Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canlarım guzel sözleriniz için teşekkür ederim..özürlük hiç birşey yok estağfirullah.. üzerine alınmak değil benimki acaba mı,farkında olmadan kırmak mı..bunları yapmış olabılırmıyım diye düşündüm..ama şükür sıkıntı yok bende sizleri seviyorummm:KK16::KK54:

bugun kontrolden geldim..geçen yazmıstım alette acılma var dıye..oldugu yerde sayıyormus yanı aynı sıkıntılık bısey yok dedı.. eger o günleri görmek nasip olursa 36 haftada aleti cıkarıcaz ve doğumu beklıcez dedi.. çantalarımız hazır bi köşede bizi bekliyor ne olur ne olmaz dıye.. oğlum dönmüş doğum pozisyonu almış..:nazar::emir_bebek: bizden haberler böyle..

papılım ve asyacım hadi hayırlısı canlarım ya inş çatlatmalrın sonucunu en hayırlı şekılde alırsınız..

maşallah subhanallah cnm sen yazdıkça ben heyecanlanıyorum herşey yolunda demekki Allah ım sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin bebemmmm çok sevindim :KK16:

Valla canım eşinde sıkıntı yoksa sperm hareket sayı falan ben ilişki sıklığından yanayım neden dersen bu yumurta sadece 12 bilemedin en fazla 24 saat yaşıyor yani senin yumurtan bugünde çatlamış olabilir bu durumda yarın ilişkiye girmenin bir faydası olmaz tıbben tabii rabbim verdikten sonra verirde.neyse bence eğer bu akşam ve yarın akşam ilişkiye girecek potansiyelin varsa değerlendir derim onca iğne yiyoruz boşuna gitmesin aklımızdada kalmasın.keza ilişkiye girmenin sana bir zararı yok.

canım bi anda çıkmak zorunda kaldım kusura bakma. evet eşimde sıkıntı yok. işte ben de öyle düşünüyorum 4 gün üst üste olacak o zaman daha garanti gibime geliyor. gerçi Allah bilir yani sonuçta ama bugün de olabilir gibime geldi. ben biraz daha yedireyim içireyim eşime o zaman. adam kilo aldı fındık fıstık ot çöp ne bulursam dayıyorum ağzına :)

evet cnm az kaldı hayırlısı bakalım.. 15 gun sonra bırdaha kı kontrol..sonrası her hafta geleceksın dedı nst için...bilmiyorum ya kendımı acayip degısık hıssedıyorum donuk gibiyim nie bilmiyorum:44:

canım ben kuzenimin doğumundan önceki gece yanındaydım uyuşmuş gibiydi çok tepkisizdi aynen dediğin gibi donuk gibiydi içinde çok heyecanlıydı muhakkak ama işte kendini ifade edemiyordu. kuzuyu kucağına alınca derin bir oh çekmişti, sanki hayatının anlamını keşfetmişçesine huzurluydu. senin de öyle güzel olacak işte kuzum hayırlısıyla :nazar:

herkeze merhaba arkadaşlar....

edlin maş. maş. bebiş geldiğindede buradan gitmede bizleri doğum ve bebek bakımı hakkında bilgilendir. sağlıklıca gelcek hayırlısıyla... ne heyecanlısındır şimdi:nazar:... Allah hepimize o duyguları tattırsın inş....

edlin maş. maş. bebiş geldiğindede buradan gitmede bizleri doğum ve bebek bakımı hakkında bilgilendir. sağlıklıca gelcek hayırlısıyla... ne heyecanlısındır şimdi:nazar:... Allah hepimize o duyguları tattırsın inş....

merhaba canım, nasılsın ?

merhaba canım, nasılsın ?

iyi sayılır cnm. babamın tahlillerinde bir şey buldular... 5mmlik gösterdikleri doktor iyi izliyeceğiz demiş. önemli birşey değildir demiş. ameliyat eden doktorada yarın gidecekler... aklım onda... inş. güzel haber alırım... bebeği unutum...

sen nasılsın?

Son düzenleme:
iyi sayılır cnm. babamın tahlillerinde bir şey buldular... 5mmlik gösterdikleri doktor iyi izliyeceğiz demiş. önemli birşey değildir demiş. ameliyat eden doktorada yarın gidecekler... aklım onda... inş. güzel haber alırım... bebeği unutum...

sen nasılsın?

canım inşallah ameliyat eden doktor da iyi şeyler söyleyecek hayırlısıyla. güzel haberler alacaksın çok inanıyorum ben. ama aklının takılması çok normal tabi. inşallah iyi olacak herşey. ben de iyiyim canım işte napalım her zamanki şeyler işte.

canım inşallah ameliyat eden doktor da iyi şeyler söyleyecek hayırlısıyla. güzel haberler alacaksın çok inanıyorum ben. ama aklının takılması çok normal tabi. inşallah iyi olacak herşey. ben de iyiyim canım işte napalım her zamanki şeyler işte.

inş. iyi söylecek canım. komoterapi daha yeni bitmişti. neden nasıl oldu bilmiyorum. hayırlısı böleymiş demekki... diğer 3. ayda kalmasın gitsinde.. bişiy yapmaya gerek kalmasın... ne biçim hastalıkmış. 3 yıl önce kolondandı. o bitti oh şükür dedik. ağır grip geçirdi akciğere sıçramış. Allah beterinden korusun...

sen nasılsın?

