Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Gunumuz aydin olsun kizlar
Fazla takip edemedim cok uzgunum
Tasinma isleriyle ugrasiyorum
Ayrica bugun yarin bat gunum hayirlisi artik bekliyorum:18:

günaydın canımmmmm.. çok kolay gelsinnn. yarın patlat bakalım bi testte güzel bir sonuç al inşallahhhh.. yeni eve bebişin gelsin hemen :KK49:

kolay gelsin. taşınma işleri zordur... inş. minişin seninledir...

evet evet aman Allah korusun... tedbiri elden bırakmayayım doğru... var var. da gitmek istediğim kurum istemiyor beni:KK1:.. her seferinde bu müdür duyuyor. ve gitmek yok biryere unut diyor. kimseye söylemediğim halde duyuyor... başvurduğum kurumda tanıdıkları var galiba... o engelletiyor... hayırlısı artık. 4-5 kere felan dilekçe verdim.

ne biçim insan ya bunlar anlamıyorum. dediğin gibi adamın çevresi genişte duyuyordur bir yerden. sizde de (devlette)bi gelen müdür gitmiyorki emekli olana kadar başınıza tebelleş oluyorlar. hani o gitse ardından sen yazsan hemen dilekçeni iyi olurdu. aslında bi torpil bulabilsen dilekçeye bile gerek yok yaa :KK31:

günaydın canımmmmm.. çok kolay gelsinnn. yarın patlat bakalım bi testte güzel bir sonuç al inşallahhhh.. yeni eve bebişin gelsin hemen :KK49:

ne biçim insan ya bunlar anlamıyorum. dediğin gibi adamın çevresi genişte duyuyordur bir yerden. sizde de (devlette)bi gelen müdür gitmiyorki emekli olana kadar başınıza tebelleş oluyorlar. hani o gitse ardından sen yazsan hemen dilekçeni iyi olurdu. aslında bi torpil bulabilsen dilekçeye bile gerek yok yaa :KK31:

bunlar rotasyonlu.. gidecek nasılsa... gitselerde kurtulsak... torpil yok. olmuyor... başvurduğum kurumun bir kaç şube müdürü istek yaptı . ama gene engellendi. hayırlısı artık. düşün düşün değişmiyor.

bunlar rotasyonlu.. gidecek nasılsa... gitselerde kurtulsak... torpil yok. olmuyor... başvurduğum kurumun bir kaç şube müdürü istek yaptı . ama gene engellendi. hayırlısı artık. düşün düşün değişmiyor.

evet canım ya, akışına bırakmak en iyisi. inşallah en kısa zamanda en hayırlı zamanda istediğin kuruma geçebilirsin.. bu işlere belli olmaz senelerce olmayan şey 2 günde gerçekleşebilir

Cok sagol canim
Amin canim insallah:KK16:
Aslinda hafiften agrim var ama gecen haftada vardi:44:

batmalar ağrılar iyidir canım inşallah bebişin habercisidir :KK49: benim de batım dündü ama gelmedi henüz test yaptım negatif. bekliyorum bakalım. gelse de yeni döngüm başlasa :KK31:

batmalar ağrılar iyidir canım inşallah bebişin habercisidir :KK49: benim de batım dündü ama gelmedi henüz test yaptım negatif. bekliyorum bakalım. gelse de yeni döngüm başlasa :KK31:

Oyle canim ama icimde sanki aci hissediyorum
Acikcasi bu ay yumurtlama donemimi atlamadim ama hayirlisi artik
Canim Allah hakkimizda hayirlisi neyse onu yasatsin
Insallah cok yakinda bizde bu guzel duyguyu yasariz:KK16:

geliverir belki minişin... belli mi olur... benim bat nezaman bilmiyorum:KK1:. okadar sapıttı:KK1:

Oyle canim ama icimde sanki aci hissediyorum
Acikcasi bu ay yumurtlama donemimi atlamadim ama hayirlisi artik
Canim Allah hakkimizda hayirlisi neyse onu yasatsin
Insallah cok yakinda bizde bu guzel duyguyu yasariz:KK16:

hadi hayırlısı.. inş. :emir_bebek:belirtidir.

