeyiz bilemiyorum ama gerçek şu ki Stres tüm kötülüklerin anası. Ne diyim, her cümlemiz hayırlısı ne ise o olsunla bitiyor.. İnşallah en hayırlı zamanda çok bekletmeden sağlıkla gelsin bizimde yavrularımız...

Ah canım benim yaa, ben de çok alışkınım bu sahneye. kırasım geliyor testi kıramıyorum atıyorum tekrar alıp bakıyorum sonra tekrar fırlatıyorum. inşallah kopkoyu 2 kırmızı çızık göreceğimiz günler yakındır. Twitterda bir yazıyı görmüştüm çok beğenmştim, paylaşayım hemen: "Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. bu, evrenin sen bakarken soyunamıyorum deme şeklidir.." Nasıl unuturuz, nasıl düşünmeyiz bilemiyorum ama gerçek şu ki Stres tüm kötülüklerin anası. Ne diyim, her cümlemiz hayırlısı ne ise o olsunla bitiyor.. İnşallah en hayırlı zamanda çok bekletmeden sağlıkla gelsin bizimde yavrularımız...

aynen canım benim yaaa :KK70: napcamı şaşırdım valla ama heycandan nasıl ellerim titredi sabah varyaa :KK70: bakalım haftasonuan kadar bekleyelim umutluyum ben çünkü ilk defa günüm geçiyorr hayırlısı bakalım:KK76:

canım benim stres yapma inşallah vardır ve bebeğin seninledir :KK49:

merhaba kızlar çok uzun bir süredir girmiyorum siteye isteyerek belki burdan uzaklaşırsam kafama daha az takarım dedim ama yine olmadı :KK43: görüyorumki sizlerde de benim gibi değişiklik olmamış hakkımızda hayırlısı diyorum bu arada ben ve eşim geçen ay sperm testi ve hormon testlerimizi yaptırdım eşim için sınırda ama iyi dedi benim sonuçlarda temiz çıktı çok şükür bide ilaçsız yumurtlama takibi yapalım dedi bir gün arayla kontrle gittim ama bende bu ay sadece 1 yumurta oluştu oda ne yazıkki öylecede kaldı dr.dediğine göre bu ayki adetimin 3.günü bekliyo hap verecekmiş ne olduğunu tam bilmiyorum bilginiz varmı canlar birde bilmiyoıruym biliyomusunuz ama bi şey öğrendim ben bilmiyodum adet olduktan sonra 12-14-16 günler yumurtlama günü değilmiş eğer 30 günde bir adet olyuosanız son adet tarinden geriye saymamız gerekiyomuş :KK43: belki bilmeyen arkadaşlar vardır benim hep çalışmalar yanlız zamanda olmuş yani inşş faydası olur

merhaba kızlar çok uzun bir süredir girmiyorum siteye isteyerek belki burdan uzaklaşırsam kafama daha az takarım dedim ama yine olmadı :KK43: görüyorumki sizlerde de benim gibi değişiklik olmamış hakkımızda hayırlısı diyorum bu arada ben ve eşim geçen ay sperm testi ve hormon testlerimizi yaptırdım eşim için sınırda ama iyi dedi benim sonuçlarda temiz çıktı çok şükür bide ilaçsız yumurtlama takibi yapalım dedi bir gün arayla kontrle gittim ama bende bu ay sadece 1 yumurta oluştu oda ne yazıkki öylecede kaldı dr.dediğine göre bu ayki adetimin 3.günü bekliyo hap verecekmiş ne olduğunu tam bilmiyorum bilginiz varmı canlar birde bilmiyoıruym biliyomusunuz ama bi şey öğrendim ben bilmiyodum adet olduktan sonra 12-14-16 günler yumurtlama günü değilmiş eğer 30 günde bir adet olyuosanız son adet tarinden geriye saymamız gerekiyomuş :KK43: belki bilmeyen arkadaşlar vardır benim hep çalışmalar yanlız zamanda olmuş yani inşş faydası olur

Hoşgeldin sevalcim. olmuyınca olmuyor valla, düşünsekte düşünmesekte zatlasakta patlasakta. hepimiz aynı durumdayız dediğin gibi. ben bildiğim kadarıyla yardımcı olayım sana. doktorun yumurtladığını gördüğü için (muhtemelen hormon sonucun neticesinde) 1 ay ilaçsız deneme ve gözlemleme kararı vermiş. 1 yumurta olmuş ama büyümedi mi ? o kısmına anlamadım ben. şimdi zaten ilaçsız tedavisiz 3 4 yumurta olmuyormuş birçok kadında. biliyorsun yaşta ilerledikçe giderek rezervlerimiz azalıyor. Doktorun sana vereceği ilaç Klomen Serophane tarzı bir yumurta geliştiricidid. Adetin 3. günü çağırmasının sebebi, rahim temizmi, kist vs varmı diye bakılıyor uygun bulunursa 5. gün hapa başlatıyor ve 5 gün kullandırıyor. ardından seni bir kaç defa daha çağırıyor. Yumartaların büyümüşmü, kaç adet ve boyutları neler diye bakıyor. Uygun boyuta geldiklerinde ise ilişke zamanı öneriyor. (ya da çatlatma iğnesi yapıyor ve 24-36 saat sonrası ilişki öneriyor- yumurtalar kendiliğinden çatlamazsa diye) evet yumurtlama günleri kişinin adet siklusuna göre değişir. Aslında en güzeli, adet bittikten sonra bir 2 günde bir ilişki. Ama zatan sen şu aşamada takibe başlamışsın dolayısya doktorun ne zaman ilişki olması gerektiğini de söyleyecek. İnşallah tez zamanda kavuşursun yavruna...

h.bulduk canım Allah razı olsun bilgilerin için evet benim yumurtam 1 tane büyüdü 20.gün ama öyle kaldı dedi doktor çatlamadı bakalım yaa benim bide kafam karışık 2 gün gecikmeli adet oldum 2 ocaktı 4 şubatta pembe akıntım geldi ama benim bir kaç aydır böyle oluyo sonra bir kaç gün sürüyo sonra 1 gün normal adet oluyo yarın gitmek istiyorıum çünkü pembe gelmeye başladı ama tam anlamıyla adette olmuyorum kafamakarıştı ne yapacağımı bilmiyorum benim adetim 3 güb sürmüyo pembe akıntılar yüzünden:KK43:

h.bulduk canım Allah razı olsun bilgilerin için evet benim yumurtam 1 tane büyüdü 20.gün ama öyle kaldı dedi doktor çatlamadı bakalım yaa benim bide kafam karışık 2 gün gecikmeli adet oldum 2 ocaktı 4 şubatta pembe akıntım geldi ama benim bir kaç aydır böyle oluyo sonra bir kaç gün sürüyo sonra 1 gün normal adet oluyo yarın gitmek istiyorıum çünkü pembe gelmeye başladı ama tam anlamıyla adette olmuyorum kafamakarıştı ne yapacağımı bilmiyorum benim adetim 3 güb sürmüyo pembe akıntılar yüzünden:KK43:

anladım canım. hayırlısı olsun git bakalım bir. inşallah ilaçla güzel gelişir yumurtaların. haberlerini bekliyoruzzz

sabah yazmıştım kimse cevap vermedi :2::2::2:

ama ben cevap vermiştim :26: öyle hatırlıyorum :26: vermemişmiyim :26: hatta ağrım var sabah ilişki oldu demiştin :26:

X