Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

metformini günde 2 kere alıyorum doktor önce aç karnına dedi ama fena bulantı yaptı sonra tok karnına almaya başladım ara ara yapıodu üstüne bu ay prolaktini düşürmek için parlodel e başladık onunda gece yatmadan alıyorum .bazen gece uyanıyorum çok fena yapıo bazen sabah kalkınca bulantım hala devam edio . bunlar tüm ay böle devam ediyoruz üstüne bide adetin 5. günü klomen aldım o ara daha da kotuydum klomen bitince rahat edemedim diğerlerinin etkiside hiç bitmedi:KK43: walla ecza dolabı gibi oldu midem :KK37: artık herşey normale dönse ve gelse bebişlerimiz di mi ama .....

ooo metformini 6 ay içtim ama çmrümden ömür gitti psikolojimi bozmuştu o ilaç benim yaaa yemeklere küsmüştüm resmen yaa çok kötü yaptı beni o :KK43: sen ne için içiyorsun onu..adetlerin düzensiz mi senin

kızlar yaaa benim son günlerim :KK43: bugün 29.günüm yarın 30.günüm yarın patlak vermezsem iyi midem çok bulanıyor ama belim ağrıyor kasıklarım hafif ama memişlerde hiç ağrı yok yaaa :KK43: olmadı gene galibaa..

Asyam için 7 tane daha Ayetel Kürsi okudum. Şu sıralarda aşılama da olması lazım. Allahım onlara yardım etsin, yuvalarını şenlendirecek, sağlıklı, sıhatli, hayırlı, tatlı mı tatlı bir evlat nasip etsin inşallah.

kızlar yaaa benim son günlerim :KK43: bugün 29.günüm yarın 30.günüm yarın patlak vermezsem iyi midem çok bulanıyor ama belim ağrıyor kasıklarım hafif ama memişlerde hiç ağrı yok yaaa :KK43: olmadı gene galibaa..

canım benim kıyamam sana ben beklemek çok zor biliyorum inşallah bu ay meleğin,bebeğin,kuzun ,yavrun seninledir Allah ım görüyor merak etme bitanem edilen duaları boş çevirmez bak bir söz var
Kendisinden bile yüz çevirenin rızkını kesmeyen ALLAH;
Kendisine yönelene neler yapmaz ki...

ne güzel dimi...inşallah bebem en kıza zamanda anne oluruz eğer olursanda üzülme nolur vardır elbet yaradanımın bildiği dua ve sabırla bekliycez öpüyorum çok seni :KK54:

Asyam için 7 tane daha Ayetel Kürsi okudum. Şu sıralarda aşılama da olması lazım. Allahım onlara yardım etsin, yuvalarını şenlendirecek, sağlıklı, sıhatli, hayırlı, tatlı mı tatlı bir evlat nasip etsin inşallah.

Allah ım yardım etsin asyama bol bol dua edelim arkadaşlar

Allahım! Ben elimden geleni yaptım. Elimden gelmeyenler için ellerimi sana açtım
cümlemize yardım eyle...

günaydın dostlar..

asyacımm ıns hersey gönlünce olur..rabbımın hıkmetı okadar büyükki emınım cenneti senin ve diğer arkadaşlarımın ayaklarının altına verecektir...

kızlar bende hazırlık falan yok cantalar hazırlandı bıttı.. beklıyoruz öyle..bı tek memleketten kayın valdem gelecek evımı temızlemeye baskada hazırlık yok..

bılıyosunuz annemde kalıyodum 3-4 aydır evıme gıdemıyordum..eşimin bugun son iş günü..10 gün ara tatili var bu yüzden evime geçicez... çok mutluyum okadar özledim ki yuvamı...:KK16:

günaydın dostlar..

asyacımm ıns hersey gönlünce olur..rabbımın hıkmetı okadar büyükki emınım cenneti senin ve diğer arkadaşlarımın ayaklarının altına verecektir...

kızlar bende hazırlık falan yok cantalar hazırlandı bıttı.. beklıyoruz öyle..bı tek memleketten kayın valdem gelecek evımı temızlemeye baskada hazırlık yok..

