Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ebuşum gelıyorum da canım bazen muhabbetın ortasına dalmayım dıye yazmıyorum..cunku cogu zaman bılgım olmayan seyler konusuluyo bende okuyup cıkıyorum..

esının macun konusunda destek olması cok güzel ya kıyamam size hadi berebercek yıyınn:KK9::KK56::KK56:

ayyy oku oku zor bıtırdım..cvp yazmak ıcın sayfanın sonuna zor geldım ha:KK9:cnm bı kerem progesteronun göğüs agrısı yaptıgını hatırlamıyorum..ben öyle birsey yasamadım..ben göğüs agrısı cektıgımde hamıle oldugumu öğrenmıstım..inş senınde öyledir bıtanem ya..okadar dua edıyoruz rabbım kabul etsın..cok güzel ruya gormussun ınş gercek olur..:nazar:

ayyyy çok güldüm yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: çok tatlısın..anacım sen hamiş olsan bebeıse ne güzel şiirler şarkılar yazıcan demekkı :KK24::KK24::KK24:

gerçekktennnnnnnnnnnmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ay hadi inşallahhhh elleyemiyorum anacım memişleri sızım sızım :KK1: ben ona varyaaaa ne şiirler ne destanlar ne beyitler yazıcam hele bi gelse eşek sıpası :KK24: ama silikte olsa çıkmazmıydıki koskoca tek çızığııı gördüm bugün bide o var :18: neyse beklemekten başka çare yok 4 gün sonra ak koyun kara koyun belli olacak :KK1:

gerçekktennnnnnnnnnnmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ay hadi inşallahhhh elleyemiyorum anacım memişleri sızım sızım :KK1: ben ona varyaaaa ne şiirler ne destanlar ne beyitler yazıcam hele bi gelse eşek sıpası :KK24: ama silikte olsa çıkmazmıydıki koskoca tek çızığııı gördüm bugün bide o var :18: neyse beklemekten başka çare yok 4 gün sonra ak koyun kara koyun belli olacak :KK1:

ee yavrucum sen de pek bı erken davranmıssın daha 4 gun var..ooooo.. ne bılem bı dur gecsın hele:KK9::KK9: hayırlısı kuzum ıns düşündüğümüz gibidir... sakın (olumsuz olursa şayet düşünmek ıstemıyoruz bunu) hayal kırıklıgı falan yasmak yok..ben ınanıyorujm bu yıl guzel haberler alınacak...:KK16::KK16:

ee yavrucum sen de pek bı erken davranmıssın daha 4 gun var..ooooo.. ne bılem bı dur gecsın hele:KK9::KK9: hayırlısı kuzum ıns düşündüğümüz gibidir... sakın (olumsuz olursa şayet düşünmek ıstemıyoruz bunu) hayal kırıklıgı falan yasmak yok..ben ınanıyorujm bu yıl guzel haberler alınacak...:KK16::KK16:

evet tatlım söz veriyorum hiç üzülmicem, kendimi o sonuca hazırladım aslında :KK1: esas hamile olursam sürpriz olacak bana :KK49: yeni ay yeni umutlar diyip önümüze bakarız napalımmm :KK16: hakkımızda hayırlısı kuzummmm... sen nasılsın minnağın nasıll? uzun uzun anlat bakayım neler yapıyosunuz onunla hayat nasıl kıpır kıpırmı? ben şimdi yemeğe çıkıcam öğle aramız geldi ama gelince okucam. bebiş insanın hayatında neleri değiştirir bunları konuşalım öğleden sonra :KK23:

ebuşum gelıyorum da canım bazen muhabbetın ortasına dalmayım dıye yazmıyorum..cunku cogu zaman bılgım olmayan seyler konusuluyo bende okuyup cıkıyorum..

