Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kızlar beta hcg 39.14 çıkmış pek yükselmemiş doktor bekliycez belli olmaz diyor. çok üzgünüm yarın adet günüm normalde sizce yükselirmi

Ilk 29.13 çıkmıtı

canım ikisini farklı yerlerde mi yaptırdın? kötü düşünme dur bakalım zamanla artacak diye düşünüyorum ben. geç döllenme olabilir. yani belki de aşılamadn sonraki ilişkilerden biri tuttu. o ihtimal şu an ağır basıyor ben de. kötüyü düşünme. bir daha ne zaman yaptıracaksın testi tekrar?

hiç çocuğum olmayacak gibi geliyor Allah ım nolur yardım et daralıyorum bunalıyorum artık yalvarıyorum :KK14: çokmu gunahım var bunların kefaletinimi ödüyorum isyanım yok ama bende anne olmak istiyorum benimde evimde çocuk sesi olsun istiyorum çok şey istemiyorum aslında annenin ne demek olduğunu bilmek tatmak istiyorum butun bu duyguları yaşamak istiyorum çok fazla bekletmeden verir inşallah rabbim

hiç çocuğum olmayacak gibi geliyor Allah ım nolur yardım et daralıyorum bunalıyorum artık yalvarıyorum :KK14: çokmu gunahım var bunların kefaletinimi ödüyorum isyanım yok ama bende anne olmak istiyorum benimde evimde çocuk sesi olsun istiyorum çok şey istemiyorum aslında annenin ne demek olduğunu bilmek tatmak istiyorum butun bu duyguları yaşamak istiyorum çok fazla bekletmeden verir inşallah rabbim

tatlımmm yapma böyleee...inşallah en kısa zamanda bizde anne olucazz...bol bol dua edelim bizzz..elbet zamanı var demekki canımm böyle yapıp üzme kendini:KK43:

Ikisinide aynı yerde yaptırdım doktor pazartesi tekrar yapıcaz dedi ama ben yaptırmıycam biraz daha bekliycem papilim eşimde aynısını dedi belki daha sonra tutmuştur die ama değer fazla yükselmemiş ona canım sıkıldı beklemek çok kötü yaaaa:KK43::KK43::KK43:

Canım benim arkadaşım, seni çok iyi anlıyorum. Anladığımı biliyorsun. Çoğu zaman umutsuzluğa sürükleniyoruz en rahatladığımız zamanlar bol dua ettiğimiz Rabbimize sığındığımız zamanlar. Bizim de çocuğumuz olacak bu duyguları yaşayacağız evet yıpranıyoruz ama mükafatını alacağız Allahın izniyle. Buna inanıyorum. Çok mu günahım var diye kendini sorgulama. Bildiğim öyle örnekler var ki şuan çocuk sahibi olan, ve o bebeklerin kıymetini bilmeyen. Evet belki kolay kavuşmadık ama çok kıymetli olacak bizim bebeklerimiz. Annesinin babasının teyzelerinin ailesinin bir tanesi nur tanesi olacak. Anne olacağız ben de anneyim diye haykıracağız ama bunu başkasının gözüne sokar gibi facebookta bütün özel hallerini paylaşanlar gibi yapmayacağız. çünkü biliyoruz karşımızdakilere neler hissetirirebileceğimizi. Duyarlı olacağız, bilinçli, sevgi dolu. gerçekten inanıyorum ebrum. nolur üzme kendini. :KK16:

Ikisinide aynı yerde yaptırdım doktor pazartesi tekrar yapıcaz dedi ama ben yaptırmıycam biraz daha bekliycem papilim eşimde aynısını dedi belki daha sonra tutmuştur die ama değer fazla yükselmemiş ona canım sıkıldı beklemek çok kötü yaaaa:KK43::KK43::KK43:

canım benim evet beklemek çok stresli. ama eşine katılıyorum. geç döllenme ve zamanla artacak değerin. kullandığımız ilaçlar fazla sayıda yumurta oluşturuyo biliyorsun. hangisi ne zaman çatladı bilemiyoruz ki. canını sıkma tamammı (sıkacaksın onu da biliyorum ya :KK43: ) bence pazartesi tekrar yaptır. kendi kendini yemektense artışı gör canım. umuyorum ve diliyorum güzel artacak. ve azıcak keseyi görmek için bekliceksin. hayırlı haberlerini bekliyorum clorecim. aklımdan içimden hiç kötü şeyler geçmiyor valla ne yalan söyliyim. sadece beklememiz lazım..