bılıyosunuz annemde kalıyodum 3-4 aydır evıme gıdemıyordum..eşimin bugun son iş günü..10 gün ara tatili var bu yüzden evime geçicez... çok mutluyum okadar özledim ki yuvamı...:KK16:

günaydın kuzummmm çook sevindim Allah ım ağız tadıyla oğluşunuzla sağlıklı sıhhatli oturmayı nasip etsin insanın evi gibisi yok gerçekten o ev birde inşallah bebek kokusuyla dahada huzur bulacak eminim rabbim yardımcın olsun bitanem :KK16:

ooo metformini 6 ay içtim ama çmrümden ömür gitti psikolojimi bozmuştu o ilaç benim yaaa yemeklere küsmüştüm resmen yaa çok kötü yaptı beni o :KK43: sen ne için içiyorsun onu..adetlerin düzensiz mi senin

canım ben pko hastasıyım , ve de prolaktinim üksek bu nedenle adetlerim düzensiz . 2 sene doğum kontrol hapı kullandım onu bırakınca adetlerim hep düzensiz hormon değerlerimde iyi değildi yaklaşık 9-10 ay inat ettim tekrar doğum kontrol hapına donmemek için ama cocuk olayı içinde net değildi kaamda bişiler sonra baktım boyle olmuo , cocuk için karar verdik ve hem tedavimi hem doktorumu değiştirerek bu ilaçları kullanmaya ve bu ay ilk denemmizi yaptık , bakalım umaraım bu denemeler çok sürmez ....

günaydın kuzummmm çook sevindim Allah ım ağız tadıyla oğluşunuzla sağlıklı sıhhatli oturmayı nasip etsin insanın evi gibisi yok gerçekten o ev birde inşallah bebek kokusuyla dahada huzur bulacak eminim rabbim yardımcın olsun bitanem :KK16:

aminn kuzum... rabbim isteyen herkesin evini bebek sesiyle neşelendirsin..amin..

canım benim kıyamam sana ben beklemek çok zor biliyorum inşallah bu ay meleğin,bebeğin,kuzun ,yavrun seninledir Allah ım görüyor merak etme bitanem edilen duaları boş çevirmez bak bir söz var
Kendisinden bile yüz çevirenin rızkını kesmeyen ALLAH;
Kendisine yönelene neler yapmaz ki...

ne güzel dimi...inşallah bebem en kıza zamanda anne oluruz eğer olursanda üzülme nolur vardır elbet yaradanımın bildiği dua ve sabırla bekliycez öpüyorum çok seni :KK54:

canım ben pko hastasıyım , ve de prolaktinim üksek bu nedenle adetlerim düzensiz . 2 sene doğum kontrol hapı kullandım onu bırakınca adetlerim hep düzensiz hormon değerlerimde iyi değildi yaklaşık 9-10 ay inat ettim tekrar doğum kontrol hapına donmemek için ama cocuk olayı içinde net değildi kaamda bişiler sonra baktım boyle olmuo , cocuk için karar verdik ve hem tedavimi hem doktorumu değiştirerek bu ilaçları kullanmaya ve bu ay ilk denemmizi yaptık , bakalım umaraım bu denemeler çok sürmez ....

ebrummmm inşallah yaaa ama ümidim yok belim ve kasıklarım harekete başladı..olamdıgı belli zaten gögüslerimde tık yok :)rabbim ne istediyse o olurrrr....

chemist anladım bende 6 ay boyunca içtim ama benim adetlerim düzenliydi zaten yanlış tedavi oldu benimkisi :KK43: 6 ay işkence çektim...başka doktora gittim bana bırak dedi senin adetlerin düzenli onu adeti düzenli olmayanlara veriyoruz dedi bende canıma minnet bıraktım valla eylülden beri içmiyorum :)

cnm sat ına göre 18+3 haftalıksın doğru olan bu... alttaki imzada 19 görünmesi şu yuzzden: 18+0 ila 18+6 arası 19. haftayı ifade ediyor..bu yuzden 19 görünuyor... usg farklı olması bebegın gelısımıyle alakalı sat ına göre 18 haftalık görünmesi gereken bebek 19 yada 20 haftalık görünüyorsa gelişimi bir iki hafta önde gidiyor demektır kı bu da guzel birşey.. umarım yardımcı olmusumdur...

bu arada papılım gözun aydın bıtanem cok sevındım yumoşların için..hakkında hayırlısı...

asyacım aşılaman hayırlı olsun inş tez zamanda guzel haberlerını duyarız...

ebrum umarım hastalıgı atlatmıssındır..kuzum zeytınlı poğacalarını gördum facede..ellerıne saglık...sen nekadar hamarat bi hatusun öyle...

saol canım yaaa allah razı olsun valla böyle bi muallakta kalmıştım çok saol gerçekten

Kizlar ben geldim telefondan giriyorum.allahin izni ile asilamam agrisiz sancisiz bitti.eve geldim yatiyorum size haber vermek için girdim.bi baktimki benim icin dua etmissiniz duygulandim agladim.rabbim hepinizin gonlune gore versin insallah.neyse kizlar gittim esim sperm verdi 2 saat sonra gelin dediler gittik beni hazirladilar soguk bi odaya goturduler Uzandim gozumu kapattim bebeklerimin oldugunu hayal ettim sonra burdaki arkadaslarim icin dua ettim. doktor geldi isleme basladi bende gordum bole yuzuyodu o spermcikler herkez elinden geleni yapti allah razi olsun hepsinden.olursa rabbim ol demistir olmazsa daha vakti var demektir.sagdaki yunurtalarim catlamis ama soldakiler catlamamis o yuzden yarin oburgu iliski dedi belki onlar tutar dedi.bugun iliski yasak.simdik sancilarim var hafif hafif hepinizi seviyorum ve opuyorum bende birazcik uyuyayim

günaydın dostlar..

