Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

yok ya çok erken daha sabret canım biraz

sıcakta kimse kalmadı benimde çok uykum geldi arada benimde karnıma ağrı giriyor inş.olmazsın cnm ya

kısmet tatlım ya. olacaksa da gelsin biranönce işimize gücümüze bakalım bizde

kızlarrrrr nerdesiniz uyudunuz mu yokksa. ya bende acıkmaya başladım :) benim gögüslerim agrıyor ya ara ara şiddetli bir sancı giriyor duruyor sonra agustos 9-10 gibi bekliyorum kızlarrr

aynen ya bende burası olmasa geçmez gunum inş.kesmezler :18:
ay evet kuzum yaaa gerçekten üzülürüm bende öyle bişiy olursa
inşallah gitmezsin canım yaaa çünkü telefondan denedim ben girmiyo ( gerçi telefondan telefona değişir belki
benimkinden giriliyo aslında ama paketim yok faturamı şişiriyo
android telefonlar giriyor diğerleri girmiyor benim tlfda girmiyor eşimin giriyor ama
en kötü ara ara girerim paket alıp artık bende kuzum ama geldi gibi, korkuttular beni
nereye gittiniz kızçelerim yabenim karnım ağrıyor hastalancammı acaba
kuzum burlardayım bennnnn.. daha senin zamanı var aslında ama erken geldiği oluyomu, belkim de belirtidir

yok ya çok erken daha sabret canım biraz

kısmet tatlım ya. Olacaksa da gelsin biranönce işimize gücümüze bakalım bizde

ya bugun bastı hamilelik stresi varmı die düünmeye başladım
bişey sorcam gerçekten benim işim ağır şantiye filan her gün gidiyorum acaba yorgunluktan bebek olmuyormu acaba

kızlarrrrr nerdesiniz uyudunuz mu yokksa. ya bende acıkmaya başladım :) benim gögüslerim agrıyor ya ara ara şiddetli bir sancı giriyor duruyor sonra agustos 9-10 gibi bekliyorum kızlarrr

daha da varmış senin ya.

kuzucum 28 de bir oluyorum 2 aydır yani c.tesi olurum diye tahmin ediyorum

Merhaba kızlar..

Topici yeni gördüm.

Geçen ay başladık bizde çalışmalara..Ama ilk ayımız hüsranla sonuçlandı. 2. denememizde umarım olur..
BAT 18 temmuz (Arefe günü)Umarım çifte bayram yaparım

ya bugun bastı hamilelik stresi varmı die düünmeye başladım
bişey sorcam gerçekten benim işim ağır şantiye filan her gün gidiyorum acaba yorgunluktan bebek olmuyormu acaba

yok ya öyle düşünme olur inşallah çok fazla da olmamış senin

canım hoşgeldin inşallah en yakın zamanda olur bilgilerini verde listeye ekleyeyim seni
aynen cnm bende doruuuuu doktor hanıma artık

hangi hastaneye gidiyorsun canım sen

vallahi doktora gitmiştim regliyken kist var dedi birdahaki reglinin 3.gunu gel dedi cnm şimdilik birşey yapmadı senine uzun zaman oldu dimi evleneli

canım 25 yaşındayım eşim 35 yaşında.3 yıl doldu 4'e girdimm. 2 buçuk yıldır korunmuyoruz canım yaa ama tık yok anlam veremiyorumkii nasıl olur die

sen kullandınmıki cnm soğan suyunu

kullandım canım geçen ay bende yaptım 15 gün sadece akşamları ama sabahları midem almadı bol akıntılı bi ay geçirmiştim yani etkisi büyükk

kızlarr hızınıza yetişemiyorum işlerim yoğun oluyorr amma kaynatmışsınızz

bu arada ben bişeyi daha merak ediyorum ne kadar süredir bebek için uğraşıyorsunuz tedavii sürecinizz oldumu :26:

vallahi doktora gitmiştim regliyken kist var dedi birdahaki reglinin 3.gunu gel dedi cnm şimdilik birşey yapmadı senine uzun zaman oldu dimi evleneli

bende hastalıgımın 2 günü gitmiştim..1 tane çatlamayan yumurtan var dedi..bu ay ilaç vermedi klomen falan işde.sadece düzenli şeker ilacına devam ediyorum..bakalım hastalancam mı.hastalanırsanda gel hastalanmazsanda gel demişti doktorum.o yumurtaya bakacak işde hala duruyorsa ilaç vericem dedi

benim dün adet günümdü hiç belirtim yok ne adet ne hamilelik gerçi bazen bikaç gün geç olabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…