Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Aaa aynı biz bizde kayınvalideme gidiyoruz kalabalık olsun diye yalnız iftarların tadı yok :KK16:
Bizde sizin gibi geç geliyoruz ama benim uyanık kocam bakıyorum sen uyu aşkım diyo benim küçük bi işim var diyo dibimde bitmiş :KK1:sonra nerde uyku kalsın bendeee:KK53:
evvet zor oluyor ramazan ya haftaiçi pestilimiz çıkıyor biz birde kayınvalidelerde yapıyoruz iftarı eve gelişimiz 11 i bluyor ama önümüzdeki ay mecbur yapıcaz artık

Hııımm bu ay benim normal yoldan son denemem..olmazsa diğer ay aşılama yapacak doktroum ondan sordum..olabilir zaten umutluda değilim kendimden :)

Canımm öylede şimdi biz olmamayı bekliyoz ya :) buda söktürücü zaten ondan dedim kafamda soru işareti oluştu :)

yok cnm olurmu öyle şey hamile kalmaya yardımcı bu soğan suyu alakası yok yani

betüşşşşş çok ilginç bişiy oldu bizim işyerinde bazı siteler yasaklı işte face, twitter alışveriş siteleri ama burası değildi haliyle, öğleden önce bi gitti internet saatlerceee öyle yasaklı uyarısı veriydu habire :KK53: dehşete düştüm daha yeni geldi :26: anam kescekler heraldeeeee :26: tırsıyorum :2:

ay kuzum ağzını hayra aç olmasın öyle birşey çok üzülürüm:KK43: yaa tırstım bende şimdi kesmesinler sakın ya:KK50:

ay kuzum ağzını hayra aç olmasın öyle birşey çok üzülürüm:KK43: yaa tırstım bende şimdi kesmesinler sakın ya:KK50:
Kızım öyle böle diil çok korktum yaaa, aynı o sitelerdeki gibi yasaklı oldu bian anlamadım noliyii diye, başkasının bilgisayarından denedim yine aynı :KK14: Allahtan geldi bi anda gittiği gibi :KK53:

kızlar dün iş çıkışı gebelik testi almamak için zor tuttum kendimi. Bu akşamda tutucam almayacam. Eğer yarın akşama kadar olmazsam iş çıkışı iş yerime yakın özel bir hastane var. Oraya gidip kan verecem. Benimki saatlidir mübarek hiç şaşmaz. Bu gece kahverengiler sabahına kırmızıların gelmesi lazım. Ay çok heycanlandım:18::18::18::18::18::18:

sağol canım,,iyiyim keyfim de yerinde,tatil de güzeldi..bu ay bebek konusu dahi geçmedi ama :) unuttuk sanki onu..bundan önceki aylarda olduğu gibi "deneme günlerini" illa da değerlendirelim diye çabalamadık :)hayırlsı diyorum artıkk..sen de iyisin papilloamourcumm?
canım kusura bakma saatler sonra yazabiliyorum, İyiyim çok şükür takılıyorum işte.. rahat hareket etmekte fayda vardır diye düşünüyorum unutunca oluyo diyolarya hep, inşallah hayırlı sonuç alırsın fıstığımmmm

Bak benide heyecanlandırdın şimdi inşallah hamilesindir sevinirizzz:KK52::KK52:
kızlar dün iş çıkışı gebelik testi almamak için zor tuttum kendimi. Bu akşamda tutucam almayacam. Eğer yarın akşama kadar olmazsam iş çıkışı iş yerime yakın özel bir hastane var. Oraya gidip kan verecem. Benimki saatlidir mübarek hiç şaşmaz. Bu gece kahverengiler sabahına kırmızıların gelmesi lazım. Ay çok heycanlandım:18::18::18::18::18::18:

ay hadi bakalım inşallah bekliyorum güzel haberini

merhaba kızlar nasılsınız?. daha gelmedi kırmızılar. gerçi 2 gün olduda progestan kullanalı. gelsinde kurtulayım artık.... ilaçtanmı sıcaktan mı bilmiyorum ama astım krizi geçirdim sabah. ilaçlarımda yetmedi. acile götürdüler beni. daha yeni yeni kendime geliyorum... annemdeyim şimdi. oruçta gitti:KK5:...

canim cok gecmis olsun allah sifa versin insallah :KK43:

bu arada akıntı falan varmı durumlar nasıl senin kuşum
kuzum yok valla akınktı kesildi hiç yok hatta, ama belim ağrıyo ara ara, hiç umudum yok ya niyeyse, testte yapasım yok.. duramazdım ben normalde şaşıyorum test alırdım kesin bi saldım gitti iyice :KK9: .. dilemcik inşallah hamişsindir bi git bakalım kana hakkında hayırlısı fıstığım.. küçükpisi geçmiş olsun kuzum yaa regl gelmemeside sıkıntı yaptı sende tüh üzüldüm canım dikkat et kendine

ayy inşallah hamilesindir yaa bak hepimiz heycanlandık şimdi

nereye gittiniz kızçelerim ya
benim karnım ağrıyor hastalancammı acaba

Son düzenleme:
Canlarım napıosunuz çok yoruluorum işte daha yeni girdim okuyorum küçükpisi geçmiş olsun canım sıcaklarda kendine iyi bak
heralde hamiş yok okumadım ya benimde daha 8 gün var ama test yapasım var bugun ya keşke bebek olsa:KK49:

X