Esının macun konusunda destek olması cok güzel ya kıyamam size hadi berebercek yıyınn:KK9::KK56::KK56:

canımsınnnnn inşallah şifamız olur sen neler yapıyorsun kuzumm :KK49::KK49:

gerçekktennnnnnnnnnnmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ay hadi inşallahhhh elleyemiyorum anacım memişleri sızım sızım :KK1: Ben ona varyaaaa ne şiirler ne destanlar ne beyitler yazıcam hele bi gelse eşek sıpası :KK24: Ama silikte olsa çıkmazmıydıki koskoca tek çızığııı gördüm bugün bide o var :18: Neyse beklemekten başka çare yok 4 gün sonra ak koyun kara koyun belli olacak :KK1:

gelsinler yeterki kuzum ya inşallah olucak birgun sadece sabırla bekliycez inşallah vardır bebem sendede bat gunu test yaptığında inşallah o koskoca ikinci çizgi pat diye çıkar çıkmazsada üzülmek yok herşey için hazırlıklıyız artık biz aştık bunları biliyorsun dualarımızı eksik etmeyelim yeter balımmmm :KK49::KK16:

evet tatlım söz veriyorum hiç üzülmicem, kendimi o sonuca hazırladım aslında :KK1: esas hamile olursam sürpriz olacak bana :KK49: yeni ay yeni umutlar diyip önümüze bakarız napalımmm :KK16: hakkımızda hayırlısı kuzummmm... sen nasılsın minnağın nasıll? uzun uzun anlat bakayım neler yapıyosunuz onunla hayat nasıl kıpır kıpırmı? ben şimdi yemeğe çıkıcam öğle aramız geldi ama gelince okucam. bebiş insanın hayatında neleri değiştirir bunları konuşalım öğleden sonra :KK23:

vallahı benım yanım böğrümm yatmaktan iflas etmiş durumda:KK17: minik iyi cok şükür de cok perityodık bı cocuk ya:emir_bebek: hareketleri düzenli işliyo..şöyleki 2gün kıpırdamaktan anamı aglatıyo ama sonrakı 2gün tık yok..ara sıra gelıyo pıt pıt ben burdayım dıyo sonra kayboluyo:KK9::KK9: alıstım bu duruma bı ara anlamamıstım cok uzuluyordum sonra böyle oldugunu farkettımm..dün hic durmamıstı bugun sakın..tanıdım oğlumu artıkın :KK49::KK16:

vallahı benım yanım böğrümm yatmaktan iflas etmiş durumda:KK17: Minik iyi cok şükür de cok perityodık bı cocuk ya:emir_bebek: Hareketleri düzenli işliyo..şöyleki 2gün kıpırdamaktan anamı aglatıyo ama sonrakı 2gün tık yok..ara sıra gelıyo pıt pıt ben burdayım dıyo sonra kayboluyo:KK9::KK9: Alıstım bu duruma bı ara anlamamıstım cok uzuluyordum sonra böyle oldugunu farkettımm..dün hic durmamıstı bugun sakın..tanıdım oğlumu artıkın :KK49::KK16:

maşallah subhanallah size canım inşallah sağsağlım sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın inşallah bizlerde yaşarız bu duyguları hele sen bir anne ol görceksin öyle der annelerimiz bilirsin asıl annelik o zaman başlıyormuş oyyy düşündükçe heyecanlanıyorum varya oğluşunu senide öptüm kuzummmmm

canımsınnnnn inşallah şifamız olur sen neler yapıyorsun kuzumm :KK49::KK49:

ne yapayım cnm hıc bırsey yapmıyorummmm anca öle kös kös yatıyorum..:KK9::KK9::KK9: su 20lı haftalar gebelıkte benı cok sıktı cok uzun surdu bıtsınde 30lara geleyım ıstıyorum yaaaa:KK14:

maşallah subhanallah size canım inşallah sağsağlım sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın inşallah bizlerde yaşarız bu duyguları hele sen bir anne ol görceksin öyle der annelerimiz bilirsin asıl annelik o zaman başlıyormuş oyyy düşündükçe heyecanlanıyorum varya oğluşunu senide öptüm kuzummmmm

amın cnm ıns..rabbım isteyen herkese içindede size nasip etsın.. bizde seni öptükk teyzesi :emir_bebek::KK54:

merhaba kızlar..
bugün doktora gittim,yine muayene etti,yumurtlama dönemindeyim,yumurtaları gördüm :) o da çok beğendi,duvarımı yumurtalarımı :KK9:
gün aşırı ilişki dedi..
"bu ay olacak gibi geldi bana" dedi..... :KK16:

olmazsa adetin 3. günü gitcem teste,bi de adet sonrası rahim filmine..bi de onlara bakılsın dedi..

heyecanlandım :126:

merhaba kızlar..
bugün doktora gittim,yine muayene etti,yumurtlama dönemindeyim,yumurtaları gördüm :) o da çok beğendi,duvarımı yumurtalarımı :KK9:
gün aşırı ilişki dedi..

