Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kizlar ben geldim telefondan giriyorum.allahin izni ile asilamam agrisiz sancisiz bitti.eve geldim yatiyorum size haber vermek için girdim.bi baktimki benim icin dua etmissiniz duygulandim agladim.rabbim hepinizin gonlune gore versin insallah.neyse kizlar gittim esim sperm verdi 2 saat sonra gelin dediler gittik beni hazirladilar soguk bi odaya goturduler Uzandim gozumu kapattim bebeklerimin oldugunu hayal ettim sonra burdaki arkadaslarim icin dua ettim. doktor geldi isleme basladi bende gordum bole yuzuyodu o spermcikler herkez elinden geleni yapti allah razi olsun hepsinden.olursa rabbim ol demistir olmazsa daha vakti var demektir.sagdaki yunurtalarim catlamis ama soldakiler catlamamis o yuzden yarin oburgu iliski dedi belki onlar tutar dedi.bugun iliski yasak.simdik sancilarim var hafif hafif hepinizi seviyorum ve opuyorum bende birazcik uyuyayim

canım ağrın olmamasına çok sevindim RAbbim bu ay bebeğine kavuştursun inşallah .güzel güzel dinlen şimdi

canlarım ben çıkıyorum haftaya internetim pek olmaz ama arada fırsat oldukça yazarım güzel bir hafta olsun güzel haberler alalım inşallah
hepinizi çok öpüyorum

Kizlar ben geldim telefondan giriyorum.allahin izni ile asilamam agrisiz sancisiz bitti.eve geldim yatiyorum size haber vermek için girdim.bi baktimki benim icin dua etmissiniz duygulandim agladim.rabbim hepinizin gonlune gore versin insallah.neyse kizlar gittim esim sperm verdi 2 saat sonra gelin dediler gittik beni hazirladilar soguk bi odaya goturduler Uzandim gozumu kapattim bebeklerimin oldugunu hayal ettim sonra burdaki arkadaslarim icin dua ettim. doktor geldi isleme basladi bende gordum bole yuzuyodu o spermcikler herkez elinden geleni yapti allah razi olsun hepsinden.olursa rabbim ol demistir olmazsa daha vakti var demektir.sagdaki yunurtalarim catlamis ama soldakiler catlamamis o yuzden yarin oburgu iliski dedi belki onlar tutar dedi.bugun iliski yasak.simdik sancilarim var hafif hafif hepinizi seviyorum ve opuyorum bende birazcik uyuyayim
ayy hadi hayırlısı cnm..ebru bugun çok güzel bi söz paylaşmıştı..allahım ben elımden gelenı yaptım,elımden gelmeyen için sana el açtım diye... gercekten öyle sen elinden geleni yaptın gerisi rabbıme kaldı..
ay canım benim çok sevindim evine geri dönecek olmana :KK16: hadi bakalım şimdi bebişi bekleme sırası.. sağlıkla gelsin kuzucuk :KK55: herşeyin hazır olması da süperrrrrrrrrrrrrrr heyecan yapıyorum çok yaa senin için :nazar: :KK19:

bitanemmmmmm ay ay ay hoşgeldin bize haber verdiğin için çoooook teşekkürler.. çok sevindim ağrısız olmasına. ama tabii çalışmalara devam edin :KK55: ay hadi bakalım hayırlısıyla inşallahhh bebişkoooo geliyorrrrrrrr :nazar: :KK55: :KK8: :KK54:

çok sagol cnm benim..nekadar anne baban da olsa yıne de evim evim güzel evim yani:KK34:

ayy hadi hayırlısı cnm..ebru bugun çok güzel bi söz paylaşmıştı..allahım ben elımden gelenı yaptım,elımden gelmeyen için sana el açtım diye... gercekten öyle sen elinden geleni yaptın gerisi rabbıme kaldı..

çok sagol cnm benim..nekadar anne baban da olsa yıne de evim evim güzel evim yani:KK34:

evet canım ya aynen öyle valla.. evlerimiz hep huzurlu olsun, ağız tadımız hiç bozulmasın inşallah :KK16:

Akşam üzeri küçük kızının odasından mırıltılar geldiğini duyan anne, kulağını iyice kapıya dayar.
Henüz sadece bazı harfleri bilen 5 yaşındaki kızının ağzından anlamsız ancak içten, tuhaf fakat ısrarla söylenen sesler duyar. İçeri girip baktığında, kızının bildiği harfleri ardı ardına ve düzensiz biçimde saygıyla tekrar ettiğini fark eder.

Aynı sırada ellerini açıp gözlerini kapatmış olan kızı, annesinin sessiz adımlarını fark etmez. Anlaşılan o ki kızı uykuya dalmadan önce dua ediyordur..

Çocuğunun saçlarını nazikçe okşayarak sorar annesi:

"Kızım sen bu duayı nereden öğrendin ?"

Küçük kız, kendinden emin bir eda ile cevap verir:

“Bu duayı ben buldum!"

"Nasıl yani?" diye sorar annesi tekrar.. Kız:

"Bu gece tam olarak ne isteyeceğimi bilemiyorum.. Şimdi ben sadece harfleri söylüyorum,Allahü Teala onları benim için sıraya dizecek... Çünkü benim ne isteyeceğimi o zaten biliyor...