tatlımmm yapma böyleee...inşallah en kısa zamanda bizde anne olucazz...bol bol dua edelim bizzz..elbet zamanı var demekki canımm böyle yapıp üzme kendini:KK43:
inşallah canım benim inşallah görücez o günleri belki kısa zamanda kısmet artık
Canım benim arkadaşım, seni çok iyi anlıyorum. Anladığımı biliyorsun. Çoğu zaman umutsuzluğa sürükleniyoruz en rahatladığımız zamanlar bol dua ettiğimiz Rabbimize sığındığımız zamanlar. Bizim de çocuğumuz olacak bu duyguları yaşayacağız evet yıpranıyoruz ama mükafatını alacağız Allahın izniyle. Buna inanıyorum. Çok mu günahım var diye kendini sorgulama. Bildiğim öyle örnekler var ki şuan çocuk sahibi olan, ve o bebeklerin kıymetini bilmeyen. Evet belki kolay kavuşmadık ama çok kıymetli olacak bizim bebeklerimiz. Annesinin babasının teyzelerinin ailesinin bir tanesi nur tanesi olacak. Anne olacağız ben de anneyim diye haykıracağız ama bunu başkasının gözüne sokar gibi facebookta bütün özel hallerini paylaşanlar gibi yapmayacağız. çünkü biliyoruz karşımızdakilere neler hissetirirebileceğimizi. Duyarlı olacağız, bilinçli, sevgi dolu. gerçekten inanıyorum ebrum. nolur üzme kendini. :KK16:

biliyorum bebeğim iyiki varsınız inanki sizler olmasanız kimselere anlatamam derdimi...kesinlikle çok kıymetli olucak bundan eminim allah ın mucizesi olucak. çok kızıyorum faceye hemen yazıyorlar daha doktora gitmemişler bile.. kıyamet alametleri işte bunlar eski insanlarımız çok utanırmış saklarmış ama yeni nesil iyice aştı kendini bu kadar bekleyeceğim aklıma bile gelmemişti dualarımı ederken önce size sonra kendime ediyorum Allah ım kabul etsin Allah ım razı olsun sizden ne diyeyim yazarken bile çok duygulanıyorum :2:

cnm yüreğime dokundun...:KK14:

kızlar siz facede neye kızdınız.. kim neyi abartmış...

bırakın insanlar neyi nasıl yaşarsa yaşasın..anne oldugunu duymuş biri sevincini paylaşmak istemiştir..belki farkında degildir abarttığının...ben zannetmiyorum art niyetli olacağını.. yani en azından öyle düşünmek istiyorum..millete görgüsüzlük taslacagını milletin duygularını zedeleyecegını gercekten iğrenç bir sekılde hava atmak çabasında olacagını düşünmek bile iğrenç..masum bir sevinçtir diye düşünmek istiyorum..

ben cok duygusal bir insanım haddinden fazla..bazen buraya yazarken bile çekinerek yazıyorum hatta yazmalımıyım paylaşmalımıyım dıye düşünüyorum..kırarmıyım incitirmiyim diye aklımdan geçiriyorum.. ama bu topiğe ilk yazdıgımda lısteye bakmıstım hem hamıleler hemde yol gözleyenler vardı..tmm demekki yazabılırım dedım..desteklerınızı dualarınzı aldım..allah razı olsun...

sizi çok sevıyorum gormeden sesınızı duymadan gönül bagı kuruyorum..sizinle olmak çok güzel..aynı seyı farkında olmadan bende yapmış olabılırım..eger varsa boyle birsey kusuruma bakmayın..

asyanın mı basına gelmıstı bı arkadası hamıle oldugunu saklamıstı..hava atar gıbı bıde sen de varmı bıseyler dıye sormustu..çok üzülmüştüm kızmıştım..rabbım benı böyle olmaktan koru demiştim..

neyse bugün duygusal günümdeydim..içimi dökmek istedim.. kusuruma bakmayın..