ay canım benim çok sevindim evine geri dönecek olmana :KK16: hadi bakalım şimdi bebişi bekleme sırası.. sağlıkla gelsin kuzucuk :KK55: herşeyin hazır olması da süperrrrrrrrrrrrrrr heyecan yapıyorum çok yaa senin için :nazar: :KK19:

Kizlar ben geldim telefondan giriyorum.allahin izni ile asilamam agrisiz sancisiz bitti.eve geldim yatiyorum size haber vermek için girdim.bi baktimki benim icin dua etmissiniz duygulandim agladim.rabbim hepinizin gonlune gore versin insallah.neyse kizlar gittim esim sperm verdi 2 saat sonra gelin dediler gittik beni hazirladilar soguk bi odaya goturduler Uzandim gozumu kapattim bebeklerimin oldugunu hayal ettim sonra burdaki arkadaslarim icin dua ettim. doktor geldi isleme basladi bende gordum bole yuzuyodu o spermcikler herkez elinden geleni yapti allah razi olsun hepsinden.olursa rabbim ol demistir olmazsa daha vakti var demektir.sagdaki yunurtalarim catlamis ama soldakiler catlamamis o yuzden yarin oburgu iliski dedi belki onlar tutar dedi.bugun iliski yasak.simdik sancilarim var hafif hafif hepinizi seviyorum ve opuyorum bende birazcik uyuyayim

bitanemmmmmm ay ay ay hoşgeldin bize haber verdiğin için çoooook teşekkürler.. çok sevindim ağrısız olmasına. ama tabii çalışmalara devam edin :KK55: ay hadi bakalım hayırlısıyla inşallahhh bebişkoooo geliyorrrrrrrr :nazar: :KK55: :KK8: :KK54:

kizlar ben geldim telefondan giriyorum.allahin izni ile asilamam agrisiz sancisiz bitti.eve geldim yatiyorum size haber vermek için girdim.bi baktimki benim icin dua etmissiniz duygulandim agladim.rabbim hepinizin gonlune gore versin insallah.neyse kizlar gittim esim sperm verdi 2 saat sonra gelin dediler gittik beni hazirladilar soguk bi odaya goturduler uzandim gozumu kapattim bebeklerimin oldugunu hayal ettim sonra burdaki arkadaslarim icin dua ettim. Doktor geldi isleme basladi bende gordum bole yuzuyodu o spermcikler herkez elinden geleni yapti allah razi olsun hepsinden.olursa rabbim ol demistir olmazsa daha vakti var demektir.sagdaki yunurtalarim catlamis ama soldakiler catlamamis o yuzden yarin oburgu iliski dedi belki onlar tutar dedi.bugun iliski yasak.simdik sancilarim var hafif hafif hepinizi seviyorum ve opuyorum bende birazcik uyuyayim

asyammm hadi hayırlısı rabbim inş.bu ayy seni kavuşturacak bebişine canım yaaa....benimde yarın bat günüm olucam gibi hayırlısı bakalımm hadi sen dinlenn :d

canım hoş geldin kuzummmm iyi olmana sevindim inşallah sıkı sıkı tutunur sana bebeğin Allah ım yardımcın olsun bitanem sen dinlen arada yazarsın yine öpüyorum çok :KK16:

ebrummmm inşallah yaaa ama ümidim yok belim ve kasıklarım harekete başladı..olamdıgı belli zaten gögüslerimde tık yok :)rabbim ne istediyse o olurrrr....

chemist anladım bende 6 ay boyunca içtim ama benim adetlerim düzenliydi zaten yanlış tedavi oldu benimkisi :KK43: 6 ay işkence çektim...başka doktora gittim bana bırak dedi senin adetlerin düzenli onu adeti düzenli olmayanlara veriyoruz dedi bende canıma minnet bıraktım valla eylülden beri içmiyorum :)

hayırlısı olsun bitanem bekleyip görücez artık sıkma canını :KK16:

hayırlısı canım artık bundan sonrası tevekkül .... inşaallah çok güzel haberler alıcaz :KK16:

Son düzenleme:

canım benim yaa allah gönlüne göre herşeyin hayırlısını versin inşallah yavrunu kucağına alırsın en kısa zamanda

X