bende geldim canlarımmm nasılsınız? istanbulda çok kar var elektriklerimizde yoktu dondum vallahi şimdi geldi bu arada 100 adette ben okudum Allah ım kabul etsin :KK49:

bende geldim canlarımmm nasılsınız? istanbulda çok kar var elektriklerimizde yoktu dondum vallahi şimdi geldi bu arada 100 adette ben okudum Allah ım kabul etsin :KK49:

Hoşgeldin tatlım.. eve fenaymış istanbul dikkat edin karda buzda kendinize.. Allah kabul etsin kuzum ekliyorum hemen..

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
730
ebebebruli
290
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
330
clore
8
kalan
2996

ben de 100 tane okudum Allah kabul etsin inşallahhh

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
830
ebebebruli
290
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
330
clore
8
kalan
2896

kıslar ben geldim kimsecikler yok nasılsınız bakalım papi günün geçmiş inşallah hamilesindir canım belki teste çıkmamıştır.üzülme sakın olmazsa önümüzdeki ay olu bende 1 hafta geçsede hasta olsam diye bekliyorum doktorla görüştüm aşılamaya gidicem inşallah adetimi bekliyorum allahtan hayırlısı hepimiz için.

kıslar ben geldim kimsecikler yok nasılsınız bakalım papi günün geçmiş inşallah hamilesindir canım belki teste çıkmamıştır.üzülme sakın olmazsa önümüzdeki ay olu bende 1 hafta geçsede hasta olsam diye bekliyorum doktorla görüştüm aşılamaya gidicem inşallah adetimi bekliyorum allahtan hayırlısı hepimiz için.

kuzum günaydın, evet günüm geçti ama test nagatif reglm gecikecek sanırım :KK43:(( gelse de yolumuza baksak. neyse. bu ay aşılamamıı var çok heyecanlıııııııııııııııııııııııı inşallah ilk ve tek seferde tutacak kuzum hayırlısıyla :KK49:

Istanbulda deprem oldu :KK43:(((

evet canım ya olmuş, geçmiş olsun çok. korktunuz mu, var mı bir şey? Allah bir daha yaşatmasın......

kuzum günaydın, evet günüm geçti ama test nagatif reglm gecikecek sanırım :KK43:(( gelse de yolumuza baksak. neyse. bu ay aşılamamıı var çok heyecanlıııııııııııııııııııııııı inşallah ilk ve tek seferde tutacak kuzum hayırlısıyla :KK49:

evet canım ya olmuş, geçmiş olsun çok. korktunuz mu, var mı bir şey? Allah bir daha yaşatmasın......

gunaydn cnm çok şukur yok birşey fena sallandık ya 6.2 şiddetinde..Allah ım birdaha yaşatmasın sende ne var ne yok kuzummmmm :KK49:

günaydın herkeze...

papi durumlar nasıl. kırmızılar geldimi?. inş. gelmez...

ebru hepimize geçmiş olsun (buradada hissetmişiz, ben hariç). Allah beterinden korusun...

yok kuzum ya gelmedi daha. :KK43: niye .böyle oldu anlamıyorum. progestan klomen geciktirirmi acaba?

progestanın ne zaman bitti. 10 gün oldu mu biteli...

neden soruyorsun dersen. progestan bittikten 10 gün içinde gelmesi gerekiyormuş. gelmezse kan testi yaptır demişti doktorum...

Son düzenleme:
iyiyim kuzummm regl olmayı bekliyorummm olsamda önümüzdeki maçlara baksam :KK1: sen napıyosunnn?
inşallah olmazsın canımmmm bende hep aynı 2 gundur migren ataklarım tutuyor malum kar var yoruyor beni ilaçta içemiyorum öyle yorucu geçiyor
günaydın herkeze...

papi durumlar nasıl. kırmızılar geldimi?. inş. gelmez...

ebru hepimize geçmiş olsun (buradada hissetmişiz, ben hariç). Allah beterinden korusun...

gunaydın canımmm amin cnm nasılsın bakim :KK49:

X