Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

olur inşallah ya umudunu kaybetme bence.bildiğim kadarı ile kanda çıkması lazım yani döllenmeden 1-2 hafta sonra kanda belli oluyor direk.olmazsa bekle bakalım sonra tekrar gidersin kana.

8 aydır böyle bir umut gifiyorum hep ama işte hep el boş dönüyorum

Yok bitanem normal dandik testlerdendi. 4 gün sonra bitecek ilaç, bildiğim kadarıyla eğer gebelik yoksa hemen akabinde regl olunuyor. yani bilemedim canım ya ben böyle bi acı görmedim hem kaşınıyo ama ellencek gibi değil acıyor uçları fena halde. pgogesteronum tavan yaptı herhalde. inşallah hamileyimdir ama ne bileyim olsa çıkardı gibime geliyor :KK43: rüyamda hep negatif görürdüm ilk kez de böyle bi rüya gördüm :KK49: bu ay da o kadar iğneye ilaca ilişki zamanını tutturamadık aslında o yüzden de umudum yok ama Allahtan ümit kesilmez tabii..

ayy inşallah canım ya vardır birşeyler benim arkadaşımında göğüsleri çok kaşınırdı ve soyuldu onun o ay hamile olduğunu öğrenmişti inşallah kuzummm Allah ım seninle olsun içime doğuyor sanki sende var gibi birşeyler :KK49:

8 aydır böyle bir umut gifiyorum hep ama işte hep el boş dönüyorum

yok öyle düşünme bak senin gibi bir sürü kişi var herkes bir şekilde umutla duayla ve tedaviyle bekliyor çok uzun süre bekleyip de sonradan olanlar var yalnız değilsin yani

ayy inşallah canım ya vardır birşeyler benim arkadaşımında göğüsleri çok kaşınırdı ve soyuldu onun o ay hamile olduğunu öğrenmişti inşallah kuzummm Allah ım seninle olsun içime doğuyor sanki sende var gibi birşeyler :KK49:
ay hadi inşallah canım ya.
sen nasılsın kuzum?

bu soruyu kime yönelttin ona göre cevap verelim:KK9:[/QUOTE
BEN KAÇ KİŞİYLE KONUŞUYORUM Kİ :) FORUMA YENİ ÜYE OLDUM BECEREMİYORUM KULLANMAYI BİLMİYORUM Kİ BEN 1 KİŞİYLE KONUŞUYORUM SANIYORUM :))

yok hem benle hem papillamourla konuşuyorsun ortada konuşuyoruz işte :))
benim 5 yaşında bir kızım var 2.istiyorum 3hafta önce 7 haftalık bebeğimi düşük yaptım şimdi tekrar istiyoruz bakalım

günaydınlar canlarım
yoğunluktan girip okuyup çıkıyorum duayıda pek okuyamıyorum kusuruma bakmayın ne olur.

hayırlısı olsun canım ama ara vermemekte iyi yapmışsın ya devam et bencede tedavine.

inşalah canım bebektendir o göğüs ağrısı erken yapmışsın sen bekle bakalım tatlım inşallah bu ay yüzümüz gülecek

hemen çıkar kanda . beklemenize gerek yok

gunaydın cnm hepimize okuyoruz zaten Allah ım kabul etsin nasılsın napıyorsun kuzummm :KK16:

Şentürk: canım inşallah hamilesindir, Allah çok bekletmesin inşallahhh.. benimde bebeğim yok işte 9 aydır falan deniyoruz hayırlısı bakalım

Ebrum: kuzum yaa evet gebelik belirtisi de olabiliyomuş ilaçlardanda olabiliyomuş bakalım inşallahh benimki 1. seçenektir :KK1: tabiki hayırlısıyla...

ay hadi inşallah canım ya.
sen nasılsın kuzum?

yok hem benle hem papillamourla konuşuyorsun ortada konuşuyoruz işte :))
benim 5 yaşında bir kızım var 2.istiyorum 3hafta önce 7 haftalık bebeğimi düşük yaptım şimdi tekrar istiyoruz bakalım

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SENİNKİ DAHA KÖTÜ YAA ALLAH SABIRLAR VERSİN CANIM KIYAMAM YAA YENİDEN OLUR İNŞALLAH DİĞER EVLADINIDA ALLAH BAĞIŞLASIN YANİ SENİN ÇOCUĞUN OLUYOR ÇOK ŞÜKÜR SORUN YOK

Şentürk: canım inşallah hamilesindir, Allah çok bekletmesin inşallahhh.. benimde bebeğim yok işte 9 aydır falan deniyoruz hayırlısı bakalım

Ebrum: kuzum yaa evet gebelik belirtisi de olabiliyomuş ilaçlardanda olabiliyomuş bakalım inşallahh benimki 1. seçenektir :KK1: tabiki hayırlısıyla...

inşallah bebemm inşallah bana hamilelik yakınmış gibi geliyor nedense içimde öyle bir his var :KK49:

inşallah bebemm inşallah bana hamilelik yakınmış gibi geliyor nedense içimde öyle bir his var :KK49:

kuzum benimmm inşallahhhhhh bitanemm inşallah, hepimizinki ççok yakındır inşallahhhh :KK49: :KK49: :KK49:

hayır o daha gitmedi

canım yaklaşık aynı zamanlardır deniyormuşuz. benim fikrimi sorarsan ikinizde bir doktora gidin. sen eğer regl olursan (ki inşallah bebek gelmiştir) reglinin 3. günü git jinekoloğuna, hormonlarına falan herşeyine bakılsın. eşinde spermiyogram versin. inşallah herşey gayet normaldir ve doğal yolla denemeye devam edersiniz. Ama herhangi bir sorun var ise ve bu basit bir sorun ise zaten bir ilaçla fulan çözülüp hemen gebe kalabilirsin..

memişlere şarkı besteledim:

"""oy memişim memişim

ilaç aldım ağrırsınnn

bebekten olsa keşkeeeeeee

tek çızığııı görmesemmm

oy tombulum tombulum

ümitlenip durmasam

her ay belirti aramasammmm

tek çızığı görmesemmm """"

:KK1: evet kafayı yedim galiba ! :KK31:

kuzum benimmm inşallahhhhhh bitanemm inşallah, hepimizinki ççok yakındır inşallahhhh :KK49: :KK49: :KK49:

Canım yaklaşık aynı zamanlardır deniyormuşuz. Benim fikrimi sorarsan ikinizde bir doktora gidin. Sen eğer regl olursan (ki inşallah bebek gelmiştir) reglinin 3. Günü git jinekoloğuna, hormonlarına falan herşeyine bakılsın. Eşinde spermiyogram versin. Inşallah herşey gayet normaldir ve doğal yolla denemeye devam edersiniz. Ama herhangi bir sorun var ise ve bu basit bir sorun ise zaten bir ilaçla fulan çözülüp hemen gebe kalabilirsin..

çok sağolun ya moralim düzeldi yemin ederim zırlıyordum demin :)

memişlere şarkı besteledim:

"""oy memişim memişim

ilaç aldım ağrırsınnn

bebekten olsa keşkeeeeeee

tek çızığııı görmesemmm

oy tombulum tombulum

ümitlenip durmasam

her ay belirti aramasammmm

tek çızığı görmesemmm """"

:KK1: evet kafayı yedim galiba ! :KK31:

:KK9::KK9::KK9: hay allah ım yaaaa :KK76::KK76::KK76::KK76::21::KK52::KK52::KK52:

X