Akşam üzeri küçük kızının odasından mırıltılar geldiğini duyan anne, kulağını iyice kapıya dayar.
Henüz sadece bazı harfleri bilen 5 yaşındaki kızının ağzından anlamsız ancak içten, tuhaf fakat ısrarla söylenen sesler duyar. İçeri girip baktığında, kızının bildiği harfleri ardı ardına ve düzensiz biçimde saygıyla tekrar ettiğini fark eder.

Aynı sırada ellerini açıp gözlerini kapatmış olan kızı, annesinin sessiz adımlarını fark etmez. Anlaşılan o ki kızı uykuya dalmadan önce dua ediyordur..

Çocuğunun saçlarını nazikçe okşayarak sorar annesi:

"Kızım sen bu duayı nereden öğrendin ?"

Küçük kız, kendinden emin bir eda ile cevap verir:

“Bu duayı ben buldum!"

"Nasıl yani?" diye sorar annesi tekrar.. Kız:

"Bu gece tam olarak ne isteyeceğimi bilemiyorum.. Şimdi ben sadece harfleri söylüyorum,Allahü Teala onları benim için sıraya dizecek... Çünkü benim ne isteyeceğimi o zaten biliyor...

ay tüylerim diken diken oldu, ne güzel yazıymış kuzum bu, çok hoşuma gitti :KK19:

Ben de çıkıyorum şekerler, ballar, kaymaklar.......... Sizlere baldan tatlı bir haftasonu diliyorummmmmmmmmmmmmmm :KK19: :KK19: :KK19: Allaha emanet olun....... Kocaman kocaman öptümmmmmmm :KK54: :KK54:

yazı çok güzeldi bunu koplayıp diğer mart annelerıyle paylaşabılırmıyım izninle?

kızlar dün çok ateşim var gibiydi ölçtüm 36.5 geldi daha yüksektir diye tahmin etmiştim ben çünkü vücüdum ve yüzüm yanıyordu resmen...hayırlısı bakalım bugün de 31.günüm olmadım ama akıntım çok böyle süt renginde koyu bir akıntı inş. bebiş vardır yaaa...birde yaa şu bat günü şöylemi oluyor ben ocak 4 de hastalndım normalde 30.günde bir oluyorum ama bazende aynı günü buldugu oluyor.mesela örnek vericem ocak 4 se şubat 4 gibi bu sefer inş öyle olmaz yaaa..eğer ayın 4 ünüde atlatırsam ozaman umutlanabilirm işde :KK43: günüm geçti dediniz ya hangi gün baz alınıyor.

teşekkürler tatlım.. senden cvp alana kadar paylaşmamıştım:KK54:
Canımsın sormadan paylaşabılırsın tatlım
kızlar dün çok ateşim var gibiydi ölçtüm 36.5 geldi daha yüksektir diye tahmin etmiştim ben çünkü vücüdum ve yüzüm yanıyordu resmen...hayırlısı bakalım bugün de 31.günüm olmadım ama akıntım çok böyle süt renginde koyu bir akıntı inş. bebiş vardır yaaa...birde yaa şu bat günü şöylemi oluyor ben ocak 4 de hastalndım normalde 30.günde bir oluyorum ama bazende aynı günü buldugu oluyor.mesela örnek vericem ocak 4 se şubat 4 gibi bu sefer inş öyle olmaz yaaa..eğer ayın 4 ünüde atlatırsam ozaman umutlanabilirm işde :KK43: günüm geçti dediniz ya hangi gün baz alınıyor.

Canım benım ınsallah bu ay bebegın senınledır Şubat 4 U bekle sen ınsallah olmazsında hep beraber sevınırız Allah ım yardımcın olsun tatlım

canlarım günaydınnnnn...Bugün 4 şubat hasfta sonunu olmadan atlattım bugünüde atlatırsam işde ozaman umutlanmaya başlıcam..yalnız kasıklarda sancılanma var hafiften :KK43:

günaydın kızlar :KK3: :KK3:

nasılsınız bakalım? güzel bir haftasonu oldu mu? ben bolbol uyudum hatta o kadar çok uyudumki pazar günü kahvaltıyı yaptık 10 dk sonra tekrar uyudum :KK53: iyi oldu ama valla, elim ayağım dinlendi bomba gibiyim :KK76:

taliha hadi bakalım tatlım inşallah güzel gelişmeler olacak gibi. anlamadım ben ateş mi ölçüyorsun? yükselişte mi? hadi bakalım hayırlısı :KK49: :KK49:

remziye canım üzülme, bak vakitlice gelmiş, önümüzdeki maçlara bakabilirsiniz böylece. gelmeyip beklemeke zor oluyor, hem de boşa umut. İnşallah Mart senin ayın olur. Sen geçen sene Nisandamı gebe kalmıştın öyle hatırlıyorum sanki. inşallah o vakitlerde hamile olursun kuzummmm riskli dönemleri de atlatmış olursun inşallah :KK49: :KK16:

X