Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmmm... yumurta 22 mm. olmuş Doktorum çok iyi dedi şimdi bunu çatlatmamız lazım :KK1: Hemşire Ovitrelle diye bir iğne yaptı bana.. Klomenden sonra bana Cyclo-Progynova diye bir ilaç verdi (klomeni 5 gün kullandım) cumadan itibarende progestan kullanacakmışım olasılığı bi gebelikte tutunsun diye (inşallahhhhh) Bugün Yarın ilişki, çarşamba ara vereceğiz Perşembe ilişki. Kızlar ya heyecan yaptım Hayırlı ise olsun diyorum.. Hepimiz için en güzeli olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :KK16:

Canım çok sevindim hadi bakalım inşallah bu sefer olur.22 mm çok güzel olmuş yumurtan artık doktorun dediği şekilde çalış kısmetse olur.peki tekrar çağırmadımı?çatlamışmı çatlamamışmı diye bakmak için.

ayyyyy heyecanlandım sımdı bak:KK16: hadı hayırlısı cnm cok sevındım senın adına..progestan cok guzel bı ılac..gebelıkten once bende kullandım hapı kestım arkasından hamıle kaldım..gercekten cok etkılı.. allahım duyar sesımızıde guldurur yuzumuzu ıns kuzum:KK54:

canım inşallah yaaa bende heyecan yaptım görende hamile kaldım sanacak :KK1: ama napiyimmmm içimden geliyo :KK1: Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahhhh :KK16: progestonı duymuştum daha evvelden ama hiç kullanmadım biraz baş dönmesi yapıyormuş sanırım sen de yapmışmıydı canımmmm öyle dedi doktor

canım inşallah yaaa bende heyecan yaptım görende hamile kaldım sanacak :KK1: ama napiyimmmm içimden geliyo :KK1: Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahhhh :KK16: progestonı duymuştum daha evvelden ama hiç kullanmadım biraz baş dönmesi yapıyormuş sanırım sen de yapmışmıydı canımmmm öyle dedi doktor

cnm vallahı ılk gebelıgımde kullanmıstım uzerınden 2 yıla yakın gectı pek hatırlamıyorum ama yan etkılerını yasamıstım..

kızlarrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmmm... yumurta 22 mm. olmuş Doktorum çok iyi dedi şimdi bunu çatlatmamız lazım :KK1: Hemşire Ovitrelle diye bir iğne yaptı bana.. Klomenden sonra bana Cyclo-Progynova diye bir ilaç verdi (klomeni 5 gün kullandım) cumadan itibarende progestan kullanacakmışım olasılığı bi gebelikte tutunsun diye (inşallahhhhh) Bugün Yarın ilişki, çarşamba ara vereceğiz Perşembe ilişki. Kızlar ya heyecan yaptım Hayırlı ise olsun diyorum.. Hepimiz için en güzeli olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :KK16:

Canım çok sevindim hadi bakalım inşallah bu sefer olur.22 mm çok güzel olmuş yumurtan artık doktorun dediği şekilde çalış kısmetse olur.peki tekrar çağırmadımı?çatlamışmı çatlamamışmı diye bakmak için.

canım valla hayırlısı olsun artık biz elimizden geleni yapalım da gerisi Allaha kalmış.. Sordum ne zaman geliyim diye Reglin gecikince gel dedi Espri yaptı ama çok güzel bi temenni idi :KK1: inşallah gerçek olur :KK49: başkada yumoş bak yine baktı ama cık göremedi :KK50: hayırlısı artık

cnm vallahı ılk gebelıgımde kullanmıstım uzerınden 2 yıla yakın gectı pek hatırlamıyorum ama yan etkılerını yasamıstım..

evet tatlım güçlü bi ilaçmış bakalım faydasını görürüm inşallahhhhh :KK16: geç yazıyorum kusura bakmayın bir işlem çıktı da sorunlu. soğuk soğuk terler döktüm Allaha şükür hallettik.. Para işiyle uğraşmayı sevmiyorum yaaaa Allah korusun hep korkarım zaten.. Neyse halloldu..

kuzum maş. inş. bebişin gelir. tüm isteyen arkadaşlarımın da gelir bu yıl bebişlerii... ben gitmedim doktora. diğer ay gideceğiz. eşimle öle anlaştık:KK1:... bu arada progestanı bende kullandım.. baş dönmesi ve sersemlik yaptı çok fena.. ama her bünyeye göre değişirmiş.. inş. çok birşey yapmaz sana... araba kullanıyordun sanırım. o ilacı kullanırken ilk ilacı dene, sonra araba kullan. aman Allah korusun...

