Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Ay ne güzel araştırmışsın Allah gönlünüze göre versin senin bebişlerin sayısını ben de merak ediyorum 1 aya belli olacak en geç o zaman. Hadi bakalım

kuzummmmm oh oh oh oh paşamın herşeyleri hazır mı yaaa maşallahhhhhhhhh

Benim de bayıldığım bir şey şu bebe mağazaları.. Hele bi kaç tanesi yokmuuuuu isim vermiyim reklam olmasın acayip şeyler var ya Hamile kalırsam biri beni durdursun, kendimden geçmekten korkuyorum

Benim de bayıldığım bir şey şu bebe mağazaları.. Hele bi kaç tanesi yokmuuuuu isim vermiyim reklam olmasın acayip şeyler var ya Hamile kalırsam biri beni durdursun, kendimden geçmekten korkuyorum

Dün bi arkadaşım bebeğini kaybetti.5,5 aylık hamileydi.O yüzden ben erken almak istemiyorum.Mümkün olduğunca uzak duracağım mağazalardan.Çünkü bende dayanamam.Son 2 aya gireyim öyle alacağım herşeyini.İnşallahh.Sende öyle yap bence.

Başları sağolsun çok üzücü gerçekten. Allah kimseye öyle acı yaşatmasın. Allah'a emanet demekten başka çaremiz yok zaten. Tabii çok erken alınmaz, odası hemen yapılmaz der zaten eskiler. Dayanmak lazım dediğin gibi. Bi gelsin de o günler inşallah hayırlısıyla

edlinimmm kuzum görüşemiyoruz yahuuu :) tatlı telaşlar başladı desene Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin bebemmm bir avazda kurtarsın Allah ım seni

Ben de 100 tane okudum. Allah kabul etsin inşallah.
salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
1080
ebebebruli
440
efsunn07
90
asyahayat
65
edlin
530
clore
8
zeera
100
kalan
2141

Kızlar iki haftadır foruma giremedim içim içimi yedi vallahi bu arada aşılama oldu tam 1 hafta oldu sonucu sabırsızlıkla bekliyorum acaba belirtiler ne zaman başlarr kızlarr?? Tam olarak gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkarr?? Hadi yazında azcık rahatlıyım canlarım benim :):)

edlinimmm kuzum görüşemiyoruz yahuuu :) tatlı telaşlar başladı desene Allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin bebemmm bir avazda kurtarsın Allah ım seni
evet kuzucum ya ama faceden paylasımlarını takıp edıyorumm..çok da begenıyorum.. ıyı dıleklerın ıcın sagol kuzucum amın inş...

aynen oyle cnm.. bende ılkını 5 aylık kaybettım..zaten oyle bı hıs kı hıc bırsey almaya elım gıtmemıstı.. demekkı en basından berı bu kayba hazırlanıyormusum.. bu ıkıncı de de korktugumda almadım.. 7.aya gırdık anca almaya basladım..nasıp işte...

hadı hayırlısı cnm.. ıns hayırlı sonuçlarr alırsın.. benım pek bılgım yok ama yarın kızlarr yardımcı olur..bu saatten sonra buraya ugrayan olmaz

kızlar bıraz once mart annelerınden ılk dogum haberını aldık..32 haftalık 1620gr.. ayy cok tuhaf oldum ben ya korktumm:18::18:

Bende 15 kere okudum allah kabul etsin inşallah

kız sen nirdesin, nirdesin bugün aşılatıyorum dedin sonra bi daha gelmedin. anlat bakayım nasıl oldu, doktor ne dedi, test günün ne zamanmış. belirtilere takılma canım dur ben seni hemen rahatlatıyorum en erken gebelik belirtisi adetin gecikmeşiymiş (heryerde böyle yazıyor ya) şaka biryana stressiz bir şekilde bekle tatlım kendini sıkıntıya sokma. zaten benim bildiğim aşılamada doktor kan testi yapılacak günü söylüyo gidip yaptırıyorsun. hakkında hayırlısı canım içimden bir ses tuttuğunu ve hamile olduğunu söylüyor

kızlar bıraz once mart annelerınden ılk dogum haberını aldık..32 haftalık 1620gr.. ayy cok tuhaf oldum ben ya korktumm:18::18:

neyyyyyyyyyyyyyyyy :18: dur bakalım ya kuzum heyecanlanma. senin sıran daha gelmedi yok yok. ama sen yatmaya devam et balım hiç kalkma mecbur olmadıkça.35 e kadar falan acayip daha daha daha dikkatlı ol. paşa vaktinde gelecek benim fikrim ve dualarım bu yönde

günaydınlar
nasılsınız kuzular
ben iyiyim çok şükür gelen giden yok henüz

bu arada 70 tane okudum allah kabul etsin

Kıslar günaydın doktora gittim hemşire hanıma dedim ben aşılama istiyorum diye oda dediki kaç yıllık evlisin dedim 5 yıl o saman bence aşılama düşünme tüp bebek düşün aşılamada şansın yok gibi bişi % 10 dedi.( içimden dedim tabii tüp bebek merkezi ya başka ne diceksin ki) allahım ya sinir oldum.sonra bende dedim olsun ben genede 1 kere aşılama yapıp denemek istiyorum dedi 1500 lira verceksin bu işlem için 4000 daha verirsin tüp bebek olur hem şansı senin gibi sorunu olmayanlar için %80 dedi.bende olsun genede aşılama istiyorum dedim.tamam dedi doktor muayene etti aşılama istiyorsan tedavi için uygun dedi ki benden önce demekki hemşire gidip aşılama istiyo diye demiş ve her ne kadar umudumu kırmış olsalarda aşılama için başlamış oldum canlarım.bi iğne verdiler göbekten ama ismi duyulmamış bişi afelon mu manemon mu unuttum.neden geçenki gibi purogon vermiyorsunuz dedim onda çok yumurta geliştiriyorsun uygun değil bu daha az yumurta geliştirmeni sağlıcak dedi.sizin anlıcanız artık hakkımda hayırlısı.

Canım benim izindeydim.. Tatil yaptım aşılamam çok rahat geçti zaten 5 dakikada bitti nasıl olduğunu bile anlamadım...kan testimi 20.01 de yaptırıcam, hayırlısı artık inşallah tutmuştur bekleyip görücezz :):):)

günaydınlar
nasılsınız kuzular
ben iyiyim çok şükür gelen giden yok henüz

bu arada 70 tane okudum allah kabul etsin

Allah kabul etsin bitanemmmmmmmmmmmmm ya gelsin artık şu reglin yaa üfffffffffffffffff
adet
papılloamour
1080
ebebebruli
440
efsunn07
160
asyahayat
65
edlin
530
clore
8
zeera
100
kalan
2071

canım puragonda çok yumurta gelişip aşılama iptal edilebiliyomuş o yüzden o iğneyi vermiştir doktorun. kaçıncı gün gidiceksin bir daha. burdada 1500 tl bu arada aşılama.(benim doktorda) ama ben de denicem yani tüp falan yaptırıacak olursam önce aşılamayı denicem. evet dediği gibi şans çok yüksek değil ama aşılamada da tutan çok var. örnekler çok yani. ayrıca 4000de az para değil yani. belki tutacak inşallah tutucak. peki başka ilaç başlatmadı mı kuzum doktor. bana cor asprin hergün. ve cloro progaynova verdi. az kaldı gibime geliyo aslam ya hayırlısıylaaa. inşallahhhhhhh.. iğneyi saat kaçta yapıyosun asyam. ben 6,30 da yapıyorum akşamları. sabah dahamı iyi olurdu bilemedim ama öyle denk geldi bu sefer

Son düzenleme:

evet canım beklicez bakalım heyecanla. offf çok heyecanlı yaa aşılatanlar batını bekliyenler iğneli güzeller bebişkosunu bekliyenler yok yok maşallah topikte

adet
papılloamour
1080
ebebebruli
440
efsunn07
160
asyahayat
65
edlin
530
clore
23
zeera
100
kalan
2056

Clore canım bi önceki sayfada kalmış görmemişim yazını. Allah kabul etsin canım...

Bu arada 3 adet kaliteli yumurtam vardı. 13. Gün aşılama oldu... Femara çok iyi bi ilaçmış..normalde 3 adet yumurta olunca aşılama yapmıyolar ben doktoruma çok ısrar ettimm. Eşim klinikte çalıştığı için sorun olmadı...beni kırmadı yaptı saolsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…