olmazsa adetin 3. günü gitcem teste,bi de adet sonrası rahim filmine..bi de onlara bakılsın dedi..

ay hadi inşallah ayaz ya güzel haberini alırız senin de

edlin kuzum sen dal muhabbete yada sen sor biz özet geçeriz sana :KK34:

merhaba kızlar..
gün aşırı ilişki dedi..

hımm hadi bakalım inş..dr un ne güzel ümitli konusmus..hakkında hayırlısı cnm
ay hadi inşallah ayaz ya güzel haberini alırız senin de

edlin kuzum sen dal muhabbete yada sen sor biz özet geçeriz sana :KK34:

:KK9::KK9: ooo bu sözü duyarım da dalmam mı:KK16::KK16:

vallahı benım yanım böğrümm yatmaktan iflas etmiş durumda:KK17: minik iyi cok şükür de cok perityodık bı cocuk ya:emir_bebek: hareketleri düzenli işliyo..şöyleki 2gün kıpırdamaktan anamı aglatıyo ama sonrakı 2gün tık yok..ara sıra gelıyo pıt pıt ben burdayım dıyo sonra kayboluyo:KK9::KK9: alıstım bu duruma bı ara anlamamıstım cok uzuluyordum sonra böyle oldugunu farkettımm..dün hic durmamıstı bugun sakın..tanıdım oğlumu artıkın :KK49::KK16:
ne yapayım cnm hıc bırsey yapmıyorummmm anca öle kös kös yatıyorum..:KK9::KK9::KK9: su 20lı haftalar gebelıkte benı cok sıktı cok uzun surdu bıtsınde 30lara geleyım ıstıyorum yaaaa:KK14:
ay kuzucuğuma benim maşşallahhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: tek iyi olsun da sen yat dimi 2,5 ay falan kaldı değil mi yaklaşık? hayırlısıyla dünyaya gözlerini açsında senin oğluşşş o zaman da hiç yatamıcan kızımm uykusuzz gecelerrr ne güzellllll :KK1: :nazar:
merhaba kızlar..bugün doktora gittim,yine muayene etti,yumurtlama dönemindeyim,yumurtaları gördüm :) o da çok beğendi,duvarımı yumurtalarımı :KK9:gün aşırı ilişki dedi.."bu ay olacak gibi geldi bana" dedi..... :KK16:olmazsa adetin 3. günü gitcem teste,bi de adet sonrası rahim filmine..bi de onlara bakılsın dedi..heyecanlandım :126:
aa canım çok sevindimmmm süperrr inşallah bu ay olur, ama olmazsada rahim filminden sonra gebe kalan çokmuş tatlım yapışıklıklar açıldığı için 3 ay içinde gebe kalma oranı yüksekmiş :KK34: artık bu yola girdin Allah yüzünü tez zamanda güldürsün inşallah, hepimizin :KK16:

Son düzenleme:
ay kuzucuğuma benim maşşallahhhhhhhhhh :nazar: nazar: :nazar: tek iyi olsun da sen yat dimi 2,5 ay falan kaldı değil mi yaklaşık? hayırlısıyla dünyaya gözlerini açsında senin oğluşşş o zaman da hiç yatamıcan kızımm uykusuzz gecelerrr ne güzellllll :KK1: :nazar:

aa canım çok sevindimmmm süperrr inşallah bu ay olur, ama olmazsada rahim filminden sonra gebe kalan çokmuş tatlım yapışıklıklar açıldığı için 3 ay içinde gebe kalma oranı yüksekmiş :KK34: artık bu yola girdin Allah yüzünü tez zamanda güldürsün inşallah, hepimizin :KK16:

ayy inşallah...
tam da dediğin gibi bir yola girmiş gibi hissediyorum...güzel sonuçlansın inşallah,tez vakitte tez vakitteeee ve hepimizin elbette

evet cnm ya zaten tam 40 haftada dogmuyorlar 8-10 hafta fılan var nasıpse.. sımdıden uykusuzluga alıstık zaten geceler cok zor oluyo sagıma soluma zor donuyorum zor uyuyorum..ama olsun bunlar tatlı sıkıntılar.. ha bu arada kuzucum 100 tane daha okudum allah kabul etsın

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
310
ebebebruli
120
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin
230