Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

tabi hadi yürüyelim... bebişin hayırlı olsun. Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin...

Amin herkezinkiyle beraber inşallah 4.ayda geldiler. Ben ikiz olsun diye dua ettiğim için dil alışkanlığım devam ediyor.Herhalde tek bebek görünceye kadar da devam edecek

Amin herkezinkiyle beraber inşallah 4.ayda geldiler. Ben ikiz olsun diye dua ettiğim için dil alışkanlığım devam ediyor.Herhalde tek bebek görünceye kadar da devam edecek

bizde gelmesini bekliyoruz ... arada ara verdim... galiba 6. aydayım.. aramzda hamişlerde var. öle işte...

ben ovulasyon testi kullansam nolur ki... doktor takibine gitmem bölece...

canım kullan bence. yani sen hiç denememişmiydin. denemediysen kesin dene kuzum

Bana yürümek yasak ama bende sizinle yürüyebilir miyim hamilelik yolunda?:26:

tabikiiii yürüyebilirsin biz senin kollarından tutarız canım neden yürümek yasak daha önce bi gebelik mi geçirdin doktor mu söyledi?

ehehe. çok komik... doğru ya. biz nasıl doğduk ki ya.. çok şanslıymışız...

valla canım aynen aynen. es kaza olmuşuz işte tövbe tövbeee.. hepimiz mucizeyiz aslında düşününce

oo ne iyi doktormuş ya bak sevdim kadını içim ısındı

ay canım benim hayatta en çok sevdiğim doktor diyebilirim beni o kadar rahatlatıyoki o kadar içten ve duyarliki bayılıyorummmmmmm inşallah gebe kalırım ve doğumumu o yaptırır. (şeceryan normalman farketmez ikisindede iyi maşallah )

Bel omurumda bi sorun varmış 100 mt.bile yürümem yasak normalde.Şimdi bi de 3 kişiyim (inşallah) daha çok dikkat ediyorum.

ovuyu hiç denemedim.. alabilirsem deniyeyim. eczanelere sorayım. kredi kartı kullanmadığım için netten getirtmem zor. hadi onu hallettim desem milletin içinde nasıl teslim alırım. millet meraklı... üşüşür başıma

Bel omurumda bi sorun varmış 100 mt.bile yürümem yasak normalde.1 saatten fazla ayakta duramam.Durduğumda 2 saat ağrı çekerim.Garip bişey işte Allah dermansız dert vermesin dikkat ediyorum bende.

geçmiş olsun canım ya zordur eminim. bebiş (yada dilediğin gibi bebişlerin) büyüyence ağırlaşınca daha zor tabi.. bol bol yatıp dinlenmen lazım. Allah yardımcın olsun ağrısız sızısız bir gebelik geçir inşallah

Bel omurumda bi sorun varmış 100 mt.bile yürümem yasak normalde.1 saatten fazla ayakta duramam.Durduğumda 2 saat ağrı çekerim.Garip bişey işte Allah dermansız dert vermesin dikkat ediyorum bende.

çok gecmiş olsun cnm.. bızde ikizi cok istemştik ama tekiz oldu

dimi mantıklı... olmassa öle yapayım. eczanelere sorayım. nasılsa ben 2. haftası felan teste başlıyacağım...
Erken yumurtlarsan hadi Ben 2.ayımda 10.gün yumurtlamıştım.Sonra 15-16 oldu ama.Eczanelerde 2-5 gibi adetler 15-20tl falanmış.Soranlardan duymuştum.Nette daha ucuz.Bende 2 kez kullandım ovu testleri.

Yatmam çok zor.Çalışıyorum.Allah'tan işim masabaşı.İnşallah beni yormaz oğullarım :
çok gecmiş olsun cnm.. bızde ikizi cok istemştik ama tekiz oldu

Hayırlı ve sağlıklı diye başladığım bütün dualarım ikiz erkek diye biter benim.Kendimi bildim bileli duam budur.Eşiminki de buymuş tesadüf :) Rabbim ol derse olur inşallah.Seninki de 2.ye gelsin inşallah

Bel omurumda bi sorun varmış 100 mt.bile yürümem yasak normalde.Şimdi bi de 3 kişiyim (inşallah) daha çok dikkat ediyorum.

ayy ikizmi seninkilerrrrrr maşallahhhhh :nazar bendeee öyle istiyorsun sanmıştımmmmm.. Allah gönlüne göre vermiş desene.. o zaman iki kat dikkat etmen lazımmmm herşeyine

sende mi çalışıyorsun. bizim topik genelde çalışan hanımlardan oluşuyor. edlinimiz bebiş sebebiyle ara vermiş. inşallah yormaz kuzuların. zaten bildiğim kadarıyla çoğul gebeliklerde daha erken doğum iznine ayrılıyor hamileler, ondan da yararlanırsın

günaydın herkezlere....

benim sürkim 30-35 gün o nedenle geç başlarım diyordum. gerçekten pahallıymış... netten kapıda ödeme seçenekli olan yerlere bakayım.

ayy ikizmi seninkilerrrrrr maşallahhhhh :nazar bendeee öyle istiyorsun sanmıştımmmmm.. Allah gönlüne göre vermiş desene.. o zaman iki kat dikkat etmen lazımmmm herşeyine
İnşallah ikizlerdir :) Gönlümdeki sürekli dilimde,dualarımda...O yüzden sürekli çoğul konuşuyorum ben

6.aydan sonra çalışmana izin vermem sende zaten o göbekle hareket edemediğin için işe gidemeyeceksin dedi drum.Tabi ikiz olursa.Dualarımız hep bu yönde.İnşallah kabul olur

günaydın herkezlere....

benim sürkim 30-35 gün o nedenle geç başlarım diyordum. gerçekten pahallıymış... netten kapıda ödeme seçenekli olan yerlere bakayım.

günayddın kuzummmm

Hm şimdi anladımmmm, bende diyorum hemen belli olmuş ne şans.. inşallah Allah gönlünün muradını verir canım. Ben de ikiz bebekleri çok seviyorum ve bir ikizim olsa sevinçten havaya uçarım tabii, ama kısmet.. daha birini yapamadık eşimle benim de hep 3 çocuk hayalimiz vardı (başbakanın mottosu gibi oldu ama o demeden önceki bi isteğimizdi ) neyse geçenlerde onu söylüyor. ben de birini yaptıkta üçüncüsü kaldı dedim. o da bana dediki hayallerini yüksek tut. gerçekten öyle. dediği doğru. bunu yapınca hem motivasyonun çok yüksek oluyor hem de yaşamayı varolmayı seviyorsun.... hayallar bir gün elbet gerçek olur, olabilir!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…