Allah ım şifasını versin cnm umarım çabucak iyileşir

clore arkadaşın durumu nasıl (ismi inş. doğrudur. aşılama yaptırıp hamişlik vardı ancak sonuç bekliyordu)

ebru sen napıosun... kırmızıların gelmişti galiba dimi...

yok cnm gitmem :KK16:daha sizin güzel haberlerinizi duyup heyecanlarınızı beraber yasayacagız:emir_bebek::KK49:

baban içinde rabbim acil şifalar versin.. güzel haberlerini alacaksınız inş canım...

kızlarr birşey sorcam şimdi. ben sogan suyuna 6.günümde başladım..15 gün içtim.yani 20.günüm bıraktım sogan suyunu..bugün 25.günümdeyim...şimdi diyor ya 2.adetin gelmeden 5 gün daha içilecek..ben bugün başlıcam tekrar zaten 30 günde bir oluyorum 5 gün daha içersem 30.günümde bırakırım...dogru yapıyorum dimi kızlarrr :KK70:

clore arkadaşın durumu nasıl (ismi inş. doğrudur. aşılama yaptırıp hamişlik vardı ancak sonuç bekliyordu)

ebru sen napıosun... kırmızıların gelmişti galiba dimi...

napim cnm çalışıyorum sıkıldım bugun malum pazartesi kırmızılar geldi gidiyor inşallah anlamadım bu ay nasıl olduğumu bile inşallah şubat ayı uğurlu gelir hepimize :KK49:

kızlarr birşey sorcam şimdi. ben sogan suyuna 6.günümde başladım..15 gün içtim.yani 20.günüm bıraktım sogan suyunu..bugün 25.günümdeyim...şimdi diyor ya 2.adetin gelmeden 5 gün daha içilecek..ben bugün başlıcam tekrar zaten 30 günde bir oluyorum 5 gün daha içersem 30.günümde bırakırım...dogru yapıyorum dimi kızlarrr :KK70:

Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın diyor sitrede senin bu ilk adetin 2.adetinine 10 gun kala içeceksin cnm şimdi içme tekrar

Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın diyor sitrede senin bu ilk adetin 2.adetinine 10 gun kala içeceksin cnm şimdi içme tekrar

hııımm ozaman hastalana kadar içmim 5 gün var zaten :KK70: hastalanırsam tekrar 6.günü başlıcam bi 15 gün daha içicem.

kıslar günaydın dün doktora gittim 19 mm birtane yumurtam varmış iğne vurmak istemedi geriden gelen 15 mm 2 tane yumurtayı bekleyelim dedi.dedim içimden ne yumurtaymış büyümek bilmez.bugünde kontrole çağırdı günlük geleceksin dedi.bugün 16.günüm rahim çok güzel hazırlamış kendini dedi(dediği tek iyi şey:KK1::KK1:) neyse artık hayırlısı olsun ama göbeğim iğnelerden elek gibi oldu:KK43: sizlerde ne var ne yok bakalım.

kıslar günaydın dün doktora gittim 19 mm birtane yumurtam varmış iğne vurmak istemedi geriden gelen 15 mm 2 tane yumurtayı bekleyelim dedi.dedim içimden ne yumurtaymış büyümek bilmez.bugünde kontrole çağırdı günlük geleceksin dedi.bugün 16.günüm rahim çok güzel hazırlamış kendini dedi(dediği tek iyi şey:KK1::KK1:) neyse artık hayırlısı olsun ama göbeğim iğnelerden elek gibi oldu:KK43: sizlerde ne var ne yok bakalım.

günaydın canlarım. asya kuzum geç olsun güç olmasın üzülme, bu ay aynı şeyleri ben de yaşadım beklemek çok stresli evet ama bence herşey çok iyi gidiyor :nazar: doktorunun iğneyi yapmaması çok iyi şansı arttıracak. 1i 21mm de diğerleri 19mmde falan vurulsa süper olur. Rahim kalınlığına da sevindim biliyosun o konuya takmıştım :))) benim de fazla kalınlaştı ya sonradan ince diye döğünmüştüm burda :KK17: neyse. benim göbekte hala mosmor canım :KK43: neyse her şeye değecek inşallah. canım dün konuştuğumuz gibi kocayı hemen ikna ettim ve ilişki oldu :KK60: bugün de olursa inşallah, çarşamba kontrol var. bakalım hakkımızda hayırlısı kuzum :KK19:

günaydın canlarım nasılsınız çok uykucu oldum ya yataktan kalkamıyorum bir türlü :KK1:
asyam inşallah olucak kuzum bu ay çok sevindim herşey yolunda olmasına benimde bugun adetimin 5.gunu 7.gunu balarım artık çalışmalara Allah ım yardımcımız olsun

sevgim kuzummm gelsinlerde delik deşik olsun herbiryerimiz şu sıralar daha bir özlem duyuyorum hamileliğe ahh ahh rabbim duyar inş.sesimizi :KK49:

günaydın canlarım nasılsınız çok uykucu oldum ya yataktan kalkamıyorum bir türlü :KK1:
asyam inşallah olucak kuzum bu ay çok sevindim herşey yolunda olmasına benimde bugun adetimin 5.gunu 7.gunu balarım artık çalışmalara Allah ım yardımcımız olsun

sevgim kuzummm gelsinlerde delik deşik olsun herbiryerimiz şu sıralar daha bir özlem duyuyorum hamileliğe ahh ahh rabbim duyar inş.sesimizi :KK49:

günaydın canım benim, nasılsın? ah o uyku bende de var. verseler dünyayı uyuyacağım çok seviyorum uykuyu :KK1:

X