Merhaba arkadaslar,
Hamilelik heyecani ve bebek beklemek harika birsey! Ben de bu heyecanları yasadim ve mutlu sona cok sukur kavustuk, darısı isteyen herkesin basina! Bu konuyla ilgili super bir site tavsiye edecegim, kesinlikle bakmaya deger: Hamilelik hakkında hafta hafta öğren | Hafta-hafta-gebelik.org
sevgiler!

bırakın insanlar neyi nasıl yaşarsa yaşasın..anne oldugunu duymuş biri sevincini paylaşmak istemiştir..belki farkında degildir abarttığının...ben zannetmiyorum art niyetli olacağını.. yani en azından öyle düşünmek istiyorum..millete görgüsüzlük taslacagını milletin duygularını zedeleyecegını gercekten iğrenç bir sekılde hava atmak çabasında olacagını düşünmek bile iğrenç..masum bir sevinçtir diye düşünmek istiyorum..

ben cok duygusal bir insanım haddinden fazla..bazen buraya yazarken bile çekinerek yazıyorum hatta yazmalımıyım paylaşmalımıyım dıye düşünüyorum..kırarmıyım incitirmiyim diye aklımdan geçiriyorum.. ama bu topiğe ilk yazdıgımda lısteye bakmıstım hem hamıleler hemde yol gözleyenler vardı..tmm demekki yazabılırım dedım..desteklerınızı dualarınzı aldım..allah razı olsun...

sizi çok sevıyorum gormeden sesınızı duymadan gönül bagı kuruyorum..sizinle olmak çok güzel..aynı seyı farkında olmadan bende yapmış olabılırım..eger varsa boyle birsey kusuruma bakmayın..

asyanın mı basına gelmıstı bı arkadası hamıle oldugunu saklamıstı..hava atar gıbı bıde sen de varmı bıseyler dıye sormustu..çok üzülmüştüm kızmıştım..rabbım benı böyle olmaktan koru demiştim..

canımsın ya sen.kıs üzme boşuna kendini sen herzaman gel canım yanımıza biz seni seviyoruz. bizim lafımız bize hava atar gibi laf sokan insanlara.face ye resim eklemeye falan gelince aslında basen ben bile düşünüyorum hamileyim güzel bir elbise giymişim eşimle beraber resim çekilmişim falan ama sanırım bazı insanlar fazla abartıyor neyse onlarda bizi ilgilendirmiyor saten.neyse kıslar boşverelim başkalarını.biliyorsunuz cumartesi doktora gittim yumurtalar gene gelişmemiş doğrusu normaldede geç gelişirdi ama bu sefer iğne vuruldum diye erken olur sannettim.dozunu günlük 300 e çıkardı pazertesi gene gel dedi.bugün gene gideceğim bakalım durum ne.papi canım sen ne yaptın gelde anlat iğneni vuruldunmu yumurta kaç mm imiş.

Herkese günaydın ben bir karar aldım eğer bu ay da olmazsa 1 yılın dolmasını beklemeden gideceğim doktora 8 aydır uğraşıyoruz bakalım 1 yılı beklemeden gideceğim doktora hayırlısı olur inşallah kötü haberler duymam bu arada önerebileceğiniz iyi bir doktor varsa çok sevinirim istanbuldayım

kızlarr nasılsınızz daha kimse gelmemiş galiba....durumlar nedir..ebruuuu canımm oldun mu çok merak ediyorum seni :18:

canımmmmmmmm benimmmmmmmmmmmm bu olayı üstüne alınması gereken son kişi sensin fıstığımmmmmmmmmmmmm, seni üzdüm diye çok üzüldüm ben şimdi. ama inan bana böyle. tabii tam anlatmamışım şimdi okudum. Tabiki böyle bir mutluluğu insanlar arkadaşlarıyla paylaşabilir benim ona hiç lafım yok. nasıl evlendiğimiz zaman koyuyoruz fotoları bu çok normal. ama benim bahsetttiğim insan tipinin bir kaç yazısını buraya alıntılıyim "açıldı açılcak heeee hadi ben doğuma gider" "yeter artık ya alınan 18 kg den sonra şu bebeyi bi çıkarıversem" şeklinde. ve hafta hafta belirtilerini paylaşan garip tiplerden bahsediyorum. yani gerçekten böyle insanlar vardı benim arkadaş listemde, artık yok. :KK1: hani zaten bu insanın yazılarını okuyup bir şeylere heveslenmek mümkün değil, ama insanı sinirlendiriyor, geriyor boşyere. öyle işte bitanem. benim bahsettiğim insan tipi bunlar. yani ben bunların annelik loğusalık hallerini de hiç çekemiyeceğim için siliverdim gittiler :) ama sen bir şey yazdığında ben çok mutlu bir şekilde cavap veriyorum, bildiğim kadarıyla. hatta çoğu zatan soruyorum çünkü senin anlatmaktan çekindiğinin farkındayım. ne kadar hassas davrandığın o kadar belliki. ben seni çok seviyorum, üzdüysem çok özür diliyorum. kuzucummmmmmmmmmmmmmmmmm :KK16:

canımsın ya sen.kıs üzme boşuna kendini sen herzaman gel canım yanımıza biz seni seviyoruz. bizim lafımız bize hava atar gibi laf sokan insanlara.face ye resim eklemeye falan gelince aslında basen ben bile düşünüyorum hamileyim güzel bir elbise giymişim eşimle beraber resim çekilmişim falan ama sanırım bazı insanlar fazla abartıyor neyse onlarda bizi ilgilendirmiyor saten.neyse kıslar boşverelim başkalarını.biliyorsunuz cumartesi doktora gittim yumurtalar gene gelişmemiş doğrusu normaldede geç gelişirdi ama bu sefer iğne vuruldum diye erken olur sannettim.dozunu günlük 300 e çıkardı pazertesi gene gel dedi.bugün gene gideceğim bakalım durum ne.papi canım sen ne yaptın gelde anlat iğneni vuruldunmu yumurta kaç mm imiş.

canım ben geldimmmmmmmmmmmm :KK16: şimdi hemen konuya giriyorum. cumartesi günü 18mm 17mm de iki yumurta ile çatlatma iğnesi yapıldı. daha çok beklemek istemiyorum endometriumda çok kalınlaştı kaçırıcaz yoksa dedi. cumartesi, pazar, ve salı ilişki olacak dedi. çarşamba günü kontrole çağırdı. yani bilemedim acaba bugün de mi olsa. kaçırırmıyız. ama doktora güvendik artık. sözünden çıkmayı düşünmüyorum. öyle işte. senin kaç mm olmuşlar. ya bu ay niye böyle geç gelişti bizim yumoşlar anlamadım ben de :KK43: neyse napalım vardır bunda da bir hayır. bişi sorcam asyam. şimri benim küçük yumoşlar varya 10mm 14mm olanlar falan bu iğneyle onlarda mı çatlıcak, yoksa vakti geldiğinde mi çatlıcak?

Herkese günaydın ben bir karar aldım eğer bu ay da olmazsa 1 yılın dolmasını beklemeden gideceğim doktora 8 aydır uğraşıyoruz bakalım 1 yılı beklemeden gideceğim doktora hayırlısı olur inşallah kötü haberler duymam bu arada önerebileceğiniz iyi bir doktor varsa çok sevinirim istanbuldayım

bence de git canım doktora. inşallah hayırlı haberlerle dönersin. ben istanbulda değilim o yüzden yardımcı olamıcam ama orda yaşayan arkadaşlar var...

kızlarr nasılsınızz daha kimse gelmemiş galiba....durumlar nedir..ebruuuu canımm oldun mu çok merak ediyorum seni :18:

günaydın tatlım. senin bat a az kaldı demi? son durumlar ne :KK1: hadi hayırlısı :KK49:

X