iyi diyelim iyi olalım canım.bu hafta biraz daha iyiyim 2 hafta sonra sınavlarımda var kafayı toplayıp çalışmam lasım başka şeylere yoğunlaşırsam daha rahatlıcam.bu ay sizdende güzel haber alırsak hayırlısı ile işte o zaman tam olcak.

asya hayırdır? açık öğretim sınavın mı var...

kızlar dün baya bi akt. vardı... ovu.da olurmuydu... ben bu ay bal yiyorumda her gün... hiç o kadar olmamıştı... garip bi durum...

Evet canım 2 hafta kaldı kitap açmadım ama çalışır geçerim kısmetse son senem.hem kafamda dağılmış oluyo iyi oluyo:) sınavlardan sonra bebek için doktora gitmeye devam ederim.

son senenmiş aman çalış... 1 hafta yeter geçmek için... tüm öğrencilerin yaptığı gibi:KK1:

kuzum maş. inş. bebişin gelir. tüm isteyen arkadaşlarımın da gelir bu yıl bebişlerii... ben gitmedim doktora. diğer ay gideceğiz. eşimle öle anlaştık:KK1:... bu arada progestanı bende kullandım.. baş dönmesi ve sersemlik yaptı çok fena.. ama her bünyeye göre değişirmiş.. inş. çok birşey yapmaz sana... araba kullanıyordun sanırım. o ilacı kullanırken ilk ilacı dene, sonra araba kullan. aman Allah korusun...

sağol bitanemm bakalım neler olacak inşallah hayırlısıyla bebeklerimiz gelir :KK16: araba kullanmak sıkıntı olabilir dediğin gibi. zaten geçen gün kaza yaptım Allah beterinden korusun. eşim getirir götürür olmazsa bikaç gün..

kızlar dün baya bi akt. vardı... ovu.da olurmuydu... ben bu ay bal yiyorumda her gün... hiç o kadar olmamıştı... garip bi durum...

canım seninle ben aynı zamanlarda regl olduk ve benim ovülasyon dönemim bence senin de :KK1: iyi çalışın bu ara gün aşırı ovü döneminde akıntı olur kasık ağrısı olur doktorum öyle anlarsın demişti.. balla toz çörek otunu karıştırsana faydasını gören çokmuş. kız belki gerek kalmaz önümüzdeki ay eşinle doktora gitmenize.. keseyi görmeye gidersiniz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :KK49: :KK16:

sağol bitanemm bakalım neler olacak inşallah hayırlısıyla bebeklerimiz gelir :KK16: araba kullanmak sıkıntı olabilir dediğin gibi. zaten geçen gün kaza yaptım Allah beterinden korusun. eşim getirir götürür olmazsa bikaç gün..

canım seninle ben aynı zamanlarda regl olduk ve benim ovülasyon dönemim bence senin de :KK1: iyi çalışın bu ara gün aşırı ovü döneminde akıntı olur kasık ağrısı olur doktorum öyle anlarsın demişti.. balla toz çörek otunu karıştırsana faydasını gören çokmuş. kız belki gerek kalmaz önümüzdeki ay eşinle doktora gitmenize.. keseyi görmeye gidersiniz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh :KK49: :KK16:

amin kuzum inş. balıda astım için biri önerdi onun için yiyorum... inş. bunada faydası olmuştur... çörek otunu olmazsa diğer ay eklerim.. nasılsa diğer aya kalacakmışım gibi hissediyorum. biraz saldım bu ay:KK1:

kıslar süt ve maydonoz buharına oturuyolar iyi geliyomuş iltihap falan hepsi gidiyomuş.herşeyi denedik onudamı denesek:)

amin kuzum inş. balıda astım için biri önerdi onun için yiyorum... inş. bunada faydası olmuştur... çörek otunu olmazsa diğer ay eklerim.. nasılsa diğer aya kalacakmışım gibi hissediyorum. biraz saldım bu ay:KK1:

salma salmaaa en son seni gaza getirmiştim diye hatırlıyorum o moda geri dön bakayım :KK1: biz elimizden geleni yapalım sonra da inşallahhh sağlıkla gelsin bebeklerr :KK49: :KK49: :KK49:

kıslar süt ve maydonoz buharına oturuyolar iyi geliyomuş iltihap falan hepsi gidiyomuş.herşeyi denedik onudamı denesek:)

evet canım onu ben de duydum bu ay olmazsa önümüzdeki ay yapıcam çünkü ben rahim filmi çektirdim ya zaten o yollar az da olsa açılmıştır diye düşündüm.. ama olmazsa bir sonraki ay yapıcam. bence sen de yap, dediğin gibi faydasını gören çokmuş

Son düzenleme:
salma salmaaa en son seni gaza getirmiştim diye hatırlıyorum o moda geri dön bakayım :KK1: biz elimizden geleni yapalım sonra da inşallahhh sağlıkla gelsin bebeklerr :KK49: :KK49: :KK49:

evet canım onu ben de duydum bu ay olmazsa önümüzdeki ay yapıcam çünkü ben rahim filmi çektirdim ya zaten o yollar az da olsa açılmıştır diye düşündüm.. ama olmazsa bir sonraki ay yapıcam. bence sen de yap, dediğin gibi faydasını gören çokmuş

bugün bi denicem bakalım nasıl bişi.bide kızlar adaçayı içiyom ben bu ay bişi olacağından değilde iyi geliyomuş diye.

ebru canım sen neler yapıyosun kist için tedavi görüyodun nasıl oldun canım takip edemedim bu aralar sizi.

bugün bi denicem bakalım nasıl bişi.bide kızlar adaçayı içiyom ben bu ay bişi olacağından değilde iyi geliyomuş diye.

tatlım 2 aydır bende içiyorum adaçayı yumutlama zamanına kadar. zaten tadınıda çok severim. ama yumurtlamadan sonra bırakmak lazımmış düşüğe sebep oluyormuş hayatım

ebru canım sen neler yapıyosun kist için tedavi görüyodun nasıl oldun canım takip edemedim bu aralar sizi.

napim cnm geçen ay 3 yuurtam oluşmuştu 2 si kist oldu diğeride tutmadı çok ağrılı bir adet dönemi geçirdim 2 gun oldu d.kontrol hapım biteli ara vericem doktor için.. bu ay akadaşımın aktara hazırlattığı macun var kist için onu deniycem yanındada soğan suyu içicem cnm şifa olur inşallah

karbeyza ay canım senin minikte büyüyo yaa kuzum benim :nazar: nasılsın halsizliğin ağrın sızın bulantın yok inşallah :KK48:

canım kasık ağrım bel ağrım var ama öle çok şidetli değil canım herşeyi istiyor :) mide bulantım yok çok şükür bakalım doktor 6.haftada başlar dedi ama 6.2 günlük oldum şuan bişiy yok :) kendimi çok yormadığım sürece bi şikayetim olmuyor .. inşallah hep böle gider.ama şişlik var çok vücudumda gaz var karnım kocaman oluyor bide düzenli beslenmeye başladım hemen kilo aldım :KK43:

papilloamour canım ya o böğürtlen suyunu unutmadan nasıl içiyorsun maş:nazar:. biz keçi boynuzu pekmezi içeceğizde unutuyoruz:KK1:. bu arada eşme dedim doktoru da. gitmek istemiyor... söyleyincede olumsuz düşünüyor oluyorum. diğer ay dedim tamam dedi bakalım artık... atlattı gibi beni :KK1:

canım eşine deki : ben gidip onca acıyı çekicem bir sürü psikolojik sorun yaşıycam ya bende sorun yoksa okadar yaşadıklarım boşunamı gitsin okadar çektiğim acıyı boşamı çekmiş olayım de.. bi kendine baktırsın canım bi sorun yoksa sen gidip kendine detaylı incelemeler yaptırırsın..benim kocam 4.ayda gitti ben gidip bi ton acı çekmiyim boşa diye canım..oda biraz erken gitti ama olsun gene gitti çok şükür bi sorunda çıkmadı..inşalah sizdede öyle bi sorun çıkmaz en yakın zamanda Allah hayırlı bi evlat verir..

UYARILAR:
Civanperçeminin gebelik süresince kullanılmaması tavsiye edilir. deniliyor ya. bizde kullanmalımıyız, kullanmamalımıyız. anlamadım
belki söktürücü etkisi vardır canım oyüzden zararlıdır:KK53:

hadi bakalım hayırlı haberler canım yeni yıla hamiş olarak girersin inşallah :)

bende duydum canım bencede deneyin herşeyi denemek gerek bende hamile kalamasaydım mutlaka denicektim..günde 3 kere 3 gün yapılıyormuş ama dikkat edin yaparsanız kendinize sakın üşütmeyin kendinizi..

X