Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

slmmm kızlar oyle ınt baktım karbonatla test yapıyormus mıllet herhangı bır bardaga ıdrarınızı yapıyormussunuz kabarırsa hamıle kabarmassada hamıle degılmıssınız cok enteresan benım subatın ucunde denesemmı aksam acaba:KK52:

slmmm kızlar oyle ınt baktım karbonatla test yapıyormus mıllet herhangı bır bardaga ıdrarınızı yapıyormussunuz kabarırsa hamıle kabarmassada hamıle degılmıssınız cok enteresan benım subatın ucunde denesemmı aksam acaba:KK52:

valla canım ben pek inanmıyorum ama sen genede denemek istiyorsan dene karbonatın kabarıp taşması dileğiyle inşallah sonucun pozitif olsun.

canım yaa belirtiler nasıl sendee benimde 2 gün kaldı :KK43:

canım yaa belirtiler nasıl sendee benimde 2 gün kaldı :KK43:

hıc belırtı yok buyuk ıhtımalle hastalanırım cok asırı derecede gaz var karnım patlayacak gıbı onun dısında hıc belırtı yok bıde bı ara elıf arkadasımız vardı ıp gıbı beyaz bı akıntı yı gordukten sonra hamıle oldugunu ogrendı o zamanlar bende de olmustu o akıntıdan bende hamıle oldugu oyle anlamıstım ama kurtaj oldum bılıyorsunuz dunde vardı o akıntıdan ama gecen ayda olmustu onun ıcın ona da pek ıtımadım kalmadı yanıı beklıyıp gorecez artıkın haa bıde yazarken gobegıme ıgne batıyormus gıbı oluyor sımdı:KK52::KK9:

slm cnm ben yapma derim yanlış anlama ama sonuçta nimet gunah yani yinede sen bilirsin Allah ım gönlüne göre versin remziyemm inşallah gelmiştir meleğin :KK16:

slm cnm ben yapma derim yanlış anlama ama sonuçta nimet gunah yani yinede sen bilirsin Allah ım gönlüne göre versin remziyemm inşallah gelmiştir meleğin :KK16:

eskıler boyle yapıyormus ebrum bılmıyorum kı yıne de bı umut ıste sanmıyorum ama ne bıleyım oyle dusunmek ıstıyorum dusun temmuz da kurtaj oldum ondan sonra sadece 1 ay korunduk onun dısında korunmadık ama yok tık yok olmuyor tup bebek ıllakı ama ben ıstemıyorum tup bebegı cok masraflı suan gercekten maddı yonden musaıt degılız esım yaza kadar beklıyelım sonra yapalım dıyor olmassa arabayı satıp yapacaz :KK25:

herkese slmm...asyahat hayırlı olur inşallah aşılaman sakın stres yapma olucağı varsa zaten oluyoo... ALLAH sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize ....papilim senin yumoşlar büyümüş canım çok sevindimmm...bol bol çalışınnn :):) durmak yokk yola devammmm

benim bi arkadaşım cesaret edip bu karbonat olayını doktoruna sormuş oda öle saçma şeymi olur karbonat zaten kabarır demiş....bende inanmıyorum bu karbonata onun yerine günün geçsin idrar testi yap canımm, daha mantıklı bence ama için rahat edicekse yinede sen bi dene.....:):)

eskıler boyle yapıyormus ebrum bılmıyorum kı yıne de bı umut ıste sanmıyorum ama ne bıleyım oyle dusunmek ıstıyorum dusun temmuz da kurtaj oldum ondan sonra sadece 1 ay korunduk onun dısında korunmadık ama yok tık yok olmuyor tup bebek ıllakı ama ben ıstemıyorum tup bebegı cok masraflı suan gercekten maddı yonden musaıt degılız esım yaza kadar beklıyelım sonra yapalım dıyor olmassa arabayı satıp y
apacaz :KK25:[/QUOT

İNŞALLAH TÜP BEBEĞE GEREK KALMADAN HAMİLE KALIRSIN CANIM BENİM...

eskıler boyle yapıyormus ebrum bılmıyorum kı yıne de bı umut ıste sanmıyorum ama ne bıleyım oyle dusunmek ıstıyorum dusun temmuz da kurtaj oldum ondan sonra sadece 1 ay korunduk onun dısında korunmadık ama yok tık yok olmuyor tup bebek ıllakı ama ben ıstemıyorum tup bebegı cok masraflı suan gercekten maddı yonden musaıt degılız esım yaza kadar beklıyelım sonra yapalım dıyor olmassa arabayı satıp y
apacaz :KK25:[/QUOT

İNŞALLAH TÜP BEBEĞE GEREK KALMADAN HAMİLE KALIRSIN CANIM BENİM...

ınsallah canım yaa ne bılım ıcımde bı umut var cok fazla sıskınlık var bende bu bı kac gundur adetıme de 2 gun var bakalım hayırlısı

Inşallahh canım benim zaten umutlarımız bizim herşeyimizzz.... Allahtan en önemlisi hayırlısı istemek bende 2 gün önce hamileydim şimdi ise düşürüyorum demekki nasip değilmiş vardır onunda bi zamanı bende 1 sene önce kürtaj olmuştum sonra 4 ay sonra yine hamile kaldım yine düşürdüm 4 tane düşüğüm oldu anlıycan..ama hiç bi zaman pes etmedimm

Inşallahh canım benim zaten umutlarımız bizim herşeyimizzz.... Allahtan en önemlisi hayırlısı istemek bende 2 gün önce hamileydim şimdi ise düşürüyorum demekki nasip değilmiş vardır onunda bi zamanı bende 1 sene önce kürtaj olmuştum sonra 4 ay sonra yine hamile kaldım yine düşürdüm 4 tane düşüğüm oldu anlıycan..ama hiç bi zaman pes etmedimm

pekı sende veya esınde b ı problem varmı dusuklerın nedenını arastırdınız mı bızım problem esımın kromozomlarından kaynaklanıyor ondan dolayı dusukle sonuclanıyor 2 dusuk 1 kurtaj benımkısı

canlarım bugün çok yoğundum ya :KK31: ve yoruldum eve bi atsam kendimi... clorem senin düşüklerle ilgili araştırma yapıldımı bi tanem. pıhtılaşma sorunu falan yok değil mi? biliyorsun o da düşüğe kimyasala falan sebep oluyormuş. bir iğneyle halloluyor üstelik. remziye kuzum inşallah hayırlısıyla pozitiftir sonucun ya, ben de merak ediyorum seni :KK49: umarım sağlıkla sonuçlanacak güzel bir gebelik yaşarsın :KK16:

aeangin canım sen de gelmiştin yazamadım acil iş çıkmıştı, nasılsın canım nasıl gidiyor? bebiş ve sen iyisiniz değilmi :KK16:

Son düzenleme:
canlarım bugün çok yoğundum ya :KK31: ve yoruldum eve bi atsam kendimi... clorem senin düşüklerle ilgili araştırma yapıldımı bi tanem. pıhtılaşma sorunu falan yok değil mi? biliyorsun o da düşüğe kimyasala falan sebep oluyormuş. bir iğneyle halloluyor üstelik. remziye kuzum inşallah hayırlısıyla pozitiftir sonucun ya, ben de merak ediyorum seni :KK49: umarım sağlıkla sonuçlanacak güzel bir gebelik yaşarsın :KK16:

sagol papımm ınsallah cumlemız yasarız bu mutlulugu bende hıc belırtı felan olmuyorkı hıc dıger gebelıklerımde de zaten saglam degıldı belırtı olmadı sabah kalkıyorum mıdem bulanıyormu dıye yok anam tık yok

sagol papımm ınsallah cumlemız yasarız bu mutlulugu bende hıc belırtı felan olmuyorkı hıc dıger gebelıklerımde de zaten saglam degıldı belırtı olmadı sabah kalkıyorum mıdem bulanıyormu dıye yok anam tık yok

evet zaten o durumlarda şüpheleniyorlar gebelik sağlıklı ilerliyormu diye. gerçekten duamızı tam etmemiz lazım. sağlıklı, sıhatli gecirelim gebeliği, hayırlı zamanda gelsin bebeğimiz diye. işte sabırsızlığımız var orası ayrı tabii :KK1:

canım hadi bakalım hayırlı olsun aşılaman bebeğini getrisin sana sağlıkla hayırla.buarada papillime katılıyorum yarın dua okuyalım sana.Rabbim kabul etsin

hadi bakalım papillim tam gaz çalışmlara devam canım:KK33:

canım çok geçmiş olsun inşallah tahlilleri hep güzel çıkacak babanın iyi düşünelim ki iyi olsun

hadi inşallah canım gönlünüze göre olsun

ya kuzum seviniriz inşallah bu ay yüzümüzü gülsüren sen olursun inşallah

iyiyiz canım sen nasılsın ? cinsiyet belli oldumu ?

bizim bebek biraz inatçı çıktı ilk önce dönmedi göstermedi sonra bi daha gittim bu sefer kordonunu bacağının arasına almış gene göstermedi en sonda erkek gibi dediler bakalm hayırlısı